Karın kasları için mekik

kasları belirgin hale getirmek ve yağ tabakası oluşmasını engellemek için mekik çekiyoruz, hergün 30 tekrar 4-5 set yapmanın bir zararı olurmu yoksa 2 günde 1 şeklinde mi çalışmalı ?

• GünBeGün
    50% (1)91% (10)85% (11)Oy Ver
  • İkiGündeBir
    50% (1)9% (1)15% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Soruyu değiştiriyorum Hangisi yüzde kaç daha randımanlı ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• mekik yaglari eritmez dostum

0|1
    0|1
    • bende yağ olmadığından tecrübe edemedim, yağ eritmek için koşu vb uzun süreli ekzersiz mi gerekir ?

• teşekkürler

• göbek kısmını nasıl sıkılaştırabiliriz göğüsüde ? spor salonuna gidiyorum ama program falan yok herkes kendince takılıyor. Cvp verirseniz seviniirm

Kızlar Ne Diyor 4

• her gün düzenli yapmak şart

0|0
    0|0
  • günbegün daha iyi

0|0
    0|0
  • yi oldukları zamanlarda karşılaşsalardı sizce kim yenerdi ve neden ?

3000 karakter kaldı Gizli Referans Soru

ddf

0|0
    0|0
  • yi oldukları zamanlarda karşılaşsalardı sizce kim yenerdi ve neden ?

3000 karakter kaldı Gizli Referans Soru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Karında yağ yoksa sıkılaştırmak için mekik her zaman faydalı olur. Set sayısı kişiden kişiye göre değişir ama tekrar sayısı 15-20'nin altında olması pek önerilmez. Yalnız eğer yağ varsa bu kadar mekik çekmek çok çirkin bir görüntü oluşturur yağ tabakası üstte kalacağı için dış görünüşte iyice şişkinlik yapar.

0|1
    0|1
    • yağ yokda hergün çalışmanın zararı olurmu ?

• Hayır olmaz en fazla sindirim sistemini hızlandırır olduğundan biraz fazla. Karında çok şiddetli kramp hissettiğiniz anda bırakın ara verin.

• hergün düzenli olarak sabah akşam 25x3

0|0
    0|0
  • Hergün yayarsan kaslarını yorarsın bu da kas hücrelerinin gelişmesinden ziyade küçülmesine sebep olur. Spor yapmadan iyi ısınmalısın 2 günder bir daha uygun senin için.

0|0
    0|0
  • valla ben daha önce vucut geliştirmeyle uğraşmıştım. Şu kadarını tavsiye edebiliri. Çalşan kas grubunun gelişmesi için setlerden sonra 36 saat dinlenmesi gerek. bugün sabah yaptığın tekrarı yarın akşam yapman senin için daha iyi olur. Gelişimin daha hızlı olur bu sayede

0|0
    0|0
  • vücut yapıyorum diyorsan ben bir gün kardiyo yapıyorum bir gün de işte kaslara çalışıyorum...50 tekrardan her gün 4-5 set yapıyorum ben spor salonunda... bi zararını da görmedim...

0|0
    0|1
  • hiçbir uzman her gün mekik i tavsiye etmez. çünkü çalışan her kasın bir gün dinlenmesi gerekir.

0|0
    0|0
  • GünBeGün

0|0
    0|0
  • 30x3 günde iki set yapsan yeter diye düşünüyorum. Sabah akşam.

0|0
    0|0
  • Günlük yapabilirsin, zararı olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...