Sürekli gittiğim cafede bir garson var, bakışıyoruz ama devamı gelmiyor. Fikri olan var mı ?

Merhaba, sürekli arkadaşlarımlaa gittiğim mekanda bir garson var ki sormayın. Bir insan çok yakışıklı olmadığı halde ancak bu kadar çekici olabilir :) O gülümsemesi, sıcak kanlı oluşu insanı çekiyor. Benim ona dikkatli dikkatli bakışımdan olacak ki o da bir köşeye elini koyup gözlerini kaçırmadan baktı bana, bildiğiniz bakışıyoruz. Yani ilk adımda önemli bir şey bence bu. Siz hiç tanımadığınız bir bayanın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız? Başka ne yapabilirim, bir adım atması için?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• O da samimi olursa ve müşteri/garson muhabbetinden daha arkadaşımsı muhabbetlere girersek herhalde öyle düşünürüm. Yani bu durumda bence senin de öyle yapman lazım. Bir şey istediğinde onu çağırdığında 'oturmaz mıydın?' diye sorabilirsin? Ya da 'müsaitseniz biraz muhabbet edebilir miyiz? sıkıldım.. ' gibi gibi .. Aklıma başka bir şey gelmiyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
  • Kağıt kalem iste ve numaranı yaz. Bukadar basit..

Çalıştığım barda çok sık yaşadığımız bişey bu :)

0|0
    0|0
  • bir telefon bırakmayı dene. boş bardağının oraya olur masaya olur.:))

0|0
    0|0
  • Numaranı falan bırakma bence.Sen ondan hoşlandığını belli et, ona rağmen sana açılmıyorsa, boşver o garsonu..

0|0
    0|0
  • arkadaslarından rica et gidin oraya sipariş verirken arkadaslarından biri tam o giderken duycağı sekilde numaranı nezaman isticek acaba desin sende duyacağı sekilde artık istese iyi olur de sonra bekle ;))

0|0
    0|0
  • ver cafenin telefonunu arayıp senin ondan hoşladığını söyleyeyim cıddıyim

0|0
    0|0
    • hadi be :D

• nereda bu cafe gelip tanıştırayım sizi:)

• Ben bir kafede garsondan hoşlandım ama sadece yaka kartından adını gördüm ve hiçbir sosyal medyadan bulamadım bana soyadı lazım kafeyi arayıp soyadını sorabilir misiniz? :D

• sen bir adım at bencehiç bir şey kaybetmezsin

0|0
    0|0
    • iyi de kalabalık bir mekan. Ayrıca ben utanırım

• e sen her şeyi yapmışsın şimdiye kadar yanına gelmeliydi ama oda çekinmiş olabilir bence direkt yanına geldiginde daha sonra dışarıda konuşabilirmiyiz diye sor bak olacak ozaman

• O gerek işi gereği gerek senin hislerini bilmemesinden dolayı adım atmaya çekinir. O yüzden hesabı verirken falan telefon numaranı yaz bi' kağıda ver. Ya paranın altına koy (biraz göster ama görsün) ya kredi kartının altına koy tam verirken elinle ileri sür biraz kağıdı.

İlk adımı da sen atmış ol, hadi bakalım.

0|0
    0|0
    • Utanırım ben ya, yapamam :))

• Yapamazsan beklersin. Mantık basit.

Çocuğun neden gelemeyeceğini falan yazdım. Hala çekiniyorsan başlamadan biter zaten.

Hadi eyvallah.

• ben yanlızım .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çay siparişi ver.Getirdiğinde tam masaya koyacakken eline çarp,üstüne dökülsün.Sonra bak;eğer sinirli bir hali varsa uzak dur,sorun etmezse de üstünü silmesine yardım et.Cebine numaranı filan koyarsın.

0|0
    0|0
  • yakasında ismi yazıyorsa faceden ekle ;) gerisi gelecektir

0|0
    0|0
  • bahşiş bırak

0|0
    0|0
  • cafelerdeki garsonlara kadar dustunuz mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...