Biten bir ilişkinin ardından ne sebeplerle mesaj atardınız?

Birinden hoşlanırsınız, açılırsınız, ilişki başlar... Başta herşey güzel gider fakat bi süre sonra ilişkinin miladi dolar ve ayrılma zamanı gelir..

Peki Şimdi başlığımıza gelelim.. Biten bi ilişkinin ardından ne sebeplerle mesaj atardınız? yada size ne mesaj gönderildi? Buyrun efenim..

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• biten ilişkime tekrar dönmem demek başkalarında aradığımı bulamamam demek ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• eger kötü ayrılmamıssaniz seni özledim yazmaniz yeterli diye düsünorum o da sizi özlemisseki cvb vericektir..

0|1
    0|0
    • Söylenicek okadar çok şey oluyorki.. hepsinin ana teması seninde dedğin gibi iki kelime.. Seni özledim.. Ama ben bugün bişey anladım.. Bi kez bittimi.. bitiyor.. Tekrar barışılsada.. hiç bişey eski tadında olmuyor.. Tabi gerçek anlamda bi ayrılık yaşanmışsa..

• eskilerin mesaj atma nedeni hep aynıdır hemen hemen ya barışmak istiyordur unutamamıştır yada kullanmak içindir yeni birini bulamadıysa eğer

0|1
    0|0
  • eski sevgilim arada mesaj atar...barışalım demek istemiyor..aslında ne demek istiyor bende çözemedim...ben genelde atmam..unutmayı seçiyorum.

0|1
    0|0
  • bi kere eski sevgili olayı saçma kardeşim. yani giden gitmiştir. bitmiştir. hala eski sevgiliden birşey ummak züğürt tesellisidir. abes ..

0|1
    0|0
  • özledigim icin atardım.

oda atarsa özlenistir muhtemelen.

ama kalkıpta snei özledim yazmam haliyle.

he haber ya kayboldun ortalıktan vs gibi şeylerle konuyu acardım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• mesaj atmam mesajda almam sadece gizliden aranıp salakça şeyler dinlemeye maruz kalmışımdır tabi bizde köyden yarın geldik ya :D bilmiyoruz kimin aradığını hesapta.. bu özgüven eksikliğinden kaynaklanıor şöyle bir bakıorumda bu zamana kadar karşıma özgüveni olan bir hatun çıkmamış çünki ayrıldıktan sonra hiç biri mesaj atma yada açıktan arama cesaretinde bulunamadı hep gizli numara.. bizde yemesekte gargara yapıoruz..

0|1
    0|0

• özlemden dolayı, arkadaş olarak olabilir fakat dönmemeli bence biten bitmiştir.. noktadan sonra başka imla kullanmak yersiz..

0|1
    0|0
Yükleniyor...