Kızlar yardım edin çok kısa zamanda zayıflamak istiyorum. işe yarayan yöntemlerinizi paylaşın lütfen. ?

Kızlar 70 kiloya yakın kilodayım boyumda 167 falan heralde basen ve popo kısmımdan rahatsızım kısa zamanda nasıl kilo verebilirimm yok mu şöyle iştah kapatan şeyler kolay diyetler.

Güncellemeler:
Spor yapıyorum ama kas oluyo hemen incelmek istiyorum

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Ne zaman denesem haftada 4 - 5 kilo gidiyor. Sabah 6.30da 1 bardak sıcak suya limon damlatarak iç. Saat 7de 2 haşlanmış yumurta, kibrit kutusu kadar peynir ye ve yeşil çay iç. Öğlen 12de yarım litre su iç. saat 3te 1 elma ye. 1 saat hızlı koşu ve 1 saat egzersiz/kardiyo yap. 1 saat yürü. Saat 6da 1 kase bol elma sirkeli salata ye. Saat 6dan sonra istersen yeşil çay içebilirsin. Bunu 1 hafta tekrarla 65 olursun

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 7

• beyaz leblebi ye. açlığı bastırıp tok tutar. sade kahve iç.. metabolizman hızlanır

1|0
    1|1
  • çok erken degıl mı dıyet için

1|0
    0|0
    • En güzel yaşımdayım bu beni rahatsiz ediyorr

• Nasıl bır rahatsızlık senınkısı?

0|0
    0|0
  • Gün aşırı gün boyu sadece şekerli su

0|0
    0|1
  • Diyetten önce spor yapmalısın

0|0
    0|0
  • az ye. boğazını tut. tereyağlı mantı yiyip diet kola içme. nutellaya düşme zayıflarsın

0|0
    0|0
    • Hicbirisini yapmiyorum zaten. 5 lahmacun yiyip yanina diyet kola isteyenlerden degilim

• Mal mal hihi yazacagina okumadan gecseydin bide gizlenmiş kendini :)

• lahmacuna gülmüştüm de sen getginsin. yoga yap bence hem sinirin geçer hem kilon. meditasyon -yoga gibi güzel bir spor yok. ben yapıyorum iki taraftan da mutlu olabiliyorsun

• bu kadar büyük popolu seven kişi varken neden istiyorsun? :) sen sadece squat yap.

1|0
    0|0
    • Ya boyum kısa duruyo öyle bacaklar ilcelmeli popo durabilir :)

• yok ya başka sorunlu birine daha yardım ediyordum sekmeler karıştı :D

• tamam :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Soğuk su içebilirsin.

1|0
    0|0
    • Ne sıklıkla ne gibi bir faydası vat

• Teşekkürler ;)

• Rica ederim

• bu bencemde açıklamıştım. okursan anlarsın.
    www.kizlarsoruyor.com/.../a21453-ben-basenlerimi-nasil-incelttim

0|0
    0|0
Yükleniyor...