Ben böyle hayatın ………….

Ben bu hayatın taaaa………….

selam arkadaslar sorum uzun kusura bakmayın ama detaylı anlattım kı sizlerde bılın herşeyi ayrıldıkk diye hatırlarsınız belkı geçenlerde yazmıştım burdan yine bizim ilişkimiz son 4-5 ay içinde çok soğuk geçiyordu ve bana süreklı ayrılalım sonu yok derdi olmayacak derdi ailem istemşiyo felan derdi ne kadar uğraştıysamda basaramadım bende baktım herseyi yapmama rağmen çözüm yok bende yazmamaya aramamaya basladım zor oldu ama tuttum kendımı 5 gün sonra kendısı yazdı gunaydın nasılsın diye ve dün akşam yıkıldığım andı onu tesadüfen gördüm ne yapıyon felan konuştuk biraz sonra bi telefon geldı akrabam dedi benı almaya gelecek bende merak ettım dedım kim bu akrabası diye bende geleım dedım senle önce yo kdedı sonra baktı gelıcem sesını çıkarmadı neyse arabaya binip gittilergözümün önunde sonra ben her zaman kı bindiğim durağa gittım canımın sıkıntısıyla yürüdüm 2 durak ilerden binerim dedim neyse oturdum aradan 10 dk geçmeden çocukla arabada sarılmış bi, şekilde önumden geçtiler su allahın işine bak dedım her zaman bindiğim durakta bınseydım onu bu şekilde göremeyecektım ve akrabası diyecektım inanacaktım ona ve birgün bana döndüğünde pişman olup kabul edecektım belkıde ama gerçekten içim yanıyor yine de ben bunların hiç birini hak etmedımm ve en çokta zoruma giden göz göre sevdiğimi baskasına verdimmmm :(

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• yaşanan hiç bir şey sebepsiz degıl elbet sende uzmussundur bırılerını

0|1
    0|0
    • olabilir birinin ahını aldım zaten direk o geldı aklıma oda bana o zaman canınn çok yandığını söylemişti söyle diyor ayette her insan ettiğini bulmadan ölmezmış :( oda bulurmu peki onunda şimdi çıktığı cocuk aynısını ona yapar mı

• oda bunun bdelını odeyecek eger senı kandırdıysa

Kızlar Ne Diyor 4

• Geçmiş olsun, çook üzüldüm, ama vardır bi hayır, olduğu kadar olmadığı kader diyeceksin.kimse kendinden daha değerli değil unutma bunu,

0|0
    0|0
    • eğer bi gün dönerse kabul etmelımıyım sence?

• çok tsk ederim iyi geldı vala rahatladım biraz ama ahh ettım benden daha çok yansın dedim allahım içi

• Nedemek ya biraz hayatınızın yaşamınızın kendinizin değerini bilin bence, yolun açık olr inş

• rabbim süründürsün öylelerini.. üzülme ya allah karşına senin gibi birini çıkarır inşallah..

0|0
    0|0
  • vazgeç..yazıklar olsun o kıza.

0|0
    0|0
    • aynen yazıklar olsun benı diyo kımse senın kadar sevmez bunu çok iyi biliyorum ama ailem istemedı dedi bende inanmadım hiç bi ailem çocuğunun üzülmesine dayanamaz çok istiyosa kabul eder demek kı bunun sevgiside bitmiş ki baska biriyle konuşuyo madem ailen .istemedı eyvalla evınde oturursun hemen biriyle mı çıkarsın

• ona çok güzel bi laf sokmak istiyorum ama ne yazsam kafam karışık bu psikolojiyle yazamam şöyle otursun diyorum içine ne yazmalıyım sence

• laf sokarsan onu çok önemsediğini bellli edersn hiç takma yada de ki yanındakiyle çok yakışmıssın layığını bulmmuşsun..ardndan hc takmamıs havası onemsememıs havası takıl kii umrunda olmadıgı hissine kapılsn:D

• değmez.

0|0
    0|0
    • ona çok güzel bi laf sokmak istiyorum ama ne yazsam kafam karışık bu psikolojiyle yazamam şöyle otursun diyorum içine ne yazmalıyım sence ya

• elimin kiriydin yıkadım gittin de ;) koay bu laf

Erkekler Ne Diyor 5

• Herşeyin hayırlısı

0|0
    0|0
  • Biz umutlar yolcusuyduk.. rakı sofrasında bir meze olduk.. Bizimde harcımız değildi sevmek..Yosmalar içinde kepaze olduk...

0|0
    0|0
  • bende birkaç dk önce kız arkadaşımdan ayrıldım..olmuyorsa zorlamanın anlamı yok be dostum..gönülsüz geleceğine ,gönüllü gitsin ..

0|0
    0|0
  • gardeş yapcak birşey yok aşkda herkes kendinden sorumludur. unutmaya çalış zor bi durum.

0|0
    0|0
  • hacı salla gitsin yaa... değmez böle insanlara

0|0
    0|0
    • kardes sallım diyorum ama gözümün önunden gitmiyo bi türlü sarılması fılmlerde gördüğüm sahne basıma geldi

Yükleniyor...