Doğaüstü bir olay yaşadınız mı?

Evet arkadaşlar aramızda hiç doğaüstü, gizemli açıklayamadığınız bir olaya şahit olan kimse varmı?Varsa bu yaşadığınız olayı paylaşırsanız çok sevinirim.Siteye yeni katılan arkadaşların belki dikkatini çeken bir konu olur sayımız çoğaldı bakalım herkesten nasıl yorumlar gelicek merak ediyorum.

Güncellemeler:
Bende sizinle yaşadığım bir olayı paylaşıcam arkadaşlar.Geçen yıl sümela manastırına gitmiştim genelde mistik yerler beni hep çeker.Mistik konulara ilgi duymamın nedeni 11 yaşında başladı aile psişik güçlerimin olduğunu farketti.Nesnelere dokunmadan harket ettirebiliyorum.Uyarıcı haberci rüyalar görebiliyorum ve ruhları hissedebiliyorum anlatacağım olayda bununla ilgili.Sümela manastırınaçıktık babamla beraber akrabalarda vardı.Ben elime fotoğraf makinesini aldım çekmeye başladım bir yere geçtim
Enerjinin en yoğun olduğu yere orada fotoğraf çekemeye çalışıyrum ama olmuyor hep bir ışık parlamaası görüyorum en sonunda bir kaç tane zar zor çekebildim eve gittim pcye attım resimleri ayrıca saklamak için cdyede kopyaladım telefonumdada vardı ama gelin görünki bir resmin dışında çektiğim hiçbir resim yok silinmiş kendi kendiliğinden.

O an sanırım bazı anlam veremediğim şeyler engel olmaya çalıştı.Orada ok farklı bir ortam var gittiğimiz gün sis basıp yağmur yamıştı hep aksilikler geldi başıma.Ama ben pes etmedim.Bir tane telimde bir resim kaldı oda mistik bir şekilde yok olup gitti o resmi arka plan olmuş bir şekilde telefonumda görüyorudum hep.
Bu durumun üzerine çok yoğunlaşmadım.Şimdi başka bir konu anlatıcam size arkadaşlar.Bu da ben 9 yaşındayken başıma geldi.Evde uyuyordum gece yatmıştım yorganım düşmüştü onu alıcaktım gözlerimi açtım ayak ucumda bir tane kız oturuyor bana gülümsüyordu ama bir okadarda ürkütücü bir hali vardı.
Görüntüsü çok farklıydı onun cin olduğunu aileme anlattıktan sonra anladım.Ertesi gün oldu yine gece uykumdan uyandım susamıştım annemde sandalyede oturup beni izliyordu öylece ciddi bir şekilde anneme dedimki anne su verirmisin annemden ses çıkmıyor bir daha söylemeye cesret edemedim anneme dokunmak istedim elim içinden geçti korkudan kekelemiştim bir kaç gün.Yaşadığımız o evde çok ilginç şeylerle karşılaştık hep annem babam ben.. en sonunda taşındık o evden.
Size asıl patlamayı şimdi yapıyorum.Çok zor dönemler geçiriyordum.Annem yeni evlenmişti bende o aralar babama destek çıkıyordum.Gecem gündüzüm bir olmuştu.Bir gün bilgisayarımda arkadaşımla konuşurken msnye birisi eklemişti beni kabul ettim konuştum msn çok farklıydı.Kuranda geçen bir isimdi ve sonunda 38 rakamı vardı.Neyse kabul ettim direk bana şunu yazdı karşımdaki kişi.
Şimdi sadece webcamımı kabul et ve izle dedi bende birisi dalga geçiyor zannettim ama gördüklerim karşısında şok olmuştum adeta.Bana oanki durumumla ilgili bilgileri verirken 2012 ye kadar yaşayacağım olayları anlattı kaç tana çocuğum olacağını ve isimlerini koymak istediğim isimleri söyledi.Bu arada bu kişi erkek ama ben onun hareket ettiğini grüyorum ama elleri klavyede olmamasına rağmen oradan bana yazılan şeyler vardı çok tuhaftı.
Bana dediki şimdi sana çocuklarını göstericem dedi bebeği eline aldığı gibi ters bir şekilde bana göstermek istedi arkası dönüktü bebeğin ben kafayı yemek üzereydim her şey gerçekti.Bana şunu söyledi sabah ezanından sonra ben gidicem ne zaman ihtiyacın olursa gerçekten o zaman tekrar gelicem dedi.Son olarak bana bir ışık topu gösterdi o ışık topu benim odamda da vardı ve sağ omzumda duruyordu nur gibi parlaktı tenis topu gibiydi.Bu senin meleğin dedi bu kalbi her temiz tutmanda o senin yanında
olacak her zaman dedi ve ezan okundu gidiş o gidiş bu nedemekti anlamıyorum şuan benim oturduğum evi o zaman tarif etmişti 23 yaşında evleneceğimi söyledi bir kız bir erkek çocuğumun olacağını söyledi.Dahada geniş kapsamlı bilgiler verdi ama ben onları anlatmak istemiyorum büyüsü bozulacak diye arkadaşlar.
Son olarak aklıma yaşadığım ve gördüğüm rüyanın devamında hayatımda değişen şeyleri yazıcam arkadaşlar.Ben ozamanlar orta son sınıftaydım bir gün iki arkadaşımla beraber dışarıda geziyorduk yolda yürürken bir tane dilenci dede gördüm.Hani bilirsiniz normalde dilencilere aşinayızdır yaşadığımız şehirde ama bu dedeyi ben ilk kez görmüştüm ve çok üzülmüştüm gerçekten çok utanıyordu yüzü hep yere doğru bakıyordu ben gidip yanına para verdim ama bozuk paralarımı bulabildim bir de kağıt param vardı

