Hayvandan bozma insanlar da yok değil yani, bunu dün anladım....

Dün akşam belediye otobüsünde çok itici ve nefretlik bir olaya şahit oldum. ben en arka sırada oturuyordum, önümde ise 2 tane kız vardı. Birkaç durak geçtikten sonra kulakları kepçe olan 16-17 yaşlarında bir cocuk bindi... Kızlar ise 26-27 yaşlarında... Cocuk gitti en ön sıradaki boş yere oturdu ve sonrasında hala sinirimden kudurduğum o olaya şahit oldum; bu iki kız, o önde oturan kepçe kulaklı cocukla dalga geçmeye başladı; kızın biri "arkadan bir mandallayacan şunun kulakları" diyordu ve ikisi birden çocukla dalga geçtiler... ototbüsütn içinde herkes duydu, o kulağı kepçe ama bence dünyanın en yakışıklı,en temiz cocuğu ise cevap veremedi hiç, duymamazlıktan geldi... :( Ya bu insanlar gerçekten insan mı, soruyorum size ? Allah onlara öyle bir dert versin ki tüm cümlealem onlarla dalga geçsin,tek dileğim bu...

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• Bir insanda olmazsa haya edep, neylesin ona medrese mektep? Okusa okusa alim olsa yine merkep yine merkep..

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• başkalarının kusurlarıyla dalga geçerek psikolojik olarak kendilerini kusurlaştıran saygısızlar çok var onlardan

0|2
    0|0
  • Bende laf sokardım kızlara

Şımarık ukala beyinsiz edepsizler..

ağzına 2 tane vuracan

0|1
    0|0
  • Ben hayvandan bozma diyerek hayvanlara hakaret etmeyi doğru bulmuyorum bu tarz durumlarda..

0|1
    0|0
  • Rabbim hidayet versin,cahillik işte:(

0|2
    0|0
    • böyle cahillik olmaz, bunun adı; hayvanlık

• evet. haksızlığı elinle düzeltmelisin yapamıyorsan dilinle onu da yapamıyorsan kalbinle buğz etmelisin diyor.

• ben teşekkür ederim,tabi ki bir kızla erkeğin tepkisi farklı olur,bunu düşünemedim

erkek sözünü daha çok önemser onlar gibiler;o yüzden sadeceeeeee uyarsaydın demiştim:))

• onlar aslında yok.

boşver.

0|3
    0|1
  • hayvan hayvann

0|1
    0|0
  • Kişiliksiz insanlar.Ahlaktan nasbını alamamıslar

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bumu bizim duygusal ve başkasının kırmayan kırılan taraf kendi olan kızlarımız?yazık

0|1
    0|0
  • insanla dalga gecen insanlar elbet birgün dalga gecilcek hala gelecektir merak etme..

o 16 - 17 yasindaki cocuk dedigin olgun, o 26 - 27 yastaki bayan dediklerinse cocuk

helal olsun o delikanliya..

insanla dalga gecen insanlar aslinda kendileri dalga ondan baska insanlarla dalga gecmeye calisip kendi durumlarini unutmak istiyorlar...

sen yinede beddua etme..

1|1
    0|0
  • kınadığınız bir şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz deniyor. Rabbim bildiği yapsın. öncesinde de hidayet nasip etsin.

1|1
    0|0
  • Birileri O muhtelif yerlerini fütursuzca umuma paylaşıma açanların SOKMUŞTUR aklına ondandır bu şuursuzlukları..

0|1
    0|0
  • çocuk işi bilememiş öyle tiplere oturtmalık cevap vermeli

0|1
    0|0
  • Biz insan olalımda,o karaktersizler burda yada ahirette zaten hakettiklerini bulacaklar.

0|1
    0|0
  • Öyle .çlere rastlamam ki orada onların neyse gerildim bak

0|1
    0|0
  • Kusursuz olan kusurlu insanlarla dalga geçmez bunu unutma .

0|1
    0|0
  • pek üzerinde durulacak bir durum değil

0|1
    0|1
  • 2 tane kompleksli patlak şamrel toplumun genelini bağlamaz..

1|1
    0|0
  • türkiye de kızlar zar kafalı başka hiç bir ahlak anlayışları yok. dolmuşta 130 yaşındaki insanlara yer vermezler, herşey meydanda dolaşırlar, insanları küçük görürler, dalga geçerler ... ama kendilerini o kadar masum zannedeler ki kendinden utanırsın.

0|2
    0|0
  • geçenlerde bir haber vardı. ABD de bir adam, 5 yaşındaki kızını taciz ederken yakaladığı bir adamı öldürmüştü ve mahkeme böyle bir durumda kendini kontrol etmesini bekleyemeyiz diye adama para cezası bile vermemişti. bizim ülkemizde de böyle olsa keşke. bu yaratıkları öldürmek fazla olur tabi.

0|2
    0|0
  • onlara insan demiyorum ben.başka bişey diyorum ama küfür.hayvan dmek bile kibar kaçar havyana hakaret olur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...