Güvenlik görevlisiyim src2 ve src 4 belgem var iş arıyorum.

yaklaşık 5 yıldır güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım src 2 ve src 4 belgem var fakat maaşım 1000 tl geçinemiyorum almanca dil bilgim var görünümüm fena sayılmaz 1.85 boy 85 kg saygıkarımla

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• abi iyi güzel de burdakiler hep çoluk çocuk iş bulabileceğini sanmıyorum ya. neyse başarılar dilerim umarım dilediğin gibi iyi bir iş bulabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Nerede ikamet ediyorsunuz?

0|0
    0|0
  • acayip avrupada çok guzel para veriyorlar guvenlik için

0|0
    0|0
  • istanbulda isen mng kargo e ehliyetli eleman ariyor.degilsen sansina guvenligi birakali 1 seneye yaklasiyor evlerden uzak bir daha calismam.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim siz iş verenmisiniz ne tür bir iş?

• kardeş istanbulda hayat pahalı sağlık olsun teşekkür ederim mesajın için

• rica ederim bende geleli 6 sene oldu 5 yil guvenlikte idim.hayat pahalida degil eger istikrarli olursan 1 seneye kalmaz toparlarsin.birde bulundugun bolgeye gore degisiyor masraf olayi.

• Ne yazık ki en kral güvenlik görevlisinin maaşı 1200 TL'yi geçmiyor.

Umarım istediğin işi bulursun.

0|0
    0|0
  • Fazla bile veriyorlar,bir mekanı bekleyen adama 5000 tl maaş mı verecekler?

0|0
    0|0
    • fazla mı veriyorlar? sen bu işi yap o zaman bakalım aldığın paraya değeccek mi ne şartlarda çalıştığımızı biliyor gibi yorum yapmışsın

• Bilmem mi "Bey efendi çantanız? Bey efendi telefonu yana koyuyoruz?Beyefendi giriş burdan? vs .Dostum her işin zorluğu vardır,ama o işe bu kadar para fazla.Kıyaslamayla çözülecek mevzu ise eğer senden az maaş alanları bi kategorize et ozaman sen bu cevabı verdiğine üzülürsün.

• sınavlara gir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...