diyorum ama kağıt paraları o an bulamadım.Yanımdaki arkadaşlarımda para vermediler.Neyse ben eve gittim üzerimi değiştirirken parayı küçük cebime koyduğumu farkettim tüh dedim keşke baksaydım neden bakmadım vs dedim kendi kendime.O gece rüyamda çok güzel bir şey gördüm mekkeye gitmiştim mekkeyi tam 2 kere tavaf ettim ama yanımdaki arkadaşlar tavaf edemediler yarı yolan geri döndüler.Ertesi gün bu arkadaşlardan birisi beni yanına çağırdı seni bir teyzeye götürcem dedi duasını alalım çok nurlu

bir insan dedi bende tatam dedim adı çiçek anneymiş.Yaşlı teyzenin yanına gittik kadın beni görünce ağlamaya başladı bana bir kaç tane hediye verdi.Yatağına doğru yatmaya gitti o arada gözüme bir şey çarptı teyzenin yatağının üzerinde benim rüyamda gördüğüm mekkedeki yerler vardır tüylerim diken diken oldu.Teyze bana çok içli bakıyordu sanırım o anlamıştı çok dua etti bana sen çok iyi bir çocuksun dedi.O gün anladım o dilenci Hızır Aleyhisselamdı arkadaşlar çünkü bir daha o dedeyi hiç görmedim.

0|0
928

En İyi Kız Görüşü

• böyle şeyler hiç yaşamadım ama çok kötü olurdum herhalde yaşasaydım Allah korusun.Felak nas oku gizemli7 bol bol.O zaman cinler yanına yanaşamaz kötü olanları.Bu dediğin psişik yeteneklerle alakalı kitaplar varmış.Hatta bi tane kitap vardı psişik yetenekli çocuklar mı bebekler mi diye sen de herhalde öyleymişsin sana o kitabı tavsiye ederim.Ben de bi olayımı anlatayım.Biz kurban bayramında babamın memleketinden eve dönecektik anlayacağınız tatil dönüşü işte biz iki aileydik süleyman amcagil ve biz ben gideceğimiz gün daha gitmemize yarım saat falan var ağlıyorum zırlıyorum böyle gitmeyelim ben gitmicem diye.Neyse yolculuk vakti geldi.Beni arabaya zor bindirdiler tepindim ağladım sürekli kaza yapacaz binmeyelim kaza yapacaz diye ağlıyordum babam da işte süleyman amca falan tüm arabaya binecek ahali bana gülüyolar neyse beni zo zoruna arabaya ağlaya ağlaya bindirdiler sonra bi tane araba sağımızdan yanaştı ben süleyman amca(arabayı o kullanıyordu kaza yapcaz dedim araba uzaktan gelirken ve bilin bakalım noldu:kaza yaptık gözümü açtığımda sadece ambulans sesini duyuyodum diğer aile(süleyman amcagilde fazla bi hasar yoktu ufak tefek sıyrıklar) araba bizim oturduğumuz taraftan çarptığı için annem babam ben kardeşimde ağır yaralanmalar oldu babama soruyorum baba hatırlıyo musun diye babam da gülümsüyor nereden bilebilirdik ki diye büyüyünce anladım bana malum oldğunu hissetmişim demek ki babam süleyman amca işte sonradan ramazan ben senin bu kızdan korkuyorum dediği oluyor diye.

