100 bin TL paranız olsa ve araba alacak olsanız tercihinizi nasıl yapardınız?

100 bin tl bütçeniz var ve bir araba alacaksınız. premium bir markanın, örneğin mercedes veya bmw gibi bir markanın küçük modellerinden birisini (örneğin 320d) mi tercih edersiniz? yoksa gidip normal bir markanın aynı segmentte ama çok dolu bir aracını mı alırsınız?

örnekle açıklarsam:

boş bir bmw 320d mi? yoksa en dolu haliyle full bir passat mı alırdınız?

Güncellemeler:
320d ve passat ornegını sadece ornek olsun dıye verdım. aracların yerıne baska bır sey de koyabılırsınız. mesele bırısı sıradan bır markanın ıyı bır modelı dıgerı ıyı bır markanın normal bır aracı. bu durumu kıyaslayın

0|0
9|18

En İyi Kız Görüşü

• 100 tl olmayacapına göre olması düşünmiyim içimde kalıo sonra üzülürüm

0|0
    0|0
    • neden olmasın kı?

• hayırlısı olsun.

• amin

Kızlar Ne Diyor 8

• sıradan markanın iyi modelini

0|0
    0|0
  • o kadar param olsa insanlara yardım ederim,kurban bayramında bile et yiyemiyen yavrucaklar var

yardım ediyorsam ve hala param varsa passat alırdım

0|0
    0|1
  • Ben meganımla mutluyum :D

0|0
    0|0
  • Mercedes seçerdim marka olarak...Modelini düşünmedim.

0|0
    0|0
  • Hiçbir fikrim, bilgim yok, BMW alirdim eger param yeterse guzel bir model alirdim.

0|0
    0|0
  • kucuk model bmw tercihim olurdu,ama hayallerle yasamayı sevmiyorum ben kendi arabamla mutluyum

0|0
    0|0
  • 100 bin tl min hepsini bi arabaya harcamazdım.hem ne farkı vra.ayağımı yerden kesiyorsa tofaş da keser yani.(ama ben açıkçası normal fiyatlı bi renault ya da woswogen alırdım.toyoto da olabilir.)her neyse yani paramın hepsini ona harcamazdım.gider biraz da tekerlekli sandalye akülü sandalye bağışlardım

0|0
    0|0
  • bmw=) gerçi ikiside alman otomobili ikiside süper ama bmwnin adı var

0|0
    0|0
    • alman otomobilleri iyidir=)

Erkekler Ne Diyor 18

• Sıfır almak şart değilse çok çok çok az kullanılmış olan araçlar var. ÖTV MTV gibi ağır vergi yüklerinden de bir miktar kurtulmuş oluyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • Passat alırdım

İkiside sağlam marka sırf adı var diye tıngır mıngır bmw alamam

0|0
    0|0
  • Hondamı accord yapardım :)

0|2
    0|0
  • Mazda RX-8 link

0|0
    0|0
  • biraz daha dişimi sıkar biraz daha biriktirir iyi model bir bmw alırım tıpkı şuan yaptığım gibi ;)))

0|0
    0|1
  • Gider Alfa Romeo 4c alırım keriz gibi passata para bayılanlara da götümle gülerdim

1|1
    0|0
  • En dolu haliyle Skoda Suberp.

0|1
    0|0
  • passat cc yada bmv 320d

0|0
    0|0
  • passat ın en fullünü 100 e alamazsın.. ama giullietta olabilir..

1|0
    0|0
  • İlla araba alacak olsam sıfır gelmeyeceği için ikinci el güzel bir navigatör alırdım. Ancak Mercedes veya bmw arasında bir tercih yapacak olursam mercedesin herhangi bir modelini alırdım.

Dipnot: 100bin tl param olsa gider bir ev alırım:)

0|0
    0|0
  • Volkswagen Passat Cc 1.4 Benzin.

0|0
    0|0
  • SAAB 9 -5 alırdım ikinci el

0|0
    0|0
  • BMW al diyeceğim ama o paraya aldığın araba da en az 4 yaşında olur. Bilemiyorum..

0|0
    0|0
  • Skyline istiyorum 100.000 kurtarmıyor hacı.

0|0
    0|0
  • 1966 model chevrolet impala v8 otom. alırıdm kalanın degerlendirirdim

0|0
    0|0
  • ev alırım ev sonra kirasını çatır çatır yerim:)

0|0
    0|0
  • duz dogan alip modifiye etmek daha guzel olurdu abart egzoz ile mukemmel ses veriyor.

0|0
    0|1
  • var, ikinci el mitsubishi evo X fq 400 almayı planlıyorum ama bırakmıyorlar. yine de alırım gibi ama hele şimdikinin garantisi bir bitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...