Gökhan Töre sorunsalı?

Beşiktaşta fazla sorun bulamadiklari için bu silah olayini ısıtıp ısıtıp önümüze koyan renklilere bir soru sormak istiyorum. Özgecan olayinda hepimiz zanlı için asılsın kesilsin katledilsin dedik. Peki Gökhan Töre nin kız arkadasını taciz eden bir sapığa silah çekmesi çok mu haksizlik ?? Silahı da Gökhanin degil arkadasinin çektiği de ortaya çikti.
Hee gerçi, insanlarin anasına bacısına söven bir kaptininiz olduğu için böyle taciz olaylarini normal görüyor olabilirsiniz ??

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hakan ve Ömer den bu konuda bir ifade verildi mi? Fatih terim ve gökhan töre arasında geçen sözde bir konuşma olayı bu zamanında neden bu olay boyle acıklanmadı cıkıp neden gökhan töre basın toplantısı yapmadı... Canlı olarak kişilerin kendi acıklaması olmadan olay a inanmam... Akıl var mantık var milli takım kampında topcuların yanına misafir gelmesine izin veriliyor mu otele gelmesine eğer otele misafir ıznı yoksa o kısı nasıl girdi odaya hakan ve ömerın yanına gökhan töre nın arasının bozuk oldugu kısı milli takımda yasaklar çiğneniyor mu? bir cok soruyu getirir bu sorunsal

0|0
    0|0
    • O silahı Töre nin çektiğini varsaysak, kız arkadasını direk olarak fiziksel bir sekilde taciz eden kisi hak etmedi mi? Türklükten bahsediyorsunuz. Benim tanidiğim her Türk aynisini yapar. Gerçi Türk insani anaya baciya küfüre de karşidir ama bazilari boyle insanlari seviyor.

• Bende olayi gormedigim için sana inanmak zorunda degilim o zaman. Madem sahaya o kadar yakindin 20 numaranin küfürlerini de duyman görmen gerekiyor. Ama hiç bunu gündeme getirdiginizi gormedim.

• ettiği küfürleri fazlasıyla biliç hakediyor biliç sahayı tahrık ve taciz ettiği icin topcuların uzerıne oynadıgı ıcın hakediyor ben etmedı demıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben ortada sorun filan göremiyorum Gökhan ile ilgili. Kabullenilen bir hata var ki insanız hata bizim için. Diğer tarafta senelerce yapılan çirkeflikler ve bir kez bile dilenmeyen özür var.
    İşlerine gelmeyen bir şey yaşanıldığına hemen saldırıya geçiliyor, hedefte hep Beşiktaş. Devam böyle Gökhan'a zarar değil kazanma hırsı verdiği sürece beni rahatsız etmiyor söylemler.

0|0
    0|0
  • Silahi onun cekmedigini biliyoruz ama silahli adami yaninda goturup olaya mahal vermek ne demek? Tamamen sucsuz degil.

0|0
    0|0
  • dogru söylemişsin kardes

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Lafa gelince herkes namus bekçisi ama adam gururuna yediremeyip birşey yapınca Beşiktaşlı diye psikopat ilan ediliyor. Ne buyuksun Beşiktaş o kadar olaya rağmen ayaktasin

0|0
    0|1
  • Haklisin. Bu demek degilki gokan iyi yapti hos degil ancak surekli ayni konular hos degil gerci dedigin gibi agzindan kufur dusmeyen futbolcu kaptan insani savunan kiz arkadasini taciz edene türklukte normal iki harekette yanlis ama bunun gundeme gelme nedeni 20 numarayi unutturmak.

0|0
    0|0
    • Tabiki Töre nin yaptiği silah olayi yanlis. Ama hic bir Türk böyle bir durumda aksini yapmazdi. Asil konu Beşiktaşi yipratmak icin sadece bir konu üzerinden sürekli yürünmesi. Bu oyuncu genç yaşinda bir hata yapmis belki de ilerde avrupada Türkiyeyi en iyi sekilde temsil edecek, ama 35 yasinda ki tecrubeli denilen kaptanlarinin kufurlerini gormezden geliyorlar.

• Olayı anlatayım kardeşim. Hakan ve ömer bara çağırıyorlar gökhanı. Yanlarındaki arkadaşı gökhanın kız arkadaşına daha önceden yakınlaşan biri. Kavgalılar. Gökhan içeri girip hakanla ömerin yanında adamı görünce deliriyo. Terk edip gidiyo mekanı. Giderkende sövüyo * madem bu burada niye beni çağırıyonuz biliyonuz diye. Sonra gece mesajlaşıyo ömerle. Atışmaya başlıuolar otele gidiyo basıyo odayı. Gökhan silah çekmiyor gökhanla betaber giden bir başka arkadaşı çekiyo silahı

0|0
    0|0
  • Gökhan töre ile ilgili soruları hep ısıtıp ısıtıp renksizler soruyor. Biz ilgilenmiyoruz kardeş. Ne yapmışsa yapmış kapatın bu konuyu. bu konuda SORUN RENKLİ SORUNUYSA BU RENKLER KIRMIZI BEYAZ

0|0
    0|0
    • Ben bu konuyla ilgili ilk defa bir konu açtim. Hergun her konuda bu olay gündeme getiriliyor. Yapilan o kadar yanliş varken...

• Haksızsın

0|0
    0|1
Yükleniyor...