Sevglimin canı çok sıkkın

böyle durumlarda yanlız kalmak istiyor konuşmuyoruz ona güzel mesajlar atmak istiyorum bana dönsün konuşalım felan diye değil sadece okusun biraz tebessüm etse yeter bana belki birazda olsa canının sıkıntısını alır sizcene yazmalıym?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• erkeler yalnızlığı etrcih eder bazen rahat bırak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Biz erkekler gnelde pek öyle sorunlarımızı paylaşarak çözmeye meğilli değiliz. Bence üstüne çok fazla varma ancak çokta uzakta kalma yani ihtiyacı olduğunda orada olduğunu hissetmesi ona iyi gelir.

0|0
    0|0
    • sabahtan berı konusmuyoruz kendı yemek yıyıp yemedıgımı sordu en son sonra yazmadı ben bana soguk mu davranıyosun ben mı yanlıs anlıyoum dedım oda senle alakası yok benı bıraz bana bırak dedı bende tamam bıraktım kendıne gelınce yazarsın dedım. nedn erkekle yanlız kalmak ıstıyo kı canları sıkkın oldugunda ben onun derdıne ortak olmak ıstıyoum onla uzulmek onla cozmek ıstıyorum neden ?

• afedersin ancak sizler özel günlerinizde erkeklerden uzak kaçmaz mısınız? Bunu da öyle düşün biz erkeklerde de durum genellikle böyledir bir sorunumuz olduğunda genellikle sakin bir kafa ile kendimizle başbaşa kalarak çözmeye çalışırız. Seninle alakası olmadığını gayet normal bir dille belirtmiş sana bence onun üzerine çok varmaman iyi olacaktır.

Kızlar Ne Diyor 3

• bence bişey yazma.. ben ynlız kalmak istediğimde bana mesaj atılsa iyice sinir olurum bence kendi haline bırak

0|0
    0|0
  • ylnız bırak

0|0
    0|0
    • kac saattır bıakıyoum zaten devam yanlız bırakmaya yanı pekı

• Canı ne konuda sıkkın ?

0|0
    0|0
    • bılmıyoum ama aılevı sanırım anlatmadı

Yükleniyor...