1|0
    0|0
    • Ellerine sağlık canım çok teşekkür ederim.

• ben de teşekkür ederim gizemli7 cevabımı en iyi cevap seçtiğin için çok sevindim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• lisedeyken bir dönem sürekli aynı rüyayı görüyordum iki katlı bir evdeyim altta hiç bir sıkıntı yok, üst kata çıkıyorum ve dinç bir ihtiyar adam siluetiyle göz göze geliyoruz. Adamın yüzü öyle ürkütücü ve öfkeli ki hala unutamam. Ama sürekli aynı ev, adamın ceketi, bakışları aynı, ve hep aynı zamanda uyanıyorum çok ilginç gelmişti bana.

Bir keresinde de kulak çınlamasıyla uyandım ve bir süre hareket edemedim, öldüm sandım. Meğer buna uyku felci diyorlarmış ama çok korkmuştum o zaman. Bir keresinde de rüyamda öldüğümü görmüştüm.

1|0
    0|0
    • Evet uyku felci dediğimiz olayı bazı uzmanlar karabasan içinde aynı şey diyorlar ama ben buna inanmıyorum yaşadığım için.

• madem öyle başımdan geçen bir olayı anlatayım :) günlerden birgün evimdeydim evimde sadece ben yaşadığım için doğal hali ile işler bana kalıyordu saat gecenin 12si felan. bulaşıkları yıkamam gerekiyordu. bende canım sıkılmasın diye mutfakta radyo vardı şarkıyı açtım dinliyorum :). birden yanımdan beyaz kıyafetli(daha doğrusu çarşaf gibi birşey vardı üstünde) geçti. dedim heralde halisülasyon görüyorumdur zaten uykumda var dedim :). neyse bulaşık hele şükür bitmişti. odama girdim kapıyı kapadım yatıyorum. birden karşımda birşey belirdi (cindi muhtemelen) bana baktı 3-5 saniye (tipini nasıl anlatsam bilemiyorum ama yüzünü ekşitmiş tipli insanlar olurya birde kötü kötü bakarlar :) onlar gibiydi) neyse o birbirimize bakıştan sonra kapıya doğru yönelerek hızlıca gitti ve kapının üst duvarından geçerek kayboldu gitti :) benimde başımdan geçen olay bu :)

1|1
    0|0
    • ALLAH korumuş seni.

• Yinede yazmak istersen emin ol sabırsızlıkla bekliyorum.

• felak nas oku bişey yapamazlar o zaman

• askerdim istanbulda..benim alt devrelerimin birinin içinde cin vardı..gerçekten çocuğa musallat oluyorlardı.geceleri bazen fenalaşırdı bu..bi akşam uyuyordum ..arkadaşım gelip kaldırdı beni çocuk fenalaştı diye hepimiz çocuğun ranzasının etrafını sarmıştık ..çocuk uyuyordu ama fenalaşıyordu uykusunda bi nefes alıp verişi vardı anlatamam.çocuğun yanında nas suresini okudum içimden ..dibimdeki arkadaşım bile beni duymuyordu ,birden elini kaldırdı o kadar kişinin içinde bana doğrulttu parmağını ..okumayı kes.bir şey okuma dedi..yemin ederim tüylerim diken diken oldu..donduk kaldık orda hepimiz..işte böyle bi olay yaşadım.

