Hiç dövüş sporlarına gitmeden bunlar gibi dövüşebilir misin ?

Bir sorum varda Dövüşle ilgili

Şimdi diyelimki hiç dövüş sporlarına gitmemişsin yanı tekwando,kickbox ve diğer dövüş sporları bunlara gitmeden bunlar gibi dövüşebilirmisin yanı 5-10 kişi dövebilirmisin veye 2-3 kişi yada sende baya bir iri yarılı birisi Yanı Bruce lee gibi...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bruce Lee'yi geç de diğerleri için şöyle bir önerim olabilir;

1- Her sporda olduğu gibi bitmek bilmeyen bir disiplin ve süreklilik olacak. Yani bir hareketi belki 100 kere belki 1000 kere sıkılmadan oflamadan puflamadan tekrarlayacaksın.

2- Çabuk düşünüp en mantıklı hamle kararını vereceksin ve uygularken tereddütün olmayacak.

3- Vücudunu iyi tanıyacaksın, kapasiteni bileceksin. Ne kadar esneyebilir hangi tempoya dayanabilirsin bilmeden çalışırsan sakatlanırsın sonra kolay kolay dönüşü de olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gözün kara olsun yeter ben siyah kuşak hatunların kafasnı duvara vurduğum için ilk hafta karete kursundan atıldım..

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çalışmadan hiçbir şey yapılmaz. ÇOK İYİ KAVGA EDEN ADAM ÇOK DAYAK YEMİŞTİR.

0|0
    0|0
  • yüreğin varsa olur hem sen neden 5 bilemedin 10 lişiyi dövmeyi düşünüyosun acaba enteresn

0|0
    0|0
  • Yaniye kadar dikkatlice okudum sonra yüzümde bir tebessüm oluştu:)

0|0
    0|0
    • neden bea abey :)

• E oda doğru ama tekwando,kickbox ve diğer sporlara giden birisini dövebilirsin 2 kişi olsa bile

• bruce lee gibi kimse olamaz

• ben kickbox muay thai de eğitimler aldım 2 senedir dövüşüyorum lisansım yok ve öyle 3 5 kişiyi aynı anda dövemezsin o anca filmlerde olur sen kavga etmek için yapıcaksan hiç başlama benim tek sevgilim eldivenlerim .

0|0
    0|0
Yükleniyor...