Bana yapılan bu iğrenç tehditleri nişanlıma söylemeli miyim?

ben ailemi 4 sene önce trafik kazasında kaybettim suan 19 yaşındayım onları kaybedince amcamla yaşamaya başladım ama 2 sene önce evlendi ve eşiyle arası bozulmasın diye yanından ayrıldım ki zaten yengem istemedi kendi ayaklarımın üstünde durmaya çalışıyorum nişanlıyım ve ilişkimiz çok güzel gidiyor fakat bir sorunum beni tehdit eden biri var nişanlı olduğumu da biliyor ama dinlemiyor bana tacizde bulunmuştu sözlü olarak hatat bir keresinde tecavüz etmeye bile çalıştı boynuma ve göğüs bölgeme bıçakla çizikler attı beni korkutmak için daha bir çok olay yaşadım geçenlerde yine karşıma çıktı ve bana çok ağır sözler söyledi tehditler savurdu ben bunu şikayet etmiştim sana bunu ödetçem dedi nişanlıyım uzak dur benden dedim bana seni nişanlının önünde bağırta bağırta s*kmezsem banada mert demesinler sen görürsün sıkıyorsa alsın seni altımdan dedi sürekli takip ediyor beni çok korkuyorum artık manyağın teki çünkü bunu nişanlıma söylemelimiyim sizce ama basına bir bela alicak diye korkuyorum

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yemin ediyorum böylelerini öldürsem zerre kadar vicdan azabı çekmem ...Bacım sende polise şikayetçi olsan iyi olur nişanlının huyunu bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim sakin biriyse söyle ...

1|0
    0|0
    • duyduğu an çıldırır ama söylemezsem de bana güveni azalır diye korkuyorum

• hayır asla ama onu kaybetmeyide göze alamıyorum

• O zaman başında ne geçtiyse anlat zaten anlattığına gör o da seni seviyor korur seni :))

Erkekler Ne Diyor 12

• önce polise ,sonra amcan ve nişanlına

2|1
    0|0
  • Amcana ve nişanlına söyle ortaklaşa operasyon yapsınlar senin gözünün önünde bağırta bağırta dövsünler =))

0|0
    0|0
  • bu iş nişanlı boyutundan çok öte, böyle psikolojik teröristleri savcılığa mutlaka bildir, gerekirse koruma talep et, ne demek ya..hem ahlaksızlık yapacaksın hem tehdit edeceksin...nişanlın bunu bilmeli, sana destek göstermeli eğer bu konuda sana destek vermezse zaten o adamla nişanlı olmamalısın...

0|0
    0|0
    • o konuda şüphem yok ama asla yasal yolla çözmeye kalkmaz bunu çünkü kaldıramaz o lafları bana söylemesini

• kim olduğunu ona söyleme, birlikte savcılığa gitmeyi teklif et..güzelce ikna et...ya da önce ailenden biriyle paylaş akıl fikir al...

• hemen şimdi söyle

nişanlın senin evleneceğin

inşallah ölene kadarda hayat arkadaşın olmayacakmı!

bu durumu amcanada söyle

nişanlınla beraber polisede ihbarda bulunun

0|0
    0|0
  • kesin söyle.

0|1
    0|0
    • ya ona bişey olursa

• iyide o senin nişanlın. tehdit alacaksın ona söylemeyeceksin kime söyleyeceksin. it le kopuklada uğraşmayın. gidin beraber savcılığa su. duyurusunda bulunun.

• herseyi anlat . sonra serefsiz nisanlına falan anlatır .nisanlınla aranız bozulabilir söle nisanlına ne yapacaksanız beraber yapın

0|0
    0|0
  • savciliga git herseyi anlat anasindan emdigi sutu bir yerinden getirirler merak etme

1|1
    0|0
  • Söyle derim ama sonuçlarını tahmin edemeyiz.

0|1
    0|0
  • allah muhafaza etsin seni. savcılığa başvur. yanında caydırıcı silahlar bulundurabilirsin.

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun. çok uzuldum. bnce ona söle

0|0
    0|0
  • Polise git kesin yardımcı olur.Amcana söyle amcanda nişanlınla konuşur ve yalnız dolaşma.o şerefsizi linç etmek aslında en iyisi.

0|0
    0|0
  • direk savcıya gidin nişanlına söyle

0|1
    0|0
    • nişanlıma söylersem durmaz yerinde ne savcısı

Kızlar Ne Diyor 11

• Nişanlına açıkla durumu sonra da gidin polise şikayette bulunun. Söylemezsen nişanlın belki seni suçlu bulur. Bir suçun vardıda söylemedin diye düşünür belki. Bence en yakın zaman da konuşmalısın.

0|0
    0|0
  • Hiç zaman kaybetmeden nişanlına bu durumu anlatmalısın yksa o senden önce davranıp herşeyi mahfedebilir. O çocuğu başı boş bırakma polise git bişeyler yap, dha fazla bekLeme yapma. Zaman kaybı herŞeyi bitirebilir. ALLAH Yar ve yardmcın olsun

0|0
    0|0
  • Söylersen nişanlının başı belaya girer, söylemezsen de olay ortaya cıkınca nişanlının güvenini kaybedersin hatta aranızda bişey oldugunu bile düşünebilir. Bence söylemelisin

0|0
    0|0
  • O mertlikse o mert herifn gotunu sksinler gt nisanlna anlat bnce o ıt heriften yada bskasmndan duymasndanşa sneden duymasi daha iyi olur bnce

0|0
    0|0
  • Nişanlına, polise, amcana, sana yardım edebilecek herkese söylemelisin

0|1
    0|0
  • Söyle tabıkı Allah korusun ya gecekten tecavuz ederse bıde ustune ıftıra atar kendı beraber oldu dıye

0|0
    0|0
  • Savcılığa suç duyurusunda bulun...Çok geç olmadan...Nişanlına da söylemelisin.

0|0
    0|0
  • polise de nişanlına da söyle . Burası Türkiye . sonra tv de haberını izlemeyelım ..

0|1
    0|0
  • bence savcılıga basvurr hemen

0|0
    0|0
  • Bu mert denen çocukla aranızda daha önce birşey yaşadınızmı?

0|0
    0|0
    • hayır hep reddettim ama o pes etmiyor

• o öğrenirse asla polis falan dinlemez

• İyide nolcak böyle sen susarsan devam edıcek bşeyler yapcak o psıkopat sana. ne olursa olsun knuşmalısın. Senı kaybetmek ıstemıyorum sana ıhtıyacım var polıs halleder felan gbsnden bşeyler de.

• Polise git.En iyi çözüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...