Kuaförde karşılaştığınız sorunlar?

bugüne kadar kuaförlerde ne gibi sorunlarla karşılaştınız yanlış saç kesimi yanlış boyama bit kapma yada bitli saç kestirme vs. vs. anlatın paylaşın

0|0
114

En İyi Kız Görüşü

• Manikür yaparken ellerimi kanatan çömez manikürcü..

saçımı 5 saat oriyelleyen (saçına ne yapıyosun?diyen,maske tariflerimi kağıt kalemle yazan kuaför yaptı hemde bunu kıskanç yelloz yaktı saçlarımı) yelloz

mürdüm far sürdiye ısrarla istediğim halde mavi far sürek gerizekalı makyöz.

Bana ürün satmaya (kakalamay)çalışan bir yelloz daha..

vb

vb

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• ben ordayken bir müşterinin kulağını kesmişti :)

0|0
    0|0
  • askr arkadasimin mekaninda zaman gecsin diye ozonlu bilmemneli makinalarla cilt bakimi yaptirmistim iki hafta yuzumu yikiyamadim perfekto bir cilt oldu pruzsuzdu zaten cok kaygan oldu dusun hatun yanagimi opecekken boynuma falan kayiyordu sinekkaydi o olsa gerek. birde bi zimbirtiyla siyah noktalari alirken o buhar ufleyen makina nefesimi kesmese tam super olurdu.

0|0
    0|0
  • günümüzün sorunları.

0|0
    0|0
  • yanlış fön çekimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bit dışında hepsi hiç memnun ayrılmadım

0|0
    0|0
  • Saçımı hep istemediğim şekilde keserler

0|0
    0|0
  • yanlış kesim, kaş şeklini bozma gibi sorunlar yaşadım evet :)

0|0
    0|0
  • iyi bir kuaför bulak çok zor :( hiçbir zaman istediğim gibi olmuyor

0|0
    0|0
  • sadece çıkanları al dediğim halde kaşlarımı inceltiyolar.kırık almak kelimesinin sanırım kuaför dilindede bizim bildiğimzdn farklı bi anlamı war.

0|0
    0|0
  • Ben uçlarından kestiricem diyorum gidiyor 3 parmak kesiyor ne kadar sinir edici :D

0|0
    0|0
  • söylediğin hiç bir şeyi dinlemezler

kafalarına göre bir şekille keserler hep o saçı

1|0
    0|0
  • Bazıları çok kötü yaa yapamıyorsan yapma ya kuaförden gelip saçlarımı bozduğumu hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • dediğin boyutdan daha fazla fazlasını kesiyorlarya..bitek ona sinir oluyorum=|

0|0
    0|0
  • Kuaföre gidince cirkinlesiyorum hep. Gitmiyorum kuaföre çok nadir yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...