Neydi bu kıskanmak mı?

Merhaba, ben buraya birkaç kez 2,5 yıllık sevgilim beni kıskanmıyor diye soru açmıştım. hala da öyle düşünüyorum. Ama dün akşam nedense odamdaki tülleri taktı kafasına. Tüllerim yarım oldugu için. Yani camın yarısını kapatıyorlar sadece. Benim odam 2. katta. Dışardan kimse görmez ancak birisi dürbünle bakması lazimki bişey görebilsin dedim. Kimsenin bunu yapmadıgını nerden biliyosun dedi. Cok sinirliydi bende ne istiyorsun tüllerimi degiştirim dedim, degistir dedi. Camın önünde giyinmiyorum dikkat ediyorum falan dedim, ya kimse odanda naptıgını görmesin istemiyorum dedi.

Neydi bu kıskançlık mi yoksa başka bişeymi ben çok şaşırdım duyduklarima ondan hiç beklemezdim arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin kıskançlıkları o kadar sacma ki. Benimde 2 yıllık sevgilim var, ne oje sürmeme ne makyaj yapmama izin verir. Bir yere giderken onunla çıkarken bile ne giyeceğimi ona sorarım skype'dan msn'den flan kamerada gösteririm o tamam derse giyerim. Kuzenlerimden , ablamın kocasından bile kıskanır beni. Ki tül meselesi gercekten normal bi mesele. Yani kıskanması normal. Ama sana tavsiyem şu her dediğine tamam deme, dahada tepene çıkar. En kolayı annenlerin odasındakiyle senin odandakini değiştiriver :) Haklı bu konuda yaniiii :)

0|0
    0|0
    • :)ya bu dediklerinin hicbiri sevgilimde yokki. dedigim gibi beni kiskanmaz aslinda, ojemide sürerim istedigimide giyerim. onun için çok şaşirdim. ama hoşuma gitmedi degil:)

• Bence sen hemen git o odanın perdesini değiştir ! :D Bazen sevgililerin sözünü dinlemek gerekir :D

Erkekler Ne Diyor 2

• bak kıskanıyomuş :))

0|0
    0|0
  • Kıskançlıktır kısakançlık..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bildiğin kıskanmış seni başka bi açıklaması yok gözünaydın canım :D

0|0
    0|0
  • Kıskanmış belli :D böylesi daha tatlı olanı bence ne giydiğine kadar karışmak çok sinir

0|0
    0|0
  • evet seni kıskanmıs

0|0
    0|0
Yükleniyor...