Ayrıldığınız sevgilinizle en son görüştüğünüz yere gider misiniz veya o yeri görünce ne hissedersiniz?

Ayrıldığınız sevgilinizle en son görüştüğünüz yere gider misiniz? veya o yeri görünce ne hissedersiniz?

Güncellemeler:
gider misiniz derken özellikle gider misiniz demek istedim :)

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• giderim..ve gittimde..neden mi..çünkü her aklıma geldiginde o yerler,onunla geçen dakikaları düşünüyordum..canım acıyordu..ondan sonra tekrar gittim o yerlere..basitleştirmek için..artık onun hayatımda olmadıgını 'kendime' göstermek için..tuttum kendimi yaka paça..ittim oralara..bak dedim,gör işte yok artık..gitti..bir daha da geri gelmeyecek..sil artık gözyaşlarını..ne değişecek aglasan..ne değişecek bu kadar acı yaşasan da geri mi gelecek giden..kalmasın artık ona dair hiçbir 'umudun'..bak çok yoruldum ben artık...sende vazgeç artık..yorulmadın mı tek başına mücadele etmekten ..yorulmadın mı her defasında kalbinin kırılmasından..gözyaşlarından..acılarından,bıkmadın mı..girdim koluma ve yavaş yavaş uzaklaştım oradan..sanırım yalnızlık böyle bir şeymiş..geç ögrendim..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• özellikle giderim mazoşist miyim neyim anlamadım.

0|0
    1|0
  • Özellikle de giderim.

0|1
    0|0
  • Ayrıldıgim kişiye ve yaşadıklarıma bağlı :)) ama dün halasının evinin.önünden geçtim :)) tesadüf. Sadece...

0|0
    0|0
  • pek gıtmem ama yolum oradan gecerse gıdıyorum. 6 yıllık bı gecmıs gelıyor aklıma bırde kalbım bı hos oluyo:)

0|0
    0|0
  • hissetmem birşey, tapusu ona ait değilse giderim de hiç sallamam. ama evinde ayrılmışsam biraz garip olur deplasman gibi olur

0|0
    0|0
  • Giderim.

0|0
    0|0
  • özellikle gitmem ama oradan geçmem gerekiyorsa da meyhanede sonlanır yolculuğum.

0|0
    0|0
  • Bana her yer seni hatırlatıyor

0|0
    0|0
  • bi giderim anlılarımızı hatırlarım...

0|0
    0|0
  • bn gdmem acı vermekden başka bişeyolmaz

0|0
    0|0
  • Hayır gitmem hatta oranın önünden bile geçmem.

0|0
    0|0
  • önnünden bile geçmem

0|0
    0|0
  • özellikle gidip son kez oturduğumuz masaya oturdum , ama masada tek başına oturmak da kötü oluyor , yani neyse his kısmını boşver ben de kalsın...

1|0
    0|0
  • en son gittiğimiz yer onun eviydi:) oraya bir daha gidebileceğimizi sanmıyorum:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Unutamamıssam gidebilirim hala seviyosam ama unutmaya kararlıysam gitmem artık sevmiyosam umrumda olmaığı icin orayı görünce bişey hissetmem :)

0|0
    0|0
  • Görüştüğünüz yerlerin her gün mecburi olarak geçtiğiniz yerler olması çok daha büyük bi sıkıntı. Kimse sormuyo görmeye hazır mısın ? Kötü hisseder misin diye. Göre göre alışıyosun bi süre sonra eskisi kadar acıtmamaya başlıyo falan. Öyle yani.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey.

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim gitmemde

0|0
    0|0
Yükleniyor...