Herkes unut diyor da nasıl unutacağım ?

Sevdiğim kızla bir türlü beraber olamadık.Herkes seni anlıyorum ama unutman lazım diyor.Sanki kolay birşey gibi.Ama böylede çok acı çekiyorum başka birisini bul diyorlar da ben başkasını yarabandı niyetine kullanacak biriside değilim.Sizinde elbette unutmak istediğiniz yada en azından acısını bastırdığınız birisi olmuştur.Ne yaptınızda içinizdeki yanan ateşin acısını azalttınız.Lütfen yardım edinnn.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• bende senin gbiyim birini çok sevyrm unut dediler yapamadım başka birini bul dediler buldum başta unuttum gbi ama snra aklımdan hiç çıkmadı sevdiğim çıktığım çck deli gbi aşık bana onu yüzüstü bırakmak istemiyorum ama kalbmde başkasında çıkış bulamıyorum sakın ama sakın başka birini bulma :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• herkesin biirinden aldığı bu şekilde bi yarası vardır.Unutmak için bişeyler yapmaya çalışma kendiliiğinden geçiyor bi süre sonra.Tek ilacın zaman..

0|0
    0|0
    • 7 aydan beri geçmedi ama :( bu zaman ne zaman gelecek ?

• yok zamanla geçer felan dyenlere inanma zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. zaman herşeyi ilacı olsa kmsenn derdi kalmazdı bi süre sonra

0|0
    0|0
  • o seni seviyormu bence bundan emin ol. eğer en ufak bir hoslantısını bile farkedersen ondan asla vazgeçme bence. aynı durumdayım ve kardesim ondan asla vazgeçemeyecegim. VAZGEME !:)

0|0
    0|0
    • Ya bilmiyorum bi yaptığı bi yaptığına uymuyor.Ben buna duygularımı söyledim ve sevgilim olurmusun dedim o zaman tamam dedi bende onda bi gariplik hissetdim sanırım emin değilsin düşünmek istermisin dedim tamam dedi.Ertesi gün ''yok biz olmayız beni rahatsız etme bir daha'' diye mesaj attı.Bende nedenini öğrenmek için üstüne gittim bu sefer senden nefret ediyorum dedi ve üni. tatile girdi.3 aylık tatilde hiç bir şekilde konuşmadık.Bu sefer okullar açıldı benle iletişim kurmaya çalışıyor.

• aklına getirme vardır bir hayır de geçiştir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• zamanla unutursun kardeş merak etme o kadar.çünkü sevdiği kişinin yokluğuna bir zaman sonra alışıyor insan.ben de sırf geçen seneden sevdiğim kızın yanına gitmek için anadolu lisesinden düz liseye geçicektim.daha sonradan bir kız çıktı ve ona aşık oldum.eskisi aklıma bile gelmiyor.hatta ondan şuanda nefret bile ediyorum.

zaman herşeyi çözüyor :)))

0|0
    0|0
  • "başka birisini bul diyorlar da ben başkasını yarabandı niyetine kullanacak biriside değilim" adamsın adam, adamın dibisin, çekirdeğisin, 10 numara adamsın yakışıııırrrrr.zamana bırak zamanla acı azalacaktır.debelenmek çözüm getirmiyor debelenmiş biri olarak söylüyorum sakin olmaya çalış çözümü yok bu acının

0|0
    0|0
    • Aynen öyle dostum içimde öyle bir yangın var ki hiç bir yere sığamıyorum.

Yükleniyor...