Artık kazanmak istiyoruz ...

Galatasaray-Gençlerbirliği maç tahminleri alalım beyler bayanlar doğru tahmine maç sonu 'en iyi cevap' ısmarlıyoruz

Tahminim 2-1 Gs galip ( dileğim bu)

Güncellemeler:
Olucak olucak biraz gayret lazım 1 puanda 1 puandır diyip avunmaktan baska çare yok gibi görülüyo ... Yorumlar için tesekkürler .

0|0
0|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• yine olmadı değilmi

0|0
    0|0
  • 4-2 Galatasaray kazanır.

0|0
    0|0
  • Moralim bozuldugu icin maclari takip etmiyorum artik. İti köpeği dolduruyolar takima ondan sonrada kadromuz iyi niye yeniliyoruz acaba diyolar, yersen!

1|0
    0|0
  • gs bu defansı ne olacak ayrı bir soru açılır valla :)) muslera son 3 maçta yedi gol sayısını çoğu kaleci bir sezonda yiyior

0|0
    0|0
    • Manu maçından sonra Muslera en iyi kaleciydi şimdi ne oldu? Ama milletimizin acizliği bu iyi gününde pohpohlar kötü günde vur tekmeyi düşsün kuyuya oh ne güzel ya :)

• bende onu diyorum işte başka kaleci gol yesin olaylar çıkıyor ama muslere 3 maçta 10 gol yedi hala süper kaleci oluyor

• Yok hayır yanlıştasın gs yenerse Muslera idol kaleci , 2 tane yerse ondan kötüsü yok burası Türkiye meyve vereni hep taşlamışlardır

• Umarım Cluj maçı için ders çıkartılır bu maçtan diyeceğim ama aynı olayı Ordu mağlubiyeti sonrası Braga maçı için de demiştim. Gözümün önünde takır tukur yedik golleri :/ Defanstan çok ortasahanın çok pasif kondisyonsuz oluşu ve Elmander harici diğer forvetlerin (golcü demiyorum demeyeceğim de) rezalet form durumları buna etken. İnşallah Salı günü farklı olur diye dua ediyorum...

0|0
    0|0
    • Ufa nın yokluğu her maçta hissettirdi kendini + selçuk durumu da buna bi etken..Maalesef hep bi sonraki maça erteliyoruz umutları Cluj maçı önemli diliyorum orda kırarlar şeytanın bacagını ..

• Cluj kontralara iyi çıkan bir takım şu anda daha formdalar. En önemlisi ülke futbolundaki üstünlük psikolojisi var.

Ujfalusi'nin yokluğu net vurdu. Bana göre Dany Ujfa oynayacaktı Semih de çoğu maçta forma giyecekti. Fakat yine de Dany'nin kötü olduğunu düşünmüyorum gollerde de net onun hatası var diyemem. Özgüveni çok iyi ve devamlı Hakan Balta'nın, Riera'nın Melo'nun açıklarını kapatmak için öne ve sola doğru çıkmak zorunda kalıyor.

Selçuk ve Melo psikolojik ve kondisyon olarak yoklar hala.

• Gençlerbirliği 1-3 Galatasaray

Bugün mutlaka almalıyız. Cluj maçı içinde ekstra moral motivasyon olur.

0|0
    0|0
    • kesinlikleee zaten ben en çok moral açısından kazanmalarını istiyorumcluj maçı için çok önemli olucaktır bu kadar yenilgiden sonra.

• Muslera'da büyük form düşüklüğü var şu sıralar. Milli takımda da balon gibi goller yiyor. :((

0|0
    0|0
  • Gençlerbirliğimizin 3 atacağını doğru tahmin etmiştim ama 3 yiyeceğimiz aklımın ucundan geçmedi.

0|0
    0|0
  • İlk yarı bitti. 1-0 yeniğiz. :( Umarım döndürürüz maçı.

0|0
    0|0
  • yanılmayım yaaa :(

0|0
    0|0
    • Yanılmalısın biz kazanmalıyız o kadar ! :D

• Kolay gelsin iyi geceler :)

• hımmm pazar tatiliniz nasıl gecti.

• gencler umarım kazanır

0|0
    0|0
  • uzatmalara kaldı...

0|0
    0|0
    • Çok uzamamasını diliyoruz kim bilir bjk maçında kırarız şeytanın bacagını :p

• alırız kızı arenadan gideriz sen rahat ol...:D deplasmana almıyolar taraftarı biz olamayacağız o zevki tadamayacağız...sen bugünkü pursa maçına gitte destek ver bari...:)

• Gidicektik kuzenim çamura yattı rahatsızlanmış :) Eee Herkesde bizim gibi fanatik değil kafa dengi birileri olmalı :)) Ama Bursaya hep destek tam destek :) Kız almaya gelince adresi şaşırmayın gelin tarafı Hanımköyde kınayı yakar sizi bekler ordan alırsınız hatta arabanız yoksa Volkan alır skldfjdskhgdfh

• 5 tane golcumuz var.3 tanesı gol kralı olmus hala gol atamıyoruz

0|0
    0|0
  • Gs 1 - Gençler 0 İddaa oynayan varsa alt versin :D 3 golü geçmez.

0|0
    0|0
    • Bu iddaa cazip gelmeye basladı tahminlerde fena sayılmam :d

• O zaman eyvallah gözümsün diyomuş :dd

• Bak bak babasının kızı işte, geç tv senin ben seni rahatsız etmeyim ama tutarsa hemen bana geliyorsun... diyebilir :D

• GS 3 G.Birligi 2

0|0
    0|0
  • Yeni gördüm soruyu maç şuan 2-1 sanırım tahmin yapamayacağım:S

0|0
    0|0
  • 2-1 tabiki :D

0|0
    0|0
  • onu bunu bırakında Mersinin hali nolcak .d

0|0
    0|0
    • ya elazığ :( o kadar sevindiler lige çıkınca gakkos bu boru değil:p

• gençlerbirliği 3

galatasaray 1

0|0
    0|0
  • genclerbırlıgı 3 gs 1

0|0
    1|0
    • Bakalım kim alıcak 3 ün 1 ini maçtan sonra bakceiiz

• Ne takıcam sen kimsin ki ? Herkesle yorum paylastım iki cevap verdik diye bi nane sanma kendini hey Allahım ya.

• oyle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...