Spor salonunda çalışıyorum bir sonra ki antrenmanda daha kötü çalışıyorum neden?

Spor salonuna yeni başladım 2. haftamı doldurdum. 2 şer kiloluk dumbellarla başta 25 squat yapıyordum şimdi 20 yapabiliyorum. Kol egzersizlerimde de ağırlık kaldırmam düştü. Niye böyle oldu çalışırken kuvvetlenmem gerekirken nasıl güç kaybediyorum ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Uyku düzenin bozuktur ve en önemlisi beslenme şeklin bu 2 şeye çok çok çok dikkat etmelisin bunlar seni ayakta tutan sağ ve sol ayağın gibi düşün.

1|0
    0|0
  • Kas ağrısındandır belli bir süre sonra geçer

1|0
    0|0
  • Kaslar geliştiği icin agriyo ve yapamiyosan zorlaman lazım diger ihtimal isteksizlik

1|0
    0|0
    • İsteksizlik var bende nasıl giderilir bu?

• Vücut ağırlığı atıyor.2 haftada kuvvetlenmeyimi bekliyorsun? Beslenmene dikkat et sağlam beslen düzeni bozma aşarsın.

0|0
    0|0
    • Tamam güçlenmem gerekir elbet bu 2 haftada olacak iş pek değil ama güç kaybetmem anormal geldi

• Omega 3 alayım bir :) Önceden sürekli evde bilgisayar başındaydım herhalde ondan. Ama şuraya takıldı tamam yorulurum halsiz olurumda 25 yaptığım bir hareketi sonradan nasıl 20 zor yapabiliyorum farklı bir günde ona takıldım o kadarda kas ağrım yok yani :))

• Bak bende sporla uğraşıyorum. Muay thai lisansım da var. Her zaman formda olamassın. Bazen kendini uçacak kadar enerjik hissedersin, bazen ise durgun olursun. Bu insanların doğasında var, bazen canın yapmak istemeyebilir. Örnek dünyanın en iyi futbolcularına bak bazen sahada sadece yürüyorlar ya da performansları çok düşük oluyor. Bence kafaya takılacak bişey değil. Ama dediğim gibi düzenini bozma her zaman aynı saatte git ve beslenmene çok dikkat et.

• daha 2 hafta oldu , sabret şampiyon

0|0
    0|0
  • isteksiz yorgunluk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...