Heyy homieee bir bakıvercenmi asgd?

Spor yapanlar kas şişirenler nekadar zamanda sonuç aldınız ???

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek anatomisiyle kadınınki arasında fark var.. Ayrıca biz kas yapıyoruz, siz sıkılaşmaya çalışıyorsunuz.. Amacın kilo verip sıkılaşmaksa 3-4 ayda çok gelişme olabilir..

Erkeklerin amacı kas yapmak olduğu için istediklerini elde etmeleri daha uzun zaman alır..

0|0
    0|0
    • Yok arkadaşım benim vicut sıkı biz o aşamayı geçtik çok şükür :D kas derdindeyim ben

• Arkadaşım deme lazım olur..

Kadınların kas yapması biraz zor olur testosteron az salgılandığı için.. Ama yeteri kadar protein alırsan belli bir yere kadar gidersin :)

Erkekler Ne Diyor 7

• 1 ayda baya ilerleme kaydettim ben. Hiçbir gıda takviyesi almadan yaptım ama hayvan gibi çalıştım yani tabiri caizse. "Yoruldum" deyip bırakmadım hedefi hep üst tuttum. Hocam bana hep "3-8" yap derdi ben 5-10 yaptım. Kaslarımı zorladım ama başardım.

0|0
    0|0
  • benimki 4 ay

0|0
    0|0
  • 6 ayda vücut gösterir kendini

0|0
    0|0
    • Sağol genç

• Yok diyete giremem daha kilo kas yapma derdindeyim diyete girersem çökerim. D

• karın kası en iyi durumlarda yaza dogru olur ramazandada yapabilirsin tabi yazın sonu olur ozamanda atamazsın havanı :D

• iki buçuk sene

0|0
    0|0
  • Kollar hemen gelişiyor zaten :d 1 yılda alınır normal bir sonuc

0|0
    0|0
    • Evet kol varda ben karın kası 2 senedir yapıyom hala olacak annasını nerde yanlış yapıyomki -.-

• her insanın zor gelişen bir kısmı vardır :D daha çok zorla illahi ki çıkacak.

• Bakaciz artıkn. d

• 15 yıl

0|0
    0|0
  • Sonuca bağlı zor iş iyi birşey kıyafetten belli olsun dersen 2 sene

0|0
    0|0
    • Evet orda hakklı olabilirsin de bir kız açısından zaten dıştan belli olsun istersem fazla olur. d

• Sen aşmışsın 10 kilo al

• He düşünüyomda kas yırtılması olur diye korkuyorum yavaş yavaş 6 7 diye gidecez 10'a doğru :D

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...