Siz hangi hayvansınız?

Siz hangi hayvansınız? link siz hangi hayvansınız?NOT: Bu uygulamanın eğlence amaçlı olduğu unutmayınız. Katır eşek çıkarsanız dava açmaya kalkmayın yani :)

Güncellemeler:
resim çıktıktan sonra 30 saniye beklerseniz güzel bir sürpriz daha olucakk :)))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Acayip hayvanlara benziyirem. :(

• @_@

• :)) haha

• Sütlü çikolatayım. :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 23

• virüs programı bilgisayar erör verdi 404 :D

• yaptığımız ince hesaplar sonunda sizin bir Fil olduğunuza karar verdik. Her hangi bir itirazınız varsa lütfen vesikalık 12 adet fotoğraf ile itiraz dilekçesini tarafımıza gönderiniz ;)

• AT

• ahaha sinek :)

• aslan çıktı :)

• maymun çıktı len.. :d

• iki kez denedim ilki maymun ikincisinde Goril :D

• Maymun çıktı, normalide bu zaten :D

• Su ayğırı=))))))))))

• Basküler Basküler, yaptığımız ince hesaplar sonunda sizin bir Arı olduğunuza karar verdik. Her hangi bir itirazınız varsa lütfen vesikalık 12 adet fotoğraf ile itiraz dilekçesini tarafımıza gönderiniz ;)

• Ağzında bal taşıyan arının bile iğnesi var. Ne güveni hesabı hımmm :)

• Bunlar bilmiyor benden sinek olmaz yaw :D

• kartal

• Agresifim, kompleksliyim amma perdelerimi kaldırınca da kedi gibi bir insanım.

• eşşek dediler bana

• Arkadaşımın ismini yazdım Su Aygırı çıktı.

• yaptığımız ince hesaplar sonunda sizin bir Aslan olduğunuza karar verdik. Her hangi bir itirazınız varsa lütfen vesikalık 12 adet fotoğraf ile itiraz dilekçesini tarafımıza gönderiniz ;)başka bişi beklemiyodum zaten.

• Aslan cıktı dayı :d

• tam beklediğim hayvan çıktı maymun :))

• Zürafa cıktı,ne alaka yaaaa

• kartal

• kız arkadaşım bana öküz der ama burda arslan çıktım

• yaptığımız ince hesaplar sonunda sizin bir Arı olduğunuza karar verdik. Her hangi bir itirazınız varsa lütfen vesikalık 12 adet fotoğraf ile itiraz dilekçesini tarafımıza gönderiniz ;)

• :)

• Sinek Cıktık Yaa :) :)

• Oldu Bide bunun için davamı aççam yaa Ben Güldüm valla Eğlenceli bişe :D

• :D:D:D:D

• dava açma yok ama :))

Kızlar Ne Diyor 11

• yaptığımız ince hesaplar sonunda sizin bir At olduğunuza karar verdik. Her hangi bir itirazınız varsa lütfen vesikalık 12 adet fotoğraf ile itiraz dilekçesini tarafımıza gönderiniz ;)

• zürafa

• sinek çıktı:P

• Yaptığımız ince hesaplar sonunda sizin bir Kanguru olduğunuza karar verdik. Her hangi bir itirazınız varsa lütfen vesikalık 12 adet fotoğraf ile itiraz dilekçesini tarafımıza gönderiniz ;)---Kanguru da severim hani...

• At çıktımb bee :) cok asil bır hayvan ::DSevgılım adını yazdım maymun cıktı hahaha

• hmmm

• Gercekten maymunmus terkettım onu coktaan

• köydeyim vınn var yanımda çekmiyor ya linki açamıyorum çok merak ettim testi :))

• :)))

• avast uyardı kapadım hemen

• Durum o kadar mı kötü ? :|

• aslanmisim ya :):)

• Aslan çıktı. Birde şarkı acayip hayvanlara benziyirsen :D

• sinek :)

• Aslan.

Yükleniyor...