Spora devam etmeli miyim?

merhaba ben yaklaşık bir senedir spor yapıyorum Nisan da bitiyor sizce yenilesem mi oraya verilen para zoruma gitmeye başladı ama faydası da var ne yapayım oraya verilen parayla kıyafet alırım diyorum sizce??

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• 1 yıldır yapiyorsan artk hareketleri ezberlemisndr simdir bu yuzden birak evde devam et ama evdede duzemli olarak calis sporun zarari olmaz herseyi faydali oraya verecegin parayida kiyafet alirsn veya birikim yapar guzel seyler alirsn bence..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Evde çalışmayı deneyin, plates vb yürütebileceğiniz aktivitelerden, yaz geldi zaten yürüyüş kplu rahatlıkla yapabilirsiniz

1|0
    0|0
  • zaten spor tekniklerini ve yontemleeini ogrendin bence kayit yenileme malzemerini kendin al evde devam et

1|0
    0|0
  • Yap devam et tabiki

1|0
    0|0
  • devam et

1|0
    0|0
  • Et et spor sağlıktır

1|0
    0|0
  • edin evet

1|0
    0|0
  • Etme senden bisey olmaz

0|1
    1|0
  • Hayır bence oturup biraz da kilo almalisin

0|1
    1|0
  • Şuanki halini görmem lazım.

0|0
    1|0
  • Vücut toplamıştır zaten 1yılda. Evde yapabileceğin hareketlerle evde devam et parayı da karıya kıza yedirirsin agsndmfögç ben olsam öyle yapardım

0|0
    0|0
    • eşcinsel değilim

• Espri yaptım kardeşim anlamadığın için de sana mal muamelesi yaptım. Hakkaten de öyleymişsin =D hadi işine bak boş yere bildirimlerimi işgal etme =D

• anlamadın da s*lak yapıyosun kes sana yorumyap diyen yok

• Spor askin olsa bu soruyu sormazdin bile

0|0
    0|0
    • amacım kilo vermek 1 senedir hocayla çalısmama rağmen cok iyi toparlayamadım

• Kg almak daha zordur git kime sorarsan sor hocanda dahil bunlara ! 3 senemi verdim ben bu ise sabir ister..

• orası öyle tabi teşekkürler

• Kiyafet alir ne ya? Simdi spor sayesinde alacagin fit kiyafetleri sporu birakinca giyemeyeceksin. Muhtesem bir fizige ulasmissindir diye dusunuyorum, bunu korumak icin surekli devam et hatta daha iyisini yap ve o elbiselerin, taytlarin icinde kendini ozguvenli hisset.

1|0
    0|0
  • Oraya vereceğin parayı malzeme al evde yap

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kız mantığı kıyafet alırım hahahah bende para bulduğum zaman derdim bu lafı ama sen zayıfla ondan sonra kıyafetlere sığarsın bacım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...