Bugün sitemizin yönetici modlarından pekkomik'in doğum günü hep beraber kutlayalım mı?

çok sevdiğim birtanecik pekkomik ablamın doğum günü kutlu mutlu olsun:)yeni yaşında daha mutlu huzurlu sağlıklı bir hayat ona nasip olsun:)ALLAH onu tüm kötülüklerden kazalardan belalardan korusun ömrüne bereket versinisteklerini dualarını kabul etsin .kendisi bana her anımda yardımcı olmuştur sabrı ve anlayışları için teşekkürlerimi borç bilirim ne desem ne yazsam ne çizsem az vallahi senin için SEN ÇOK YAŞA PEKKOMİK!DAHA NİCE NİCE NİCE SENELERE HAPPY BİRTHDAY! pekkomik için siz neler söylemek istersiniz?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• pekkomik kaldırılan tüm sorularımı sana armağan ediyorum... İyi ki doğdun...asdasdas

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Halktan yanayız biz. Kalkıp 4 mesajı olan, 1 soru sormuş Ahmetlerin, Mehmetlerin doğun gününü de kutlayacak iseniz kutlayalım. Silin yoksa konuyu.

0|3
    1|0
  • doğum günümde hediye ettikleri bilmemkaç xperi hediyem olarak kabul etsinler.

hea şahısa yönelik soruları şikayet etmek adetimdir, yönetici falan dinlemem bana ne :(((

0|0
    0|0
  • kendilerini tanimam :) lakin nice mutlu yillara dilerim her mutlu insan dünyanin kahrini eritir :) allahtan uzun ömürler diler yüzünün herdaim gülmesini temenni ederim :)

0|0
    0|0
  • Kutluyorum lakin şunu da kendisine söylemeden yapamıyorum...

Bilen kişileri mod yapın şu siteye lütfen...

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun pekkomik, nice mutlu ve ks'li yıllara :))

0|0
    0|0
  • İnşallah burgun tanışmak da kısmet olur...

Daha yeni görebildim soruyu...

Gecmis dogum gunün kutlu olsun pekkomik abla

0|0
    0|0
  • nice yıllara

0|0
    0|0
  • onun sana cvbını burda görmek isterim :)

0|0
    0|0
  • gelecek güzel günlere bir adım daha yaklaştığın doğum günün kutlu olsun

0|0
    0|0
  • Doğum günü kutlu olsun =)

Kendisinin değerli fikirlerinden henüz istifade edemedik ama :((

0|0
    0|0
  • minareden atlarım doğum günün kutlarım ;)

0|0
    0|0
  • Tanışmadık henüz ama, nice yıllara. İyi insan ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Musmutlu yıllar.

0|0
    0|0
  • Püüü...benim doğum günümü bile kutlamadın len böyle...Sonra arkadaşlarım beni sevmiyor oluyor :( bende sevmiyom seni hıh...

Soruya gelince pekkomik beni ilgilendirmiyor.

1|0
    1|0
  • tanımıyorum ama İnşallah güzel şeyler getirir yeni yaşı ona:)

0|0
    0|0
  • Mutlu yıllarr :)

0|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun :))

0|0
    0|0
  • mutlu yıllar pekkomik

0|0
    0|0
Yükleniyor...