Duygularını belli edemeyen çekingen bir aşık mı?

Yeni başladığınız işyerinde bakışlarıyla ve size karşı diğerlerinden farklı olan bazı hareketlerinden sizden hoşlandığını zannettiğiniz kişinin size karşı olan hislerini nasıl çözersiniz ?

Hakkında bilinenler

çok iyi niyetli bir kişilik

Hoşlandığı kişiye duygularını belli edemeyenlerden

işte bu ikilem arasında git gel oldum amacı sadece iyi niyetlilik yardım mı?

yoksa duygularını belli edemeyen çekingen bir aşıkmı

0|0
3|20

En İyi Kız Görüşü

• işine odaklan bence ,zamanla anlaşılır.. işyerlerine yeni başlayan herkez ilgi odağıdır unutma:)

0|0
    0|0
    • iyide ben 20 kişiyle birlikte başladım aynı anda ve okadar insanın arasında bitek benim adımı hatılradı

ve 2aydır ordayım daha biçok ilginç olay oldu kafamı karıştıran

• kısmetse olur yapacak birşey yok :) teşekkürler

• teşekkür ederim:)

Erkekler Ne Diyor 20

• Bakarken gözlerinin nereye geldiği, açısı, vücut yönelimi ve hareketleri, cümle yapısı, bunların hepsi yardımcı olur anlamak için. Toplu olarak değerlendirip analiz yapılır.

Birinin bizden hoşlandığını düşünmemiz de bilinç altımızın bu analizi yapıp bize sunduğu sonuçtur. Bilinç altında sorun yoktur (psikolojik rahatsızlık veya beyinde bir rahatsızlık yoksa) ve verilen mesajı algılar. Neyse onu görür. Ancak bazen insanların hareketleri bozulmuş olarak yansıtılabilir. En basitinden hangi parmak, kafa bölgesinin neresine değiyorsa %100 bir duygu belirtecidir. İşte bazen insanlar bazen olur olmaz belirli bir bölgeye dokunma hareketi geliştirmiştir ve hep yanlış mesaj iletirler. Yani sizden hoşlandığını düşünüyorsanız ve rahatsızlığınız yoksa, kişi de aslında sizden hoşlanmıyorsa sorun sizde değil, karşı tarafın verdiği mesajdadır. Bu işin bilinç altı düzeyde iletişimi boyutudur.

Bütün bu karmaşadan sıyrılmak için ya bu konuda iyi bir eğitim almalısınız ya da açık ve net biçimde, sağlıklı sözlü iletişimi tercih etmelisiniz. Bu her ikili insan ilişkisi konusunda böyledir.

0|0
    0|0
  • Yeni olmanızdan dolayı ilği çekmişsiniz, hoşlanma evet olabilirde ama zaman lazım ilerisini görmek için,

0|0
    0|0
    • 2 ay civarı yeterlimi sizce örnek çoktu ama tek tek yazamadım hissediyorum ama emin olamıyorum

• dışarıda görüşme fikrini lafın arasında söylemişti askıda kaldı işle alakalı konularda telefonda görüşüyoruz. belkide ben kafamda kuruyorumdur belkide hiç alakası yoktur benimle

• iş yerinde duygusallık zordur,hep gözünü ve dikkatli gözlerin size karşı tututmlarıda önemli,bence bu konular iş yerinin dışında gelişmeli,işyerinin ciddiyetini bozar,

• ya seen nerden biliyosumn çekingen olduğunu seninle hiçmi konuşamıyo ? kendine güveni yok felan belkide arada engeller var yanii yaş engeli veya kriterler ?

0|0
    0|0
    • kafamdan uydurmadım duydum en yakınından

• kısmetse olur

• öyle tabi bi söyle sen yakınına sonra olmassa kısmet değilmiş dersin...

• işyerinden aşk olmaaaaaaaz

0|0
    0|0
    • benim aklımın ucundan bile geçmezdi de dikkatimi çeken davranışları yüzünden kafam karıştı

• Ben de son yıllara kadar ayırdedemezdim fakat sen bir bayansın sezgilerine güven. Bence senden hoşlanıyor fakat rededilmekten çekiniyorsun özellikle sonrasında sürekli çevrende olacak birisi olduğu için. Aslında haklısın. Onun seni bir yere davet etmesini sağla, olmadı sen davet et. Sosyal ortamda ofis ortamından daha rahat davranır.