2|2
    0|0
  • ben kesinlikle yaşadım.

birgün ramazan ayın daydım sanırım odamda elime kurandan bir sure aldım yasin suresi bilirsiniz çok uzundur okumaya karar verdim. odamın penceresi açıktı bu arada 2. katta oturuyorum ben sureyi okurken sonlarına doğru pencereden siyah bir kedi üzerime doğru atladı suratıma bir pençe attı ve gerçekten yüzüm acıdı hemen kalktım aynaya baktım yüzümde bir şey yok pencereden kedinin girmesi mümkün değil ama anlayamadım neden böyle olduğunu. acaba abdest almadan falan mı okudum yada neydi bilemiyorum.

2|0
    0|0
  • Ben kuzenimle gece mezarlık kenarından geçerken bizzat gördüm.. Ayrıca cinlerin mezarlıklarda, hamamlarda, metruk binalarda,pis yerlerde,çöplüklerde,ağaç oyuklarında,ıssız yerlerde yaşadıklarınıda sonradan öğrendim..

1|0
    0|0
    • kısaca çöplerden geçerken dikkat etmelisin ve ayrıca banyo ve tuvalete girerkende dikkat etmeni tavsiye ederim :) O durumdayken yanına hiç bir melek giremez ve seni beladan koruyacak hiçbir melek olmaz :) insanı koruyan 70den fazla melek varmış diye duydum ve onların hiçbiri seni o durumlardayken koruyamıyor :) bence işini hemen hallet ve zaman kaybetmeden cıksan iyi olur :)

• doğru bilgi.

• Doğaüstü değil de ne zaman iddialı konuşsam ya da bir konuda birisini kınasam kesin benim başıma geliyor. Sadece son 1 ay içinde 3 olay başıma geldi bu konuda. :(

1|1
    0|0
  • tuncelide askerdeyken bir arkadasim benden nobetleri degismemizi istedi gece 2-4 nobetini degistik benim tutmam gerekn nobeti o tuttu bende onun nobetini tuttum gece 3te birlige saldiri oldu benim yerimde nobette duran arkadasimi sehit ettiler degismeseydik belki ben hayatta olmayacaktim

1|2
    0|0
    • ALLAH korumuş seni güzel insan.İyiki varsın :)

• o konu ayrı bir konu ama senin gibi insanlara ihtiyacı var bu dünyanın.

• Guzel yureginden herkesi oyle goruyorsun tekrar sagol :))

• Bende bi kere okul yoktu annemler beni yengemlere bıraktı yengemin çocuğuyla birlikte ranztı bende çıkada yatalık dedik gittik yeğnim ranzanın üstüne hemen çıkarken kapının kolu aşağı inip kalkdı ben çok tırsdım hemen çıktım yeğnimle biz baktık kimse yok sonra yine oldu sonra yeğnim ya neden korkuyon dedi indi etrafa baktı yardım et dedi oda korkudan orda kaldı salak koş gel dedim koşup geldi sonra 3 katlı yorganla battaniyenin içine girdik korkudan öylece 1 saat bekledik en sonunda yengem geldi bağıra çığıra sevindik (diğer hikayeleride yazıyorum)

1|0
    0|0
  • Bir gece tavandan gelen ses odama girmişti. Eğilip baktığımda yerdeki nesnelerin çekyatın altına doğru ileri geri ve gürültü çıkararak hareket ettiklerine şahit oldum. Bir anlık acaba fare mi diye düşündüm ama 3. kata tavanda hiç bir delik olmadan farenin giremeyeceğini anlamam bir kaç saniye sürdü. Odadan nasıl kaçtığmı hatırlamıyorum.

1|0
    0|0
  • benim başıma gelmedi ama rahmetli babaannem köyde iken çok anlatırdı ya bizi korkutup akşam eve erken dönmemizi sağlamak için yada gerçekten vardi öyle olaylar

1|0
    0|0
    • Eskiler çok farklı olaylarla şahit olmuşlar bunu yer yer bende büyüklerimden dinliyorum.

• Cinlerin bir yaşadığı yerde ormanlık alanlardır diye duydum :) ve bunun ile ilgilide birçok hikaye duydum :)

• oooohhooooo ben de daha anlatılmamış ne tecrübeler var. Ama sadece bu gece değil ömür boyu uykunu kaybetmeni istemem.

