Çok zayifim kilo almam lazim?

arkadaşlar spora gidiyorum kilo alırken kas yapmak için boyun 1.75 kilo 54-55 arasi 1hafta sonra 1ay olucak protein falan kullanmiyorum sarkar diye yemek yiyorum ama metobolizmam çok hizli kilo alamiyorum çok acikiyorum ama orta derece yiyorum duyduğuma gore çok öğün yemek lazimmis ama buda okul nedeniyle mumkun olmuyor günde en az 3-4 yumurta yiyorum bir ara hastalandim 1hafta yataktan kalkamadim o yüzden bu 1ay ise yaradimi bilmiyorum sizin onerebilceginiz bitkisel kilo almak için birşeyler var mı ? Yulaf veya keten tohumu falan diyorlar öneride bulunurmusunuz

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hahah dostum cok bilincsiz davranion bak 2 yildir spor yapiyorum 59 kiloda 78 kiloya ulastim yag oranimi korudum allah askina 55 kiloyum diyosun protein tozu kullansam sarkar diyosum istersen kova kova ic portrin tozu kas bile yaoamazsin yemek yemek yemek baska birsey degil 4 ana 4 ara ogun ye ve spora baslarken amino asit ve kreatin kullan ilk 6 ay proten kullanma faydasi olmaz pek bunu pazarlayanlarda soyluyor karbonhidrat gainer kullan bol ye saglikli seyler ye ve gor farki

0|0
    0|0
    • Masa gainer karbonat var iki kilo fakat arkadasimdan aldim peynir alti suyu gibi kokuyor asidi iğrenç koklayan kaciyor salon sahibi ivsen bisey olmaz herşeyi tamam ama neden boyle kokuyor bende anlamadim kokladigim en iğrenç karbonhidrat diyor icilmiyo, protein tozu zaten kilo aldirmaz aciktirma hissi verir ve vitaminleri falan var sen onu yemekle yumurtayla etle destekledinmi kilo alirsin

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya ben çok cılızdım, balık yağı felan içiyordum gidip gelip. Şimdi de balıketli oldum :DD:D:D:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...