Çanta kullanan erkekleri nasıl buluyorsunuz?

Günlük hayatin gereksinimi olarak çanta kullanan erkek nasıl buluyorsunuz.Unv sürekli not taşımak için yandan asmalı bir çanta kullanıyordum şimdide spora gittiğim için sürekli spor bir çanta ile geziyorum insanların bakış acısını merak ediyorum.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Benim çok hoşuma gider erkek arkadaşımın kullanmasına teşvik olarak hediye bile etmiştim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• El çantası hoşuma gidiyor benim.

0|1
    0|0
  • Ben çapraz biçimde takınca çok yakıstıyorum; link daha küçükleri olursa daha iyi. Yalnız yandan takmalı, elde tutmalı falan çok itici.

0|0
    0|0
  • çanta sadece kızlar için ve aksesuar gibi duran bir eşya değil bence . İhtiyaç olarak görüyorum ben çantayı her yaştaki insan takabilir yada eline alabilir.

BENCE :)

0|0
    0|0
  • Ben pek sevmiyorum erkeklerin canta kullanmasini :/

0|1
    0|0
  • Ne tasidigini merak ederim acikcasi ilgi cekici bisey

0|0
    0|0
    • spor ayakkabısı çorap spor yapmak için şort ve 2 tane t-şort yüzme için şortu temiz iç çamaşırı koltuk altı rolonu parfüm şampuan merakını gidermiş oldum mu

• valla su, güneş gözlüğü, belki bir kitap, kağıt-kalem laptop falan çok uç şeyler taşımıyoruz genelde:) Cüzdanında prezervatif taşıyan bi kitle de var ama onlar bambaşka bir grup

• onu da hic anlamam zannedersin ki playboy her aksam baskasiyla:D

• Bele bağlamalı çantalar benim hoşuma gitmez.

0|0
    0|0
  • spor cantasa bi problem yok ama icini acib baxaramaaaaaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• işine yarıyorsa ve gereklilikse kullanacaksın arkadaşım... sorunun cevaplarında kadınlar hoşlanmıyorz derlerse çanta taşımayıp elinde mi getirip götüreceksin taşıdıklarını? bırak sevmezlerse sevmesinler. kendileri kullanıyor ya...

0|0
    0|0
    • ben kullanmayı seviyorum da milletin fikrini merak ettim

• ben de kullanıyorum süper bişey... arka cebe cüzdan, yan cebe telefon ve anahtar koyarak popoyu ve yanları şişirmekten daha güzel duruyor bence...

• Ben de yazın kullanıyorum mecburen ama o askısı çok sinir ediyor beni.

0|0
    0|0
  • biraz bi şeyler katıyor ama acayibi me gidiyor

0|0
    0|0
  • walla benim lise bitti... bi laptop çantası taşıdım... açıkçası öyle heybetli bi yük taşımak pek nasip olmadı... tabi ufak bel çantasını saymazsan

aslında sorumluluk sahibi gibi geliyor bana... yani en azından istifli oluyorlar... ya mesela şu sıcakta bile sigara paketi cepte mundar oluyorken cantada olduğu gibi duruyor...

notlar demişsin zaten onlar da zaten dosya falan olmazsa wc kağıdı gibi oluyorlar:D

0|0
    0|0
  • bence gayet uygun. bende kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Gereksiz. Erkek adam taşıyacağını cüzdanına iliştirir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...