KAVGA TEKNİĞİ ALALIM?

Arkadaşlar etkili teknikler verin. yarın 2 ye tek çıkıcam ?

0|1
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• yüzünü iyi koru bırak ilk hareketi karşı taraf yapsın... çeneye çok güzel bir yumruk herşeyi bitiri ikinci kişiye vurmaya bile gerek kalmaz...

0|0
    0|0
    • Ama herkes sizin gibi yılların bodycisi değil ki çok güçlü biri değilim açıkcası :Ddd

• sen yinede.. kavgadan uzak dur en son ama en son çaren kavga etmek olsun... kardeşim... allaha emanet...

• sağol abi uzak duruyorum bu tip bir durum da ilk kez başıma geldi diyebilirim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• taktin bende bana konsantire ol.2 ye teksen sırtını duvara ver arkan sağlam dursun. burunlarına ya da hayalarına vur sert vur * et acıma acırsan dayak yiyecen. baktın dayak yiyon kapan baba suratını koru biri ayırmaya gelecektir ayrılınca gardinı ac hangisi yakınsa yumrukları sektirdir ve yumrunu sıkarak vur :D

0|0
    0|0
  • Ne yap biliyo musun. Hizli ol ve ilk se vur yoksa seni haşat ederler :) benim bir arkadasim vardi ufak tefekti ama sirf hizli vuruyo ve ilk o vuruo adamlara firsat vermiyodu diye herkesi yeniyodu. Taki dev biriyle kavga edene kadar ona isleniyodu cunku :))

0|0
    0|0
    • Benimde var öyle ufak ama hep döven :)

• Bizde iki kişi birini döveceğiz. Yoksa o döveceğimiz senmisin:)

0|0
    0|0
  • Yüzünü koru box çular gibi sonra suratına geçir bitane finish

0|0
    0|0
  • Hadi kızlar teknik yokmuuu :D

0|0
    0|0
  • Erkekliğin %90 ı kaçmaktır kaç :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...