Fitlik sorusu ve egzersiz soruları?

Yazın fitnessa gideceğim daha 3-4 ay var. Yazı beklerken bir yandanda evde egzersiz haraketleriyle kendimi şekle sokmaya başlamak istiyorum.
Boyum 174 kilom 68
Kilolu olan bölgelerim:
Basenler
Yan bağlar
Göbek ( az bişey kaldı yok olmak üzere)
Hangi hareketleri yaparak incektebilirim. Bir çok haraket var ben en etkilisini çabuk kas yapanını soruyorum. Birde şöyle birşey duydum, kilo verilmeden yağları yakmadan kas yapınca göbek incelmiyormuş bu doğru mu?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kas tan kastın karın kası ise.. karın kası mutfakta yapılır.. Bölgesel eritme diye birşey yok, Protein diyetine başla inrernette bir yığın var. uyku düzeni önemli ve cafein tüketimin.. Karbonhidratsiz olmaz ama aşırıya kacmaman gerekiyor.. Bu konular hakkinda bilgin olmadan vucut inşa etmekte zor oluyor ve uzun zaman alıyor.. Bu konular hakkında makale'ler oku besin degerlerini öğrenmeye çalış.. hangi hareket hangi kası calistirir bunlara çalış işi cözmeye bak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 68 kilo olmandaki etmenleri yok ederek başla önce!

0|0
    0|0
  • bende beden egitiminden sinava gireceksin sandim Soru Basligindan :)

0|0
    0|0
  • En etkili hareket diye bir şey yok da hareketleri doğru yapmak kasları daha çabuk geliştirir.. Pilates yap

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• önce zayıfla sonra kas yap zayıflamadan yapıncak bacaklar falan iğrenç oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...