Karın kasları hakkında bilginiz varmı?

Arkadaşlar karın kaslarım var elleyince belli ama niye hatları belli degil? yaz çok az haata yok diyeiblirim 1.80 boyum var 55 kiloyum zaten yag dene bişi yok ama karın kaslarım hatları yok sadece ortadan ikiye bölen bir çizgi var ama baklava şekilleri yok :)) Bilginiz fikriniz var mı.

Güncellemeler:
Bilgi için Teşekkürler kardeşim denicem :)) ayrıca proteinde aldım 5 kiloluk spordan hemen sonra içiyorum :))

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• hipertrofi çalışman lazım karın kasları yapmak için, hani şu 500-1000 mekik çeken arkadaşlar var ya onlar da yapar yapar nie olmuyo der, karın kaslarına hacim kazandırmak için ağırlıkla çalışacaksın 4*15 tekrardan 4 karın hareketi işini görür (2 üst karın 2 alt karın)

0|0
    0|0
    • Bilgi için Teşekkürler kardeşim denicem :)) ayrıca proteinde aldım 5 kiloluk spordan hemen sonra içiyorum :)) Sana yazayım diye yanlış yere yazmışım neyse tekrar teşekkürler..

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Karin kasi istiyorsan eline dumbell alarak crunch yap mekik yap yani agirlikla calis diger kaslar gibi düşün bosyere mekik cekme kas olusmasi icin agirlik gerek basarilar

0|0
    0|0
  • benim bilgim var çıkmıyo kanka :D öyle bişey yok :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...