Bir suçlu olsaydınız ve sabıkanız olmasaydı...

Polis sorgusunda Dna örneğiniz alınsa ve şüpheli olarak salıverilseniz dna örneğinin de 1 ayda çıkacağı düşünülerek evli ve 1 çocuklu olduğunuz gözönüne alınarak nasıl bir yol izlerdiniz?Kaçar mıydınız veya nasıl bir davranış içinde olurdunuz ?

Güncellemeler:
suçlu bir erkek suç cinsel saldırı
yaratıcı cevap lazım mesela sukunetini korur muydun sorguda?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• sükünetini korumassa zaten bi yere kaçamaz çünkü polis anlar hemen .. ama sakin kalır ve yapmadığını dna testinde herşeyin çıkıcağını sakin bi şekilde belli etmeli. daha sonra evli ve 1 çocuklu da olsa kaçmalı 1 ay içinde kaçıp yurt dışında arkadaş edinmeli ve onlar aracılığı ile ailesini yanına almanın yolunu bulmalı yoksa işi zor .. eğerki suçlu ise suçunu kendisi kabullenip ailesini arkasında da bırakabilir ama bunu yapmak için yüksek irade gerekir. ama eğer suçsuz ise evinde rahat rahat oturmalı hatta bi kahve yaptırıp sigarasını içmeli... her zaman için sakinlik en büyük ikiyüzlülüktür sakinsen kimse senin aslında ne yaptığını anlayamaz . havlamayan köpekten korkucaksın hesabı yanii

1|0
    0|2
    • oldukça sakin görünüyor bizi yanıltıyor bu sakinlik ama dediğin gibi sahte bir dinginlik olabilir zaten bunu yapan biri sakin olmasa yapamaz değil mi?

Erkekler Ne Diyor 14

• Hukuk ve Özgürlük icerikli bir Soru.

Yaaa Adalet yada Özgürlük

Simdi nasil bir gerekce olursa olsun Suc kesin sahsim Tarafimdan islenmis ise kacis care olmaz nasil olmaz Kacdiginizda Aslinda Sizi var eden degerlerden en önemlisi Ailenizi mutsuzluga Sürüklersiniz onlarin Ayaklarina baglanmis Pranga olursunuz buda zamanla Aileniizi sizi yipratir.

Hayatda her kim olursa olsun ne sekilde olursa olsun hata yapar her Yasayan Kisi Hakli Suclu vehaut Sucsuz neden diye soracak olursaniz tabikide onlari isledikleri Suca itikleyen ney. Bunlar insanlarin Cocuklugundan baslanipda simdiki zamana kadar rol alir.

Önemli olan kim olursa olsun bizlerin yani Sahsen bizlerin kendimizi her manada Yetisdirmemiz gerek . . Toplum olarak yargilamadan Sans verip onlarin Hayat Cercevesinden bakmamiz bizlerin ve cevremizdeki Insanlarin tutumunu degisdirir buda Insanlarin Sosyal anlamda gelismesine vesile olur buda Insanlarimizini birbirleriyle her Konumda daga Saygili ve Insanlarimiizin her anlamda birbirlerlerine Insan olarak deger verirler. Suan Insanlarin birbirlerinin Gözünde gercek anlamda hic bir degerleri yok bunu nekadar Inkar etselerde Aci gercek bu...

Umarim Aciklayici olmusdur Cevabim

0|0
    1|1
  • Suçuma göre değişir..

1|0
    0|2
    • öyle müphem cevap yok saksıyı çalıştır önemli?

• iki türlü de soğukkanlı?

• Telaş hataya sürükler, şuan bir mahkemem var ayın 1'nde, dosyayı inceledim 2 şahit varmış önce telaş ettim sonra soğukkanlılıkla araştırdım, şahitlikleri geçersizmiş yargıtayın birçok kararı var bu konuda.. İyi bir araştırmacı olmak gerek..

• suç ne? cinayetse emniyete teslim ol, adaletten kaçılmaz

1|0
    1|2
  • Fazla adli tıp dizileri izleme. Polis şüpheli olarak yakaladığı adamı kolay kolay salmaz.

0|0
    1|1
  • Suçluysa ve dna örneği alındıysa mantıklı olan kaçması tabiki ama umarım kaçamaz aslında gereken şahsın canlıyken çükünün kesilip ağzına koyulması ve can çekişerek ölmesini beklemek.