1|0
    0|0
  • eski sevgilimin ve annesi babası kılığına girmiş 3 harflileri görmüştüm

1|0
    0|0
  • çok ilginç

1|0
    0|0
  • korkutuyorsun beni

1|1
    0|0
  • Sende bayağı bir fazla olay geçirmişsin peki bunlar sende psikolojik bir sorun yaratmadı mı?

Muhtemelen bu kadar olay sağlıklı bir insanı sağlığından eder.

1|1
    0|0
    • :) emin ol dahada güçlü yaptı beni akıl sağlığım ruh sağlığım çok şükür yerinde burada sorulara verdiğimiz cevaplardanda belli oluyr bence.

• söylediklerin kandırmaca olsaydı ben o ışık topunu neden kendi evimde gördüm neden kendi omzumda gördüm?

• Peki sen bu olayları gerçekten inanaraktan neye bağlıyorsun?Yada bir bilinmezlik olarak mı görüyorsun?

• walla bana öyle bişey denk gelmedi... ama bi kere ölümden döndüm... ama anlattığından tırsmadım değil acıkcası:S

1|0
    0|0
  • Hiç yaşadığım söylenemez ve inanmıyorumda yaşayacağıma sadece bir gün evde otururken masanın üzerinden bardak kendiliğinden parçalanmıştı ama ben onu ısı farklılığına bağlıyorum başkada yaşamadım.

1|0
    0|0
    • nazarda olabilir.

• kafirlik ayrı bir olay nice insanlar var mucizeler görüpte inanmayan

• evet hklısın baytar.

• yaşadım seninle tanıştım:))))

1|1
    0|0
  • 7 yasimdan bu yana oluyor ve halende olmakta elime kina yakilmasi gbi..

1|0
    0|0
    • nasıl yani anlatırmısın bunu peki? mesaj olarakta paylaşırsan çok sevinirim.

• Kendimi kucuk yastan bu yana bildim bu zamana kadar gece uyurken ellerime kina yakilirdi ve ertesi gun ellerimin belli yerlerinde kina vardi uc yada dort gun sonra geciyor ve yenisi yakiliyordu tabi yasadiklarim sadece bunlar degil fiziksel dokunmada olmustu..

• neredeyse her zaman

1|0
    0|0
    • sen benim dikkatimi çok çekiyorsun demekki yanılmamışım hislerimde tabi psişik güçlerim sağolsun.anlatırmısın bir kaç tane ya da bana mesajdan yazmak istersen memnun olurum gerçekten.

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 8

• Biz üç kız aynı evde kalıyorduk üniversitede.Kızlardan biri sürekli bu gece karabasan geldi deyip dururdu.Arada birde bayılırdı ben onun bunları dikkat çekmek için yaptığını sanıp hep dalga geçerdim.Bir akşam saat 9falan benim odada oturup örgü örüyorduk.Diğer arkadaşta kendi odasında erkek arkadaşıyla takılıyordu.Odamın kapısı açıktı herkes uyanıktı her şey normaldi her zamanki gibiydi.Biran gözüm kapıya takıldı.Koridorda uzun boylu saçları omuzuna kadar üzerinde bol uzun elbise olan kapkara bir şey süzüldü yanımdaki arkadaşın odasına.Kalbim nasıl hızlı attı sorma.O bir kaç saniye bana çok uzun geldi.İnsan siluetindeydi.Ödüm koptu.Bir de o gece kız karabasan geldi çok kötüydü bu sefer deyip odama kaçmasın mı.Bir süre geceleri uyku haram oldu bana tabii.

1|0
    0|0
    • Buna benzer bir olayıda ben yaşamıştım canım.Lisedeyken arkadaşım anlatıyordu bugünde geldi karabasan diye.Ben hiç dlaga geçmem bu konularla o an kız öyle söyleyince nasıl bir şeyki acaba dedim.O gün ve ertesi gün gördüm.Önce kulağımda arapça kelimeler duydum sonra yüzünü gördüm tıpkı bir kaya parçası gibiydi parçalı parçalıydı yüzü ve simsiyahtı geri kalan yerleri.

• ben de asla dalga geçmemde ben asıl kızla dalga geçiyordum zaten biraz sorunlu bir tipti dikkat çekmek için yaptığını düşünüyordum.Ben gerçeğim burdayım demek için gösterdi kendini heralde bana

• Hımmm olabilir tabiki bunu sen daha iyi hissedebilirsin.

