3-4 ayda vücut bu?

son zamanlarda salonlar doldu herkes 3-4 ayda vücut yapip fit olma derdinde heveslerini kirmak gibi olmasin ama 4 ayda bu kadar anca yaptim sizce ben mi kotuyum zaman mi az daha

http://i.hizliresim.com/39kJ3j.jpg

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• 4 aya göre gayet iyi burdaki cahillere bakma sen bu iş kolay değildir sağlam emek ister dışardan cips yiyip kıç büyütüp 3-4 ayda bunu mu yaptın demek kolay, yılmadan devam et

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şu an vücudun nasıl?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• her gün kendine aynada bakıyorsan, t-shirtler dar gelmeyince sinirleniyorsan, 1. sette rahat bench yapınca gaza gelip ağırlık arttırıp sonra g. tün başın titriyorsa, spor salonundan çıkınca vücudunu gerilmiş hissediyorsan çok daha iyisi olur kardeşim 7. aydan sonra yavaş yavaş oturur ama anca 1 seneden sonra ne kadar emek harcadığın görülmeye başlanır. Çalışmadan çok uykuya dikkat.

0|0
    0|0
  • iyisin, alt göğüse odaklan sonra omuz, sırt ve kol çalış enson olarak karın kasıyla bunu tamamla, sabırla ilerlemeye devam et kısa zamanla olacak bişey değil bu başarılar...:)

0|0
    0|0
  • bu 4 aylık vücut mu şimdi?

0|0
    0|0
  • İdare eder. yıllarını vermek gerekiyor

0|0
    0|0
  • İyi iyi devam et.

0|0
    0|0
  • Anatomi onemli bu vucut gelistirmede ya kimi 3 ayda patliyo kimi 1 yilda :) ben 1yilda olanlardanm :)

0|0
    0|0
  • 4 yda ancak okadar olur ne bekliyorlarki lazar angelov gibi bir vucud mu

0|0
    0|0
  • 3-4 aya göre az bence

0|0
    0|1
  • çok iyi değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...