0|0
    0|0
    • inanın ben yaşıma rağmen ondan daha çekingenimdir bu gönül mevzularında ama elimden gelen gayreti gösterdim şirinlik sempatiklik olsun diye iş konuşurken bile arada minik espriler yapıyorum sırf rahatlasın diye gülüyoruz ama işin kötüsü yanyana fazla vakit geçiremiyoruz ama uzaktan bakışlarını görüyorumda ben bakamıyorum pek :( oda haklı çekiniyor haliyle ben sert görünen yeri geldiğinde şakacı güler yüzlüyümdür ama emin olamazki ona vereceğim tepkiden :( oda haklı olmıycak bu iş sanırım

• Bence olur, sadece ikinizde çekingen olduğunuz için geç olur :=)

• Formaliteden bir sorun uretin kendinizle ilgili ve onunla paylasin. O an cozum uretmeye calisiyor ve konusuyorsa iyi niyetli bir yaklasim sadece ama o gunun aksami veya ertesi gun ne yaptin nasil halledebildinmi .istersen biyerlere gidelim acilirsin filan diyorsa bir hoslanti vardir. Ama iyi niyet konusunda insanin icini bilemem

0|0
    0|0
    • Ben genelde iyi niyetli davranırım ve bir kişiye yardımcı olmuşsam da ertesi gün sorarım. Yardımım dokunabiliyorsa devam ettiririm buna göre. Yok dokunmamışsa da başka bir yol veya kişiye yönlendiririm. Bunun hoşlantıyla karıştırılması da hoşuma gitmez açıkçası yardım ettiğim kişi tarafından. Soğurum ve kendimi geri çekerim. Yardımcı olmak, iyi niyetli davranmak bir kereliğe mahsus olmuyor demek istediğim.

• özel bi derdimi paylaşıcak kadar samimi değilim ve sohbet edecek vakitte yok ama işle ilgili ne problemim olsa elinden geldiğince anında çözümlüyor ve o esnada yanında başkasıda olsa beni mutlaka dinliyo ama yanında ben varken araya başkası girmeye çalışınca onu işim var görüyorsun diye biliyor analamadım bende ya gerçekten iyi biri ya da var bi ilgisi ama çok çekingen oda haklı iş ortamı ya ters tepki verirsem diye adım atamıyor kısmet bakalım

• Eğer gerçekten karakterli bir insansa, ona açılabilirsin. Emin ol, seni düşünmüyor olsa bile sana son derece saygı duyar. Aranızda geçen konuşmayı da, kalbinde saklayıp toprağa götürür.

0|0
    0|0
    • o olmaz bi erkek aşkından öldüğü kız bile olsa ilk adım kızdan gelince soğur genel kanıdır bu

• hoşlanıyor ama duygusunu belli edemiyor.karşılık bulamam diye.yoksa erkekler ilgi duymadıgı kadınlara pek incelik yapmaz :)

0|1
    0|0
    • genelindede iyi niyetli biri zaten kibar sevilen biri belkide ben yanılıorum

• akışına bırak.sen de ilgisini boş cevirme.cesaretlendir biraz.gerisini gör yasayarak

• Bir şeyler içmeyi teklif et.Kabul ederse senindir, etmezse hiç senin olmamıştır. :)) Bir defa biraz sohbet ettikten sonra, senden hoşlanıyorsa sana açılır.

0|0
    0|0
    • o bi konuşmanın arasında buna yakın bi teklifte bulunmuştu havada kaldı

• Senin anlamazlıktan geldiğini düşünmüş olabilir..Bence sende ondan hoşlanıyorsan git konuş..

• zamanla anlaşılır. başka türlü emin olamazsın

0|0
    0|0
  • ilk adımı senden bekliyor olabilir... Biraz belli edersen hoşlandığını harekete geçecektir.

0|1
    0|0
    • gülümsüyorum arada şaka yapıyorum ufak çaplı daha ne yapıcam bende belli edemem duygularımı

• Onunla ilgili sorular sor... ilgilendiğini belli etmiş olursun

• ben yoruldum söyle senin gücün varmı hala

0|1
    0|0
  • sen ona açılsana

0|1
    0|0
  • canım iş çıkışında bir kahve için

0|1
    0|0
  • Evli değil mi o adam?

1|0
    0|0
  • çekingenden çok cesaretsiz ve kendine güveni olmayan bir aşık

1|0
    0|1
  • Bekle gör

0|0
    0|0
    • 2 ay daha nekadar beklemeliyim

• yoo asabiyet yapmadım siz tepki verdiniz sandım

• Esprik yapmistim

• pusuya yatmış sinsi bir avcıdır o

0|0
    0|0
    • o nedemek kötü niyetlimi yani eğer öyleyse bu durumu nasıl çözeriz

• seni çok beğenmiştir bakıyodur ilgisini çekiyosundur belkide hoşlanma kısmı ise zaman lazım

0|0
    0|0
    • zor bu iş o çekingen ben çekingen arada 2 arada bi derede işle ilgili muhabbetin arasında nasıl yakınlaşıcaksak

• sana öyle gelmesi durumu ?

0|0
    0|0
    • hiç ilgilenmediğin birini ne kadar önemsersizce

Kızlar Ne Diyor 2

• O elektrik var mı yok mu gözlerine baktıgında anlarsın.

0|0
    0|0
    • anlıyorum ama ya değilse diyorum ama okadar çokki dikkatimi çeken şeyler

• Anladığım kadarıyla başlangıç aşamasında :))

• her sakallıyı hoca sanmamamız lazım bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...