Okuldan bir çocuktan hoşlanıyorum.

okulda bir çocuktan hoşlanıyorum son sınıf öğrencisiyim ilk günden beri ona bakıyorum farkıma varmıyor tenefüslerde voleybol oynuyor ama elinde hep telefon hiç düşmüyor sabahcıyız o saatte bile telefon elinde hiç bırakmadan uğraşıyor nasıl dikkatini çekebilirim sizce o telefonla uğraşma sebebi sevgilisinin olduğunun göstergesi mi ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• eee başka ne olabilir... her halde sevgilisinle muhabbet ediyorlardır.. ? sen hiç araya kara kedi gibi girme...:) sadece hoşlanmada bırak.. aşık olursan... artık offf puff eder durursun.. yol yakınken nokta koy :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kaçırmıssın çocuğu tuhh yazık

1|0
    0|0
  • zaten o hoşlanılan çocuk hiçbir zaman ben olmadım :D telefonla çok ugraşıyorsa sevgilisi vardır

1|0
    0|0
  • oyle cocuktan hayır gelmez. Telefon dediğini kızlar kullanır. Erkek atar elini cebine gezer. İtici kılması lazım bence bu durumun. İlgiçsiniz =)

0|0
    0|0
  • Valla gidip konuşmaktan başka care gozukmuyor baksana telefonla ılgılenıyr dıyorsun voleyboll oynuyor dıyorsun. Senın ona olan ılgınını gormemesı cok normal bu durumda.

0|0
    0|0
    • doğru bakıyorum sürekli ama cesaret edemiyorum ki telefon hep elinde ya ya sevgilisi varsa

• yoksa adını öğrenip faceden eklesemde ordan mı konuşsam ilk

• bilmem hangısı mantığına el verıyorsa hangısı senın ıcın uygun olacaksa tanıs konusda bır sekılde

Kızlar Ne Diyor 2

• telefonla ugrasip duruyorsa vede farkina varmiyor fifisinde degilsin demektir, uzatmadan baskalarina yonel derim yoksa sonunda uzulen sen olursun tatlim:)

2|0
    0|0
    • sevgilisi mi var sence

• tamam teşekkür ederim :)

• birsey degil canım:)

• aynısı ben yaa :) bnde hoslanıyorum birinden aynı okuldayz cocugu tanımıyorum sadece etkilendm ama elnde cogu zaman tel. var

0|0
    0|0
    • yuh cidden aynısı ama ya hiç düşmüyor elinden beni de hiç görmyor :::(

• bosver bnce ya bnde bosverem :D

• görünce boş verilmiyo akılda kalıyo :D

Yükleniyor...