• Küçüktüm henüz. Gece gözümü açtım annem odamdaki pencerenin önünde durmuş dışarıyı izliyor. Bir müddet seyrettim annemi. 1-2 dakika geçmesine rağmen annem hala dışarıya bakıyordu. Anne nereye bakıyorsun diye seslendim. Annem yatak odasından efendim diye seslendi. Şok geçirdim resmen ve gözlerimi sımsıkı kapattım ve açıp pencereye bakamadım.:)

1|1
    0|0
    • offf canım tüylerim diken diken oldu benimde yaşadığım ir olayı hatırlattı bana.

• dogaustu olaymidir bilemiyorum ama bikac kez bi sesin beni cagirarak uykudan uyandirmasi ve surekli ismimi soyleyerek onun oldugu yere dogru gittigimi biliyorum taki kitli olan kapiyi acamayip kendime gelinceye kadar.Babanem Gelincik diye birseylerden bahsetmisti ama pek bi malumatim yok.

1|0
    0|0
  • birgün odada otururken bu odada cin varmı..ben inanmıyorum size dedim..bana bi işaret verin inanayım dedim..resmim vardı duvarda birden düştü..düşse yine iyi sehbadaki bardağın altına geçdi..onu oraya zorla koysan ancak girebilirdi..

1|0
    0|0
    • ooo canım cinlerle dalga geçilmez ciddi anlamda sorunlar yaşayanlar oluyor.

• canım seninle bunu ciddi bir şekilde konuşmam lazım benim bilmen gereken şeyler var.

• konuşalım canım sevinirm...kötü bişeymi oluyor yoksa:((

• Korktum:)

1|0
    0|0
  • Ben yaşamadım ama bir arkadaşımın çok başı ağrıdı bu yüzden.

Cin görüyordu hep.

1|0
    0|0
  • bu konuyu ben hatırlıyorum. ama gene yazabilirim. ufo gördük ailecek. fotoğraflarını falan da çektik. onun dışında psişik mevzulara ilgili olduğumdan yaşamımda bu tür olaylar çok olağan, uyanıkken gözümün önüne görüntülerin geldiği olur vs.

1|0
    0|0
    • mesela ne gibi canım bunlarıda paylaşırmısın nasıl görüntüler geliyor gözünün önüne?

• ölümle ilgili bir sürü tuhaf şey var. mesela ölümünü kabul edemeyen insanlar oluyor, özellikle de ani bir şekilde öldüyse bir şok etkisi yaratıyor. öldükten sonra bir süre bedendeki her faaliyet hissediliyor. travma ve günahları çözümlenmediyse arafta kalıp, yardım istemeye çalışabiliyorlar. bir de ölüm anında düşünülen şey ya da fiziksel durumda takılı kalabiliyor ölü vs. hortlaktan kastım bu tür şeyler. ölüler dünyadan tamamen kopmuyor, mesela mezarları bozulduysa hissedip rahatsız oluyorlar.

• Buna katılıyorum işte canım haklısın.Daha öcnede duymuştum.Birde perşembe günleri sevdiklerinin yanlarına giderlermiş ruhlar.

• annemin isi yuzunden evde cok fazla yalniz kaliyorum yani alistim yalniz kalmaya ama daha gecen sene delirmek uzerdeydim evde. 1 hafta evde yalnizdim zaten. Birinin benle konusmasi , gulmesi imkansiz. Ve bende kizgin oldugumda dusuncelerimi sesli dile getiriyorum. O zamanda konusmaya falan basladim, hemen yanimda biri guldu yani guldu dedigim kahkaha atti. Hareket etmek falan istemedim bir muddet yanlis anliyorumdur heralde falan diye dusunerek. Sonra odama gittim kapimi kapiyordum urktugum icin arkamdan 'gerek yok' dedi. Arkadasimi aradim bize gel evde biri var falan diye. Gerizekali sen bize gel annen gelene kadarda gitme dedi.

Ondan beri hic boyle birsey olmadi. Ama korkmustum cidden.

1|1
    0|0
Yükleniyor...