Kurtlar vadisi izleyip Polat kesilenler...

Etrafınızda hiç kurtlar vadisi veya benzeri bi film izleyip etkisinde kalan insanlar varmı, gördünüzmü ? Bizim cafemiz vardı oraya bakarken hatırlıyorum kv günleri spor elbisesiyle eve gidip akşam kvyi izledikten sonra palto giyip gezenler vardı :) Sonra Ankara'da oturanlar bilir tepebaşı'nı orda bi ayakkabıcı var biraz sıyırmıştı birgün istihbaratçı oluyor birgün polat oluyordu :)

Güncellemeler:
Aklıma birde kv modundayken yine karşıdan roket geliyor deyip balkondan atlayıp ölen genç geldi.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• koyunlar kavalı duyunca hizaya geçer hesabı normaldir ne beklıyosunkı bızm ınsanımızdan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahmet Alemdar, Sinan Alemdar vs Türkiye'de bol miktarda var bunlardan.. Görürseniz koşarak uzaklaşın

0|0
    0|0
  • ancak o kadarını yapabiliyorlar işte...

0|0
    0|0
  • Polati sevmiyorum cahit daha yakisikli ve karizmatik sirf cahit dizi de oynuyor diye izliyorum :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Filmlerden etkilenmek kişiliksizliğin sonucu. Birey olamayanların şizofrenisi. 2003'te Matrix Reloaded'dan etkilenerek Neo gibi giyinip bana kurşun sıkın durdururum diyen ve ölen Uzakdoğulu genç aklıma geldi. Çok yazık. Polat Alemdarcılığı geçtim, abuksabuk aşk filmlerine özenip onları aşk sananlar da var

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğimiz bir dizi veya filmden etkilenmiyorsak zaten o film veya diziyi sevmiş olmuyoruzki, giyimiyle hareketlkeriyle yada başka bir özelliğiyle kahramanlarımız mutlaka oluyordur, bazen bu sporcular yada siyasetçilere özentimizlede ortaya çıkmaktadır..

0|0
    0|0
  • Lise zamanında çok vardı, sınıfta ve okulda kendi çaplarında terör estirip mafya oluyorlardı :))

0|0
    0|0
  • Kendini kanıtlayamamış ve tabir yerinde ise bir baltaya sap olamayan kişilerin hayaller aleminde kendini kanıtlayabilme çabasıdır...

0|0
    0|0
  • esenyurt stayla.

0|0
    0|0
  • asla izlemem öyle şeyleri ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...