Peşimde koşsun mantığı yüzünden hayırdan anlamayan erkekler yarattığınızın farkında mısınız?

sevgi ölçer testlerinizden biri olan ayy bakalım ne zamana kadar peşimde koşacak biliyorum. bu yaptığınız gerçekten hayır diyen kadınların da başını yakıyor. farkında mısınız?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• "peşimde koşsun"

oldu otobüssün sen

zamansın yakalamaya çalışıyorum seni

kendi nereye koşuyor ki

ya koşmazsam

kürkçü dükkanıyım ben o gelir bana

vs.

vs.

vs.

kısaca çoook bekler, ya adım atar bana doğru, ya da ben geri geri koşarım.

Ama birde kimisi o kadar güzel gidiyor ki oturup izliyorum..

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Kadında var böyle birşey. peşinde koşan adam sayısı ne kadar çoksa o kadar tatmin oluyor.

kendi nikahına 3 gün kala peşinden koşan bir erkeğin başkası ile beraber olduğunu duysa yine de canı sıkılıyor kadının.

halbuki ey kadın sen sevdiğinle 3 gün sonra evleneceksin değil mi?

öyle ama işte..

artık bir adam onunla ilgilenmiyor.

öyle bir garibek durum szö konusu

0|1
    2|0
  • Bunu bir kadından duymak güzel, hadi lisedekileri anladım da bazı koca koca kadınlar da yapıyor bunu, adamlar da iki arada bir derede kalıyor. Aslında bu olayda hem kadın hem de erkek suçlu, bazı kadınlar "peşimde ne kadar koşarsa o kadar çok seviyor, değer veriyor" şeklinde düşünürken bazı erkekler de "peşinde ne kadar çok koşturursa o kadar iyi bir kızdır vb." şeklinde tuhaf bir düşünceye sahip. Bir arkadaşım 6 ay peşinden koşup en sonunda sevgili olduğu bir kızdan sürekli" Abi kızın peşinden tam 6 ay koştum, süper bir kız tam evlenmelik." filan diye bahsediyordu, ilişkileri 3 ay sonra bitti, yazık o 6 aya askere gitse tezkere alırdı.

0|0
    0|0
  • Çok haklısın ... Üzülüyorum biz erkeklerin düştüğü bu duruma. Gurur, haysiyet yerlerde.Değmeyecek bir insana verdiği açık bir poz için methiyeler düzen, sınırını bilmeyen,ısrar ile farklı olabilme çabasında olan bir nesil..Sadece erkeklerde değil kabahat, bayanlar da her konuda net olabilmeli, özelini genelleştirmemeli ve bu tarz davranışlara prim vermemeli bence

0|0
    0|0
  • Bence saçma şuana kadar hiç yaşamadım bu durumu, ve de ancak karşısındaki kişileri tanımadan ilişkiye başlayan sıradan tipik ilişkilerde görülen bir durum bence.

0|0
    0|0
  • tehlikenin farkında mısınız ? link

0|0
    0|0
  • aferin. adamı hasta etmesinler.

0|0
    0|0
  • Garibim o sevgi ölçer testleri sayesinde çoğu zaman kendi başlarını daha çok yakmışlardır.

0|0
    0|0
  • Genelde bu tipler bizim güzel ülkemizde sayıca daha fazla ne yazık ki,ayı gelmiş ayı gidicekler, ben hayır cevabı alsam aynı ortamda bile duramam o hatun kişiyle

0|0
    0|0
  • bence kabahat peşinden koşan erkeklerde onlar peşinden koştukça kadınında totoşu tavana vuruyor ve en çirkini bile kendini bi b.k zannediyor

0|0
    0|0
  • Sorun beğeniliyor mu nerden beğeniliyor beğenicem sizofren bu tip kızlar çünkü yalnızlığımın sebebidir.

0|0
    0|0
  • Burda anlatılmak istenen olay ne?

1|0
    0|0
  • bunda erkekler arasında yaygın olan'ilk hayır asla hayır değildir' mantığının da payı var..

bu mantığı kadınlar mı oluşturdu..erkekler kıçından mı uydurdu bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • ""Kadın kafasını anlamaya çalışmak"" Var kendilerine göre bir iç dünyaları.. Labirentte bir parça peynir için dön dolaş yapan fare muhabbetleri..

0|0
    0|0
  • hayırın sonuna ulan ekini eklerseniz sorun çözülür

0|0
    0|0
  • Demek reddettiğin erkekler, peşini bırakmıyor.Bak sen...

0|0
    0|0
  • b,iliyordum şuç hep bayanlarda

0|0
    0|0
  • malesef erkekler olarak en muzdarip olduğumuz konuların başında geliyor :(

0|0
    0|0
  • ne dert ediyosunuz alın bi mavi kristal sallayın vurun dalgaya s*karım koşan koşşsun kimene

0|0
    0|0
  • aynen bi sanal alemde çok koşarım o kadar reelde pek koşmuyorum ama bir tane buldum sayılır

0|0
    0|0
  • Haklı bir yaklaışm

0|0
    0|0
  • gizli cevap yok yorum yok o zaman.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkek mantığı:

Bir kadın hayır diyorsa o belkidir.

Bir kadın belki diyorsa o evettir.

Bir kadın evet diyorsa o k... dir...

Bu böyle gelmiş böyle gider...

2|0
    0|0
    • Kime göre neye göre?Çok düzgün efendi insanlarda var yani birkerede laf anlayan.

• bunu olusturan kadinlar, erkekler degil. bir kere hayir deyip sinama asamasi gecirtip evet demezlerse boyle olmayacak.

• Doğruluk payı olsa da, erkeklerinde bu kez hatun kişileri çantada keklik sanması durumu ortaya çıktığı için hatun kişiler bazen bu ilginç sınava sokmaya yöneltiyor.

0|0
    0|1
    • bazı hatunlar ve erkekler gerçekten çok kolay kanıyor bu tecrübe eksiklğinden kaynaklanıyor

• hoslandigin erkegd evet hoslaniyorum demek cantada keklik durumu yaratmasa gerek. baska sekilde de hissettirilebilir. ha tabi bu kafa yapisi iliskimin kacinci ayinda opusmeliyim sonucuna goturur.

• valla bunu ben yapmam .hoşlandığıma etkilendiğime yaparım anca diğer erkekler pek umrumda olmaz yani

0|0
    0|0
    • hoslandigin erkegi mi surundureceksin?

• yani süründürmek derken işte peşimde koşturmak isterim demek istedim .yoksa diğerleri umrumda olmaz yani .bazı kız tipi var herkes koşsun ister onlara bende gıcığım .

• degisik bir tatmin ne diyeyim.

Yükleniyor...