İnternet üzerinden ağırlık seti (dambıl) ?

arkadaşlar evde boş zamanlarımda çalışarak vakit geçirebileceğim aynı zamanda kol kaslarımı geliştirebileceğim nasıl bir ürün önerirsiniz birde nereden temin edebilirim eğitimli kişiler fikir paylaşabilirmi.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• 4cift dumbell, bench sehpası, bir uzun bir kısa bar cubuk, bir ezbar, Scott pazu aparatı, lat ense göğüs, triceps ve biseps ile alt çekiş aparatları bulunan bir adet comple çalışma istasyonu göğüs açma kapama bacak hersey olacak işte. Odamın birisi spor odası zaten. Bir küm torbası ve sayı çalışma topu da olmazsa olmaz; ) fullcontact için lazım çünkü. Aynayı unutma ayna şart bir de kemer.:) Biraz paran gidecek ama 2 senelik Gym salonuna vereceğine evine al senin olsun değil mi paşam 😊

0|0
    0|0
    • hocam herşey iyi güzelde sen spor salonunu eve getirttin ben sadece kollar ile başlamak istiyorum :) ksıa zamanda çok iyi olmasada iyiye ulaşmak için dediğin dumbell ile işe koyulucam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeş evde başlarsan 1hafta içinde bırakırsın söylyim

0|0
    0|0
    • bırakmam ben

• öyle çok arkadaşım oldu ama, neyse o zaman 5 kiloyla başla bence abartmaman lazım, birde kendine program yapman lazım kafaya göre kas çalışılmaz, o yüzden yakınındaki bir body salonua gidip güzel bir marka ve bir program isteyeceksin evde çalışacam diyip, en profosyeoneli odur

Yükleniyor...