Alex mi? Hagi mi?

İkisinin yeri çok farklı ama bir seçim yapmak zorunda kalsanız hangisini seçerdiniz ?
Anket yok görüşlerinizi öğrenmek istiyorum

Güncellemeler:
Bakın fb gs diye ayrım yapmayın
Hak neyse o
hagi? Alex?

0|0
918

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 18

• alex 2. sınıf bir topçu. hagi ise 1. sınıf. yani hagi zidanela figoyla maradonayla falan kıyaslanabilir.

alex sadece türkiye liginde basit takımlara attığı güzel gollerle isim yapar.
    hagi romanya gibi bir milli takımla zor başarılara imza atar.
    hagi tek başına kupa alır.
    hagi real madridle, milanla, arsenalle tasşak geçer.
    hagi monacoya orta sahadan gol atar.
    hagi imkansızları başarır.

0|3
    1|0
  • Bu soruyu 3-4 ay önce sormuştum , sonuç Hagi çıkmıştı. 203 kişi yorum yapmıştı galiba 150 si Hagi demişti.
    Hagi nin sağ ayağına kitap yazılır , kitabın son satırına solak dı diye eklenir.
    I Live yok hagi

0|2
    1|0
  • Karpatların maradonası tabiki de tartışma söz konusu bile değil..
    maradona bile hagi nin oynadığı futbolu özlüyorum derken...

0|1
    1|0
  • Tabiki Hagi.
    Kıyaslanamaz bile. Şimdiki gençlik (25 yaş altı) olan arkadaşlar Hagi sahalardayken onlar altlarında bezle biberonlarıyla süt içme zamanlarında oldukları için Hagi yi pek hatırlamayacaklar. O yüzden büyük çoğunluk Alex diyebilir. Ama asıl cevabı 25 yaş üstü fenerli arkadaşlardan duy. futboldan anlayan birisi lafım sana değil bu ikisini kıyaslamaz.

0|1
    1|0
  • Takımına hırsız diyen bir adamla ALEXİ kıyaslayamassınız Futbol gelip geçici Adamlık Kalıcıdır tabiki ALEX de SOUZA

1|1
    0|0
  • Alex onu sadece karakter olarak geçeblir. hagiyle kıyaslanacak bir oyuncu değil alex

0|2
    0|0
  • Oyun olarak Hagi adamlık olarak Alex ( Beşiktaş'lıyım )

0|1
    0|0
  • Hagi >Sneijder >Alex

0|2
    0|0
  • bir fenerbahveliyim ama suda bir gercek hagi cok mukemmel bir oyuncu ama alex ise bizim donemimizde bildigimiz birisi herkes alex der yas ortalasi hagi icin musait degil :) kral alex 🌞🔊

0|1
    1|0
  • Takım tutmam ama Hagi diyorum.

0|1
    1|0
  • Alex.

1|1
    0|0
  • Tabiki Alex De Souza...

1|1
    0|0
  • Sözlükte de bu konuda görüş belirtmiştim. Beşiktaşlıyım. Bileğimi kes, siyah beyaz akar. Ama Türkiye liglerine, gelmiş geçmiş, en iyi yabancı futbolcu Gheorghe Hagi'dir. Hagi'nin üstüne yıldız geldiğini ben hatırlamıyorum.

0|1
    1|0
  • tabii ki de ALEX

0|1
    0|0
  • Hagi tabikide kiyaslamasi bile olmaz. Hagi turkiyeye gelmis gecmis en beyin futbolcusudur...

0|1
    1|0
  • http://i.hizliresim.com/WVdWzm.png
    olm bu nası bir kıyas l*n :D

0|1
    0|0
  • Ancak futboldan anlamayan biri böyle bir kıyaslama yapabilir.
    Alex yolda Hagiyi görse '' abi ne olur bir imza ver'' der :)

3|4
    0|0
  • Eskiden Alexsiz Fb düşünemezdim :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...