Kafam çok bulanık siz olsaydınız n'apardınız?

sevgilim askerde bizim ortak hesabımız var neyse biz eski face hesaplarımızı kullanmıyoruz ama az önce bi girdim face açık onun hesabı neyse sordum lan saçma saçma konuşma burada facein internetin ne işi var falan dedi ben ne girdim ne açtım dedi yaaa kafam çook bulanık siz olsaydınız napardınız

Lütfen bana akıl verin ya

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yazıcı falan değilse askerde bilgisayara erişim zor. Akıllı cep telefonu varsa kullanabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• firar etmediyse zor. gerci bazı acemi birliklerinde net cafe tarzı şeyler var diye duydum ama bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Olabilir hesap patlatmak çok kolay. Haftaiçiyse biraz zor olur girmesi fakat yemin iste istersen ayrıca çok üstüne gitme ..

0|0
    0|0
  • vallahide ortak banka hesabi acmissiniz sandim face miydi lan

0|1
    0|0
  • acemi birligimi usta birligim ?

0|0
    0|0
    • usta birligi ya 42 günü kaldı

• yok arkdşm ya kndisi onbaşı sürekli yogun oluyo biliyorum ama nasıl açıldı o face ben istemiyorum söledim bunuda yarın çarşı izni var kapatırım şifremide degiştiririm falan dedi ama kafam allak bullak oldu

• bende cavustum arkadasın daha avantajlı ...

Kızlar Ne Diyor 2

• eski faceyi şikayet et kapansın kökten çözüm

0|0
    0|0
  • büyük ihtimal telden giriyodur. seni yemiş. üste çıkmaya çalışmış. birden panik olmuş bu çok açık.şifresini biliyosan senin yeniden kapatıcagını soyle. kapat derse rahat bi şekilde sıkıntı olmaz. bunu dene

0|0
    0|0
Yükleniyor...