Sporcular nasıl? Bakın bi?

Koşu bandında 100 distance 11 dk 569 kalori hız 53 bu ikinci binisim zayflicm ınsllah kararliym kilom 52 boy 1.53 evde yapıyorum sporu ilk binistede 100 distance yaptm

0|1
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Canım benim yanlışın var. 53 hız da koşamazsın o 5.3 dür. Kalori de 569 değil 56.9 kaloridir. Verdiğin rakamlara verdiğin dakika imkansız yani. 5.3 koşar adım dediğin gibi. 11 dakikada 56,9 kaloride normal yani.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hiz 5.3km 11dk da 1km gitmissndr 56.9kaloridir... ben 15km ile 10dk kosuyorum 3km gidiyorum ama sen yeniysn okdr yapma 4kmde yuruyus yap 5dk falan snra hizi 6km ye falan arttir kos 5dk snra 15dk yuru 4kmde yorulmzsn bdha kos 5dk snra 15dk dha yuru snr birak

0|0
    0|0
  • Spor yapman iyi, boyuna göre 5 kilo daha fazlan var.
    Bu hırsla onuda verirsin kısa zamanda :D

0|0
    0|0
  • Boyun kısa kilo versen bile çok fark etmez bence sen kilo vermeyi değil bo uzatmayı duşun basketbol veya voleybol oynarken hem boy atarsın hemde kilo verirsin
    Saygılar

0|0
    0|0
    • Artık boyum uzamaz kemikler kapanmış glba bide yaş 20 ayrica genetik babamın boyu da çok kısa ugrastim ancak bu kadar oldm daha fazlası olmuyo

• Tamam:) ana millet bana kız iyi diyorum 46 ya duscm sen zaten zayfsn diolar

• 11 dk o kadr kalori yakamzsın 56 falandır o ben yarım saat koşuyordum 300 kalori anca yakıyorum...

0|0
    0|0
  • hız 53 değil 5,3'tür kalori de 56,9'dur, acı ama gerçek. 53 km hızlı koşman mümkün değil tabii ki

0|0
    0|0
    • Oyleyms zaten yanlış bakiyomusum

• 52 şişman mı oluyor şimdi ya oha

0|0
    0|0
    • Boy 1.53 ama:(

• Bn spora gitmiyorum evde yapiyorm

• öyleyse direk göbek bölgesine etki edecek hareketler yap koşuyla falan zaman kaybetme bence. ama belki ısınmak için kullanabilirsin koşuyu

• Boy cok kisaymis be
    Yas kac

0|0
    0|0
  • Azimli sıçan duvarı deler

0|0
    0|0
  • aferin sana böyle devam et

0|0
    0|0
  • Ben 30 dk da 270 kcal yakiyorum 11dk nasil 570 kalori yaktin hizim 7.2 idi hemde

0|0
    0|0
    • benim 53 tu hiz

• Mesaj mi attilar sana... bizden bu kadar diye..

• Hayir kemikler kapanırsa ne yaparsan yap uzamazsn herkesin kemik kapanma yaşı var bu da genetik kimisinim 20 sinde kapanır kimisinim 16 sinda kızların ortalaması 16 anda kapanır bu ortalama tabi bazı insan var ben 25 yaşındayım uzuyorm diyo demekki kemikler daha kapanmamis ben hastaneyi gittim kaç kez yok artık uzamam kemik kapandı mi ne yaparsan yap ağzına kuş tut uzamaz sin bu bole

• imkansız. sallamaaa ziya

0|0
    0|0
    • buldun spor yapmayan davaroları atıp tutmussun

• Kistir malo

• Peki 56 kalori nasıl 11 dk

• 52 kilo var ve sen zayıflıcam diye uğraşıyon vay bee bırak fıstık gibisin yaaa

0|0
    0|0
    • Boyum çok kisa ama boyuma göre siskoyum biraz sanki

• Olur yaa şekilli olursam

• şekilli olursan olur tabiki. bayanda kilonun çok veya az olması önemli değil önemli olan kilonun vucuttaki dağılım görünüş orantısı bazısı var kapkalın bacaklar üstü hiç yok bazısı var üst göğüs büyük altı çırpı gibi bazısı var yanları yağ bağlamış önemli olan şekilli olmak. yoksa hiç çekiciliği kalmaz önemli olan üç altın kural göğüs bel kalça düzgünse gerisi no problem iri göğüs ince bel büyük kalça

• toplasan hepsi bir mast eder:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Motor gibisin bacım aferin.

0|0
    0|0
  • guzel yapmıssın

0|0
    0|0
  • Bravo super yapmissin

0|0