0|0
    1|0
    • hemen kaçmayı düşünmezsin herhalde?süreç ne olur sence?

• cevap vermiş olmak için yazacak lvlları geçtim ben sanane psikolojiden mağdursan git öldür yada ailende hiç erkek yokmu gitsin öldürsün o psikolojinin içinde çıkış yolu aramakta var sonuçta ne biliyim ben senin suçlu olmadığını.

• allah aşkına cevpa vereceğim diye içine etmeyin kendinizi çok akıllıymış gibi göstererek konuyu dağıtıp hepten saçmalama

• Suç işlemediysem neden kaçıcam . İstedikleri kadar dnamı alsınlar suçsuz olrsam kimse adım attıramaz bana . Zaten kaçsanda merak etme mahkemeden sonra şıpbadanak bulurlar

0|0
    0|2
    • eee n'apcan itiraf etseydin o halde etmemişsen?

• ben ne yapmışın abla ? Tövbe tövbeee . gece gece empati yapamıyorm kusurabakma

• yap yap önemli

• kaçış yok. er geç cendere ye düşeceğimi bildiğim için kaçmazdım.

1|0
    0|1
  • polis sorgusu dna örneği alamaz hakim kararı gerekir :P sadece ukalalık yapayim dedim.

0|0
    1|2
    • sen öyle san

• zehirli ağacın meyvesi de zehirlidir, hakimin nihai kararına etki edemez kanunsuz toplanan deliller

• yerim ben kanunsuz delilleri

• Ne biliyorsun belki ben Chimera tipi insanım, DNA tutmayacak.

0|0
    1|2
    • benim bilmem değil sen biliyor musun Chimera olduğunu?

• Bilmiyorum, nerede bende o şans, kaçarım gene de ne olur ne olmaz diyerekten.

• bu ciddi bir konu ve 12 insanın hayatına mal oldu yaratıcı ol lütfen

• oha cinayet var, aypiler alınsın beyler :((

0|0
    2|1
  • gider teslim olurum...

0|0
    0|1
  • suçun cinsel saldırıysa zaten hapise gireceğine kafana sık daha iyi

0|0
    0|1
  • DNA testi en fazla 10 gün sürer suçu islemis mi ? yani tecavüz mü ?

0|0
    0|2
    • işte ordayız dna testi 1 ay sürüyor evet tecavüzcü biz soru değil psikolojisi ne oluru soruyoruz

• 1 ayda bunlar rahat yapılır mı dersin?çocuk hanım ne olacak?

• yurt disinda ailesi varsa hemen gitmesi gerek yurt disina kaçabilirse yakalamak zor sadece polisin bir kontrol sirasinda yakalaya bilirler oda baska kimligi varsa zor olur polis ne yapacak aileyi sürekli kontrol edecek belki telefon dinlemesi falan onun için aileyi unutmasi lazim zaman asimi bitene kadar

• suçlumusunki

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Kaçmayı deneyecektir ama ne zamana kadar. Sonuçta ailesi var, eğer suçlu olduğu kesinleşirse eninde sonunda yakalanır. Değilse mesele de kalmaz zaten.

1|0
    0|2
    • o bir ayı bekler mi diyorsun?

• rahatım, ter mer dökmedim, allah vermesin kimsenin başına böyle dert orası ayrı.

• kesinlikle,amin

• tahminme göre bir erkeksin ve kadın profiliyle özellikle girdin. eğer tahminim doğru ise umarım kısa zamanda yakalanırsın

0|0
    1|0
  • Kaçmak suçu kabullenmektir. En ıyısı iftiraya maruz kaldığına eşini dostunu inandırma çabasına girmek

Senden çıkarı olanlar fazla ise merak etme suçlu isen bile pürüpak kalırsın şu ıkıyuzlu dunyada

0|0
    0|2
    • abla dna dan bahsediyoruz ve o süreci nasıl bekler psikolojisi ne olur kişinin sakin mi telaşlı mı bekler mi kaçar mı nasıl davarnır*

• o zaman ılk yorumum okusaydın cevbaım ordaydı.. Ayrıca sadece davranışlarına göre o ınsanı o psıkoljı ıle yargılayamazsın..

• bu söylediğinde de haklılık payı var doğru

• kimi öldürdün ):

0|1
    0|2
Yükleniyor...