Vücudumu Nasıl Güçlendirir, Kaslandırırım?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 ay süren salon macerası sonucu maddi sorunlar nedeni ile salonu bıraktım. 54 kiloydum başladığımda şu an 58 kiloyum. Ama hala zayıfım boyum 1,75... Spor salonunda çalışırken gözle görülür gelişme kaydettim ancak bırakınca birden formdan düşüverdim. Bu geçen sene de başıma gelmişti. Her neyse şimdi nasıl kendimi evde geliştirebilirim? Şınav çekiyorum faydası olur mu?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bende 1.75 boyundayken 58 kg falandım :)
    şu an 1.87 boy 80 kg üstelik bisiklet sporcusuyum çok fazla kalori yakiyorum ama yinede formumdan ödün vermiyorum yag oranımın düşük olmasıda buyuk avantaj sağliyor.. yapman gereken şey hayvan gibi ye günde 6 7 öğün.. youtubede videolar var en agir sekilde onlarida yaparsan birseyler elde edersin.

0|0
    0|0
    • ah be dostum günde 6 7 öğün yiyecek bir iştahım yok belli bir müddet sonra yiyemiyorum ama çok su içerim..

eczanelerde falan iştah açıcı, kilo aldırıcı ilaçları çok ucuz fiyatlara satıyorlar sence bir faydası olur mu?

Şimdiden teşekkürler bu arada body yapıyomusunzu :)

• peki kilo aldırıcıların zararı olurmu kullanmadım çevremde kullanan yok ajsjııkassasa :D

• Bünyeden kaynaklı bu olay.. Troitler fazla calisiyordur metebolizma hizlidir v. s... ama vücut günde 600 kalori yakiyorsa sen 2.000 kalori alacaksin ki vucutta birseyler biriksin hacim olsun.. İştah acicilari kullan ama kendini yemeyede ver.. mide genisleyen birseydir.. Surekli doldurursan boş birakmazsan 2 3 aydan sonra daha fazla isteyecek miden senden daha fazla doldurmak isteyeceksin.. Sporunuda yaparsin en agir sekilde.. birseyler elde edebilirsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• bas proteini.

0|1
    0|0
    • Dostum amelelik işi yapıyorum şu sıralar 7500 TL borcum var protein tozu alamam. salona bile yazılmıyorum. Şu sıralar sıkışığım o yüzden öyle bir durum yok ( kaliteli bir tozunda fiyatı 250+ TL )

• mekık şınav barfıks , sabah ogle aksam yedıgıne dıkkat edıcen proteın agırlıklı beslenıcen kısa surede sonuc alıyon

0|0
    0|0
  • olur kardes, Youtube a Home Training yaz daha detayli farkli seyler göre bilirsin...

ben de evde antraman yapiyorum is nedeniyle pek zamanim yok salona gitmeye, 2 tane halter aldim 2x 15kg baya bir ise yariyor zamanim oldukca kosuya cikiyorum felan

0|0
    0|0
    • Eyvallah kardeş sağolasın..

Koşsam sürekli bacaklarım güçlenip kaslanır mı? Şınav çekerek güçlü kollara sahip olabilir miyim? yanıtlarsan sevinirim şimdiden sağol.

Ancak ben kolay kilo alamıyorum ya bünye ile alakalı birde amelelik işi yaptığım için gün içinde sürekli enerji harcıyorum spor salonuna gidecek enerjim zaten kalmıyor. Kalsa 1 gün haftada 1 gün içinde ayda 80 TL ödemeye gerek yok :DD

• Protein shake ler var ondan ismarla güvenilir bir yerden günde 3kere ic sabah ögle aksam ve Spor yap ne mesela:

Sinav cek : kolar omuzlar ve Dösü calistirirsin
      Kosu: nerdeyse her kasini calistirir özelikle bacak tabi
      Karin kaslari icn situps yapa bilirsin

Bol bol makarna, et, pirinc pilavi, yumurta ye
      Protein shake sütle karistir icn bulursan ucuza iki tane halter siparis et biyerden baya bir kaslarini calistira bilirsin pasa

• teşekkürler

• büyük kas devri geçti dostum bende 6 yıllık body builidng macerama son verdim... devir crossfit devri...

0|1
    0|0
  • Fıtness+Hocana bağlı en önemlisi senın iraden

0|0
    0|0
    • salona gitmiyorum evde çalışıyorum

• Nasıl güçlenir? Güçlenmez...

0|0
    0|0
Yükleniyor...