Sorum erkeklere bikaç sorum var her soruma cevap vermenizi rica edeceğim

her soru için 2 cevap bekliyorum sizden

1 cevap ilginizi çeken hoşlandığınız bir kız var gibi düşünün cevaplayın 2 cevapsa hoşlanmak değil sadece iyi niyetle samimiyetle yaklaştığınız sıradan iş arkadaşınız için olacak

soru 1)çalıştığınız şirkete yeni başlayan yaklaşık 10 kişi toplantı odasında ve siz o odaya girip onlarla toplantı yapacaksınız odaya bir kaç kez girip çıktınız odaya her girişinizde kapı açılınca bakışlarınız ilk nereye denk gelir

soru 2) bu odadaki 10 kişiden bazıları iş hayatında sizinle bağlantılı olarak çalışacaklar yöneticilerisiniz ve henüz isimlerini ezberleyecek kadar uzun tanımıyorsunuz ve size soruldu kimler sizinle çalışacak soran kişiye ismini sorup yok sen benimle değilsin diyorsunuz peki kimler var sizde siz söyleyin sorusu geliyor duraklayıp mesela şu kişi diye bir bayan ismi söylüyorsunuz o hanginizdi diye soruyorsunuz başka isimde çıkmıyor halbuki o odada başkalarıda var

soru 3 )çalışanınız işle alakalı sizi telefonla arıyor ilk kez onunla tek konuşma fırsatına sahipsiniz hiç bir samimiyetlik yok sadece ismen tanışmışsınız işe yeni başlamış işle ilgili görüşme faslı biter sonrasında konuşma süreniz ve içerik ne doğrultuda ilerler asılma ve yılışıkça bir konuşma örneği vermeyin abartısız gerçekçi örnekler istiyorum aynı yerde çalışıyorsunuz ve kızı hiç tanımıyorsunuz.

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• 1 - Gözüme çarpan ilk şeye yani en fazla hareketin olduğu bölgeye diyelim herkes otururken birisi ayakta soytarılık yapıyor direk gözüme o denk gelir eğer sessiz bir ortamsa içeri girdiğimde bi ortalığı süzerim sağdan sola insanların bakışlarına bakarım.

2 - Olayı anlattığın gibi okudum ama çok garip birşey öyle bir olay varmı ? yani isim söylüyorsun kura çeker gibi onun yerine diksiyonu güzel bulduğun insanları seçemiyormusun ?

3 - Ben çalışan olsam da karşımdaki iş veren olsa eğer öyle yaklaşma gayreti filan varsa beğendiğim tipse olabilir, ama dediğin gibi çalışanımsa fazla güvenmem açıkcası ve işlerden kaytarmasın diye mesafeyi korurum dışarıdan bi sevgili bulurum kendime...

0|0
    0|0
    • 2 kişiler öncede şirket tarafından satış müdürlerine dağılım yapılmış ve isim listemiz müdürümüzde mevcut ama o odadaki 4 kişiden sadece benim adımı hatırlıyor ve sonuna hanginizdi eklemek zorunda kalıyor pot kırdığını anlayınca anlatmak istediğim buydu

• Biraz karışık anlatma biçimin var ondan tam anlayamamıştım şimdi oldu :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• 1) Odanın mimari yapısına göre değişir.

2) Ne demek istediğini anlamadım.

3)Çalışanımsa iş dışında telefonda konuşmam.Babam sekreterine veya danışmanına telefonu kapatırken iyigünler bile demiyor.Bende aynen onun gibi davranırım.Notunu aktarır tamam der kapatırım telefonu.

0|0
    0|0
    • 2 soru özeti )aynı anda işe başlayan 10 satış temsilcisi toplantı odasında ve sizde o gruptan 5 kişinin satış müdürüsünüz size yöneltilen soru biz sizin ekiptemiyiz içlerinden sadece birinin adını söylemesi garimidir sizce

babanız ve sizin yapınız farklı belliki bu bahsettiğim kişiyle alakanız yok o yüzden yorumlarınızda tersi olur sanırım

ayrıca siz soruya 2şer cevap vereceğinizi bile anlamamışsınız yinede zahmetiniz için teşekkürler

• 1-masanın üzerine bakarım sonrasında patronla göz göze gelirim.

2. bu soruyu anlamadım.

3. bu soruyu da anlamadım.. :s

0|0
    0|0
  • anladığım tek soruyu cevaplayayım, toplantı odasına ilk girdiğimde gözlerim boşluğa bakar kimseyi görmez, genelde öyle olur ama bütün millet sana baktığı için sen net birisine bakamazsın...

0|0
    0|0
    • kapı aralandığı anda içerdekiler gelene bakar evet ama her içeri girmek için kapıyı açtığında görüş mesafesinde olan 3 kişiden 1 i olan benle göz göze gelişi ve kapı tam açılınca bakışlar boşlukta haklısınız

• Senin soruda iq istiyor basaramadım

0|1
    0|0
    • 3 soru var okuyup 2 cevap yazacaksın cevaplardan 1 tanesi ilgisiz olduğun kız için 2 si ise hoşlandığın kız için olacak çokmu zor

• odada olanlardan biriyim ben

• Dur cözüyorumyavaş yavaş

• valla bişey anlamadım alan testi mi yapıyosun ne anlamadım vallahi billahi.. Çok karmaşık geldi.

0|0
    0|0
    • 3 soru var okuyup 2 cevap yazacaksın cevaplardan 1 tanesi ilgisiz olduğun kız için 2 si ise hoşlandığın kız için olacak çokmu zor :(

• No comment

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...