Kavga ardından özür diliyorum, alttan alıyorum ama yine de soğuk davranıyor.

bazen kavgalarımız oluyor küçük büyük farketmez, ufak tefek kavgalar normal... ama kavgadan sonra haklı veya haksız olsamda özür diliyorum durum yine sakinleşsin ve yine aramız iyi olsun diye... ama hiç oralı olmuyor, tavır yapıyor soğuk davranıyor, bana yazma ben sana yazaçam diyor... ona diyorum ki hadi kalbini yumuşat, ve sakinleş ama ise yaramıyor... anca bi kaç saatte yine arıYor ve birşey olmamış gibi davranıyor...

sizce bu normal mi? neden kavga ardından hemen sakinleşemiyor okadar güzel ve tatlı dille konuşsam bile?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• adı üstünde kavga diyorsun,zaman lazım lakin abartmamak ta lazım:)) tartışma konusu ağır olursa ben zor affederim:))

0|0
    0|0
    • ona soruyorum niye hemen sakinlesemiyorsun, oda benim yapim böyle, kizginken az birsey dinlenmem sakinlesmem icin zaman lazm diyor... sence normal mi bu davranisi :)

• herkez senin istediğin gibi olsaydı zaten:) bu soruları soruyor olmazdık.. kızın bir duruşu var bence.. sen hemen sakinleş dediğinde k bakma diyor ,hemen sakinleşse idi ,anormalliği ozaman ara derdim.. :)

Kızlar Ne Diyor 4

• bende böyleyim ama hemen sakinleşmek cokta kolay degil. o an yanlız kalmak isterim kafamı dagıttıgımda barışırım yada tartışma alevliyse çözüm getirip kapatmaaya calısırım bu işler o kadar da kolay degil. patlama sebebi

0|0
    0|0
  • ne yaparsan yap değişmıyorsa bu hep boyle devam eder alıştırmışşın, hep senden bekler ,sen sadece yumuşamasını bekle ondan sonra anlat ki hatasını daha ıyı anlar

1|0
    0|0
  • bende böyleyimdir onun elinde olan bi durum değil emin ol. geçmiyor hemn yani. hele senin üstüne gelmemn tuzu biberi ii niyetle olsa dahi gtme üstüne bekle sakinleşsin. sen öyle yapıncca daha beter çıldırıyordur

0|0
    0|0
    • aYnen haklisin ne kadar iyi davranip arayi yapmak istesem okadar cildiriyor o an

• benim erkek arkadaşımda öyle yapıyor yapma bırak geçsin arar seni şöle 2 3 saat sonra

• ama sence benim özür dilemem yanlis mi, yada bi erkegin özür dilememesi mi gerek?

• hep sen özür dilersen hep sen alttan alırsan o da hep kendini haklı görür

şımartma bu kadar.

0|0
    0|0
    • bu yöntemi uygulamak icin gec kalmis degilmiyim?

• valla sürekli tek taraflı çabalamaktan bıktıysan bunu yapman gerekir

ama diyorsan ki olsun hep ben uğraşıyım o da iyice kendini bulunmaz hint kumaşı sansın o zaman eski halinden vazgeçme.

• sadece hersey karsilikli olmasini istiyorum, yeri geldimi ben yeri geldimi o özür dilesin

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...