Nişanlım dışarı çıkarken alışkanlık olmuş esorfman ile çıkıyor!

Nişanlım evden dışarı çıkarken çoğunlukla esorfman giyiyor.. Genelde ben ona etekle çık esorfmanla fazla çıkma diyorum ama yinede fazla karışmak istemediğim için üstelemiyorum... Sizce bu alışkanlığı iyi mi yada gerçekden üstüne gidip esorfmanla çıkma alışkanlığından vazgeçirmem gerekir mi ?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• yani rahat ediyordur öyle ama arada da etek kot falan giymelidr diye düşünüyrm

0|1
    0|0
    • Evet bende öyle düşünüyorum...Çok fazla o şekil giyinmemeli diye düşünüyorum

• evlenince düzelir yani şaka karışık ben seçecem giyimini ya da alışverişte yanında olur ona göre bu çok yakıştı diyerek teşvik edersin

• Ben yanındaken sorun yok ayda 2 3gün yanında olabiliyorum sadece.. Telefon la konuştuğumuzda o şekil giyindigni söylüyor ve daima yanında olsam daha bi ikna olacağını biliyorum ama yokken de söz dinlemesini istiyorum

Kızlar Ne Diyor 10

• seni neden rahatsız ediyor ki...

0|0
    0|0
  • siz erkeklerde tuhafsınız ya. bazılarıda etek giyer diye kızar sen etek giysin dyosun :) hep mi böyleydı sonradan mı değişti nişanlın?

1|1
    0|1
    • Öyle alışmış... Her zaman giymesin diyorum hiç demiyorum ki

• haklısın o zaman bıraz kendısıne bakması lazım açık açık konuş birdaha.

• Simdi vazgeçmesini istiyorsan uzerle sonra evlendikten sonra değişmezse beni böyle beyendin karışma der ;)

İnce nazik ol sana etek cok yakışıyor ben seni cok beyeniyorum öyle falan De ozaman ceki düzen verir kendisine

0|1
    0|0
  • hep etek giyse bu seferde neden etek giydi dersiniz

1|1
    0|1
  • simdiden esofmana sarmissa evlenince vay sizin halinize :-))))

1|1
    0|0
    • Ne dimek iştediyni anlamadım :))

• Kadınların cogu evlenmeden bakımlı olur guzel giyinir evlendikten sonra bakmaz kendisine seninki simdiden böyle yaparsa sonra ne olur demek!

• kendını rhat hıssedıyor gıysın bende gıyorum

0|1
    0|1
  • nişanlanmış biraz toplanması gerek .. Etek giysin.. yani giymeli..

0|1
    0|0
  • ilişkide eşofman eşiğine gelmişsiniz

bundan bir sonraki eşikte osurma eşiğidir

işiniz zor

1|0
    0|1
  • bu cok tuhaf:D Hayatimda cöp atmaya ciksam bile esofmanla cikmis degilim

0|0
    1|0
  • Bu kadar da kısıtlamaya hakkın yok, sevgilisi olabilirsin.

Sahibi değilsin.

0|0
    1|1
    • Emin ol Hayal, ben sizi cennete sokmak için çabalıyorum eğer inançlıysan. Eğer bir gün fikrim değişmezse inşallah sonsuza kadar birlikte yaşayacağım birisi olması kötü mü olur ? Ayrıca şunu da unutma: kıskanmayan erkekten hayır gelmez ( Hz Ali) (:

• Ben de senin kafir olmaman için uğralıyorum aslında. Sana kapan demiyorum zaten ama inkar etme diyorum. Çünkü inkar eden kafir olur, yapmazsan en azından günahkar olursun. Arada ince biz çizgi var. Yoksa günahın farkına varıp da yine de böyle gezmek istiyorum diyen bir bayana ben zaten bir şey demem. Çünkü zaten günah olduğunu farkında derim ama inkar eden olunca üzülüyorum senin adına. Senin kafir olman bana bir şey kazandırmaz.

• Biraz olsun anlamaya çalıştığına sevindim. Mesele inkar eden Müslümanlar zaten. Yoksa farkında olup da günaha girenlere lafım yok.

Erkekler Ne Diyor 5

• Neresi kötü anlamadım¿

Taytla mı çıksın

0|0
    0|0
  • valla bilader bende bir eşofman giyen bir kız bulsam diye can atıyorum.Kızların hepsi iğrenc giyiniyor.Alt tarafı dısarı cıkıcak düğüne gider gibi giyniyorlar.Bir karış topuk 20 yaşındaki kız 40 yalsında gibi giyiniyor hiç beyenmiyorum.Ben spor giyinen kızlardan hoşlanıyorum eğer böyle kızlar varsa beni eklesinn :DD:D

0|0
    0|0
  • yol yakınken önlemini almalısın. Evlendikten sonra bakımsız saçlara, dağınık ev ortamına hazır ol:)

0|0
    0|0
  • Etek de aynı şey ama. İkisi de olmaz. :)

0|0
    0|3
    • Ne giysin peki?

• Olmayacak şeye amin demem ben.

• Sağol. Düşündüğün için.

• güzel bir dille anlat ona bu durumu. niye böyle istediğini anlat.

0|0
    0|0
Yükleniyor...