Sizce bir kızın bu vücuda sahip olması ne kadar süresini alır (resimli)?

Sizce bu hale gelmek için günlük kaç saat çalışılmalı? Neler yapılmalı? Ve sizce 5 ayda yapılabilir mi?
Sizce bir kızın bu vücuda sahip olması ne kadar süresini alır(resimli)?

Güncellemeler:
171 boy 70 kiloyum arkadaşlar.

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• "Bir kızın bu vücuda sahip olması ne kadar süre alır?" bu nasıl bir soru :) hangi kız? nasıl kız? sadece boy ve kilonu yazmışsın senin anatomin ne? elma mısın armut musun nesin sen? yağ oranın kaç? kas oranın kaç? spor geçmişin nedir? Fitness sandığınız gibi bir şey değil bunu ne zaman öğreneceksiniz çok merak ediyorum her şey elinizin altında ama bakmaya araştırmaya üşeniyorsunuz.

0|0
    0|0
    • İşte onları detaylı bilmiyorum nasıl öğrenebilirim yağ oranı kas oranı işini? Vücudum armut değil ama şeklinden de emin olamadım şimdi :D o kız benim tabiki :)) ama şöyle deyim cok kolay şekil alabilen bir vücuda sahibim. Kendimle ilgili tek bildiğim gerçek bu :D

• Ölçüm yaptırabilirsin özel hastaneler ve bazı eczaneler yapıyor diye biliyorum spor salonlarında da yapılır.

• Çok zayıf böyle olmayı kim ister ki

0|0
    0|1
    • Ben :))

• Ben bu kadar zayıf bir kız arkadas istemezdim zaten göğüsleri slikon olmasa bu vücut çok çelimsiz durur

• günde 10 saat çalışırsan bu hala 4-5 ayda gelirsin :D

1|0
    0|0
    • Aslında bunu düşünüyorum tam olarak :D

• bir kız arkadaşım 150 cm 40 kiloydu günde 150 mekik le 1 haftada baya sağlama döndü vücudu günde 200 tane çeksen biraz barfix şınav falan tamamdır :) günde 10 saate bile gerek kalmaz tabii kilonu falan bilmiyom

• Normal bir fizige sahipse eger kisi.. fitness ile bir sene.. kilo varsa bir bucuk iki sene

0|0
    0|0
  • Çok zor bence

0|0
    0|0
  • Soru başlığın hatalı. Ben şu zamanda şuraya gelirim diyemezsin. Çünkü herkesin vücut anatomisi farklıdır. Ama 6 ayda gözle görülür bir vücuda sahip olursun.

0|0
    0|0
  • 1 yıl ama yag orani cok duşuk suplementsiz olmaz. Cok iyi diyet lazim cok ra calismak lazim

0|0
    0|0
    • 70 kiloyum 171 boyum var sence ne kadar sürer?

• 2 ayda kilonu duzene sokarsın.. ama deriyi sıkılastirmak kas kutlesini arttirmak.. heleki bayanlarda çok meşakatli bir iş. sen önce kilonu duzene sok ve yag oranını düşür sonrası daha kolay.. Cenk Hoca. Var facede. Onun eşini ekle o sana anlatır ama önce vucutu hazirla

• Şu fazlalıklarımdan kurtulayım özel hocayla calısıcam. Birebir çalışma ücretlerini öğrenmeliyim öncelikle. O paraya değer mi yoksa kendimde yapabilir miyim diye enine boyuna öğrenmem gerek

• Yılların spor emeğı o.

0|0
    0|0
  • Bu çok zayıf kız

0|0
    0|0
  • 1 senede olur..

0|0
    0|0
  • Senin vücudunu görmedik ki nerden bilelim :-)

0|0
    0|0
  • Ne olacagini gördükte ne olduğunu bilmiyoz ki nerden bilelim 5 ay yeter mi

0|0
    0|0
  • kalçası çok küçük itici:(

0|0
    0|0
  • 14135135134 gün

0|0
    0|0
  • Ben buna caktimmi 2 gun kasiklari agrir panpa benden solemesi

0|0
    1|0
    • Öööö cok komik a mk

• Dikkat et sana çakmasınlarda.

• Rahat ol tecrube konusuyor. bir cakarim oldugun yerde anlamsiz gulucukler sacarsin dunyaya

Kızlar Ne Diyor 5

• Yağ oranın fazla ve orta ise hemen hemen 1 2 sene anca. Yağ oranın düşük ve ortanın altı ise 6 7 ay olabilir. Her şey yağda bitiyor.

0|0
    0|0
  • Kiloya ve vücut yapısına bağlı, az kilolu biri 6-7 ayda haftada üç gün spor yaparak ve tüketmesine dikkat ederek böyle vücuda sahip olabilir.

0|0
    0|0
    • Evet instagramdan bakıyorum 12 haftada neler yapıyolar. Bazıları ise 6-7 haftada. 5 ayda nerden baksan 21 hafta eder. Bunun yarısı bile olabilsem süper olur

• Şu anki haline bağlı. Bana 2 ayken bir başkasına 2 yıl olabilir

0|0
    0|1
    • Mesela 70 kilo biri için konusursak?

• Zor olur. Hem uzun zamana yaymak daha iyi sarkma da olmaz

• Kötü ya.

0|0
    0|0
  • bacakları çok çirkin bence böyle olmasın

0|0
    0|1
    • Bu kızın en ufak bir yeri çirkin değil yapmayın taş olursunuz :)))

• diğer yerlerine bişe demedim zaten bacak arasında açıklık olan bayanları beğenmiyorum ben

Yükleniyor...