Bugün varım yarın yokum diye hiç düşündünüz mü?

Bugün varım yarın yokum diye hiç düşündünüzmü, kendinizde bir karamsarlık yada yavaşlatma hissettiriyormu

0|0
15|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır o zaman bütün planlarım altüst olur ve günlük yaşamaya başlarım ama sorumluluklarım var.

"Bugün varım yarın yokum" tamam, o zaman sorun yok ama ya yarın da olursam... ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• genelde bugün yokum ama yarın inş olrm diorm.

2|0
    0|0
  • Düşünmedim.

0|0
    0|0
  • beni b,ilen bilir yarın varım bugün yok :DD

1|1
    0|0
  • Yoo.

0|0
    0|0
  • yarının garantisi olmadığını hep düşünmüşümdür.. O yüzden elimden geldiğince kin tutmam kimseyle küs kalmamaya çalışırım ölümlü dünya sonuçta.. Abdestsiz evden çıkmam hep derim heran başıma bişey gelebilir diye vb.

0|0
    0|0
  • evet çok düşündüm. ve karamsarlık çöktü öyle düşününce. erteledğim şeyleri hemen yapma ihtiyacı duyuyorum öyle düşününce. yani yavaşlama değil de aksine hızlanma oluyo bazen. ben erteliyorum ama ya yarın ölürsem gbi düşüncelerle ertelemekten vazgeçip yapmam gerekenleri yapıyorum ...

0|0
    0|0
  • tabi ki düşündüm ama bu düşünce beni karamsarlığa itmedi hatta mutlu etti çünkü hayatı fazla önemsediğimi hatırlattı bu düşünce

0|0
    0|0
  • var olduğum günleri en iyi şekilde yaşamak varken neden yok olucağım günü düşünüp yaşadığım zamanın içine ediyim?

0|0
    0|0
  • karamsarlık değil gerçek bu ve herkezin hergün düşünerek yaşaması gereken birşey

0|0
    0|0
  • gelecek yok. her an gelecek geçmişe dönüşüyor. bense hep var.

0|0
    0|0
  • evet yokum diyor

0|1
    0|0
  • Ne zaman olecegımız bellı degıl.

0|0
    0|0
  • şimdi varım ama 1 sn sonra olur muyum?

0|0
    0|1
  • bir saniye sonramız bile olmayabilr düşünerek yaşamalı

0|0
    0|0
  • düşündüm özellikle onu kaybettiğim günlerde tekrar gelmeyeceğini asla dokunamayacağımı göremeyeceğimi anladığım zmnlarda çok düşündüm hem de işte hayat bu kısacık bir zaman dilimi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İşte tam öyle anlarda hemen bir sigara yakıyorum .

1|1
    0|0
  • Allah bizi öyle düşünüp de dünyadan daha çok ahireti düşünen kullarından eylesin

0|0
    0|0
  • Ben dün vardım, bugün niye yokum? diye düşünenlerdenim. Şimdi yokum mesela. "Mektum" diyorlar mahallede.

0|0
    0|0
  • kendi adıma karamsar değilimde hayat sanki dengesini kaybediyor

0|0
    0|0
  • insanoğlu kuş misali diye düşündüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...