Ben çok hoşlanmıyorum ondan ne tepki vermeliyim?

arkadaşlar sorum biraz uzun.okulda yeni birini farkettim.bizim öğle tatillerinde gittiğimi yere gidiyor.bir gün masaya oturmuş arkadaşımı bekliyordum karşı masadaki arkadaşıma laf yetiştirmeye çalışıyordum sonra kafamı döndürdüğümde bana bakarak yanındakime 'söyleyecek misin' dedi o da hayır der gibi başını yukarı kaldırdı.şimdi bu çocuk normalde karşılaştığımızda direk gelirken bana bakmıyo fakat sınıfın önünden geçerken sınıfa doğru bakıyo göz göze gelincede ya öyle bakıyo ya da kafasını öne eğiyo kafasını kendisini bana göstermeye çalışıyo anlamadığım şey ben ona bakıncada neden bana bakmıyo arkadaşlar sizce ne yapmalıyım ben çok hoşlanmıyorum ondan ne tepki vermeliyim yanıtlayan herkese teşekkürler..

Lütfen lütfen lütfen okuyup yardımcı olun lütfen.

Güncellemeler:
benden ondan hoşlanıyorum acaba benimde ondan hoşlandığımı anlaması için napabilirim? cahilim ben ya

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Şu arkadaşına söyleyecek misin kelimesini bilmiyorum ama çocuk senden hoşlanıyor ve utangaç aynı zamanda da korkuyor sen ona ne bakıyorsun filan dersen yerin dibine girer öyle bir çocuk tipi, eğer seni rahatsız ediyorsa hiç takılma dikkat etmemeye çalış yok kesin gözüme çarpıyor elimde değil diyorsan da onun sana baktığı bir anda Allah'ım ya dercesine bir hareket yap ve kaşlarını biraz çat, sinirlendiğini hareketlerinle göster, başka bir yoldan da anlatırım ama çocuk belli ki utangaç çok utanır o yüzden içim elvermiyor.

0|0
    0|0
    • Alla alla :D "ben çok hoşlanmıyorum ondan ne tepki vermeliyim" dedin sonrada güncelleme yapmışsın bende ondan hoşlanıyorum diye :D:D:D anlamadım hoşlanıyormusun yoksa hoşlanmıyormusun ? Eğer hoşlanıyorsan senin yapmak gereken birşey yok sadece sende ona bakarak tebessüm göster biraz cesaretini kırsın sonrası gelir zaten.

• Ne demek.

• Sana bakarken gülümseyerek göz kırp oldugun yerden uzaklaş o biraz şaşırır senden öyle tepki görünce eğer senden hoşlanıyorsa cesaretini toplayıp gelir konuşur seninle.

Erkekler Ne Diyor 3

• Çoçuk senden hoşlanıyor ancak çekingen davranıyor. Hoşlanmıyor olabilirsin ama bence yine kendisine bir şans vermeyi deneyebilirsin. Ha illada olmaz dersen o bakınca sen artık bakmayı kesersin.

0|0
    0|0
  • Sana bakarken gülümseyerek göz kırp oldugun yerden uzaklaş cocuk çekiniyorsa seninle konuşmaktan o anda şaşırır ama senden hoşlanıyorsa cesaretini toplayıp gelip seninle konuşur kısaca ondan hoşlandığını belli etki gelebilsin yanına

0|0
    0|0
    • ona yeterince bakıyorum ama ben ona bakarken beni hiç umursamıyomuş gibi böyle oluncada ben çok üzülüyorum ve bütün umudum yokoluyo

• Sende mesela kantinde sırada beklerken git arkasına bu taktığı uygula ama kesinlikle senden hoşlanıyorum tanışalımmi gibi seyler söyleme.buradan yazarken karakter sayısı yetersiz geliyor arkadas olarak ekle biraz taktik vereyim sana

• hmm tamam ama bende çok utangaç ve çekingen biriyim :/ aslında eski sevgilimde olmasa her şey daha kolay olacak ama oda çok engel bazı şeyleri kendi içinde bitirememiş onu çok üzmektende o kadar korkuyorum ki beraber yapamıyoduk ama böylede ne bileyim belkide o yüzden yaklaşamıyorumdur yeniye kafam karışık baya

• Oda senden Hoşlanıyordur benim hoslandıgım kız bana baksa aynı öyle yaparım bende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hemen sonuca varıp napcan

kaç kovala,kahveni al avını uzaktan izle...

"sen bir aslansın oysa ürkek ceylan" özgüvenini yerleştir kendine

dur yahu sen pembe profilmişsin :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...