Vucüt geliştirme yapanlar baksın?

Beslenmeniz nasıl ?

Güncellemeler:
Yani nasıl besleniyorsunuz neler yiyip neler yemiyorsunuz, bu işin % 70i beslenmedir

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Günlük protein karbonhidrat ve yağlarımı alıyorum. Değişiyor beslenmem ama günlük makroyu tutturuyorum.

0|0
    0|0
    • Normalde bu sporu yapanlar 140 gram protein alması lazım ben ise 70-100 arası doğal beslenetek alıyorum

• Evet kullanmasında sakınca yok ama doğal yollardan alabildiğim icin kullanmiyorum

• He tamam. Normal yolla alıyorsan gerek yok. Ben öğrenciiym ve yurtta kalıyorum mecbur 30 gramı bir yerden telafi etmem gerekiyor. Bana kalsa toz yerine 5 tane yumurta yerim ama yok işte. Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• sabah 4 yumurta beyazı 50 gr lor peyniri müslü süt 1 tane meyve proteinshake

öğlen şirketteyim ne gelirse

akşam100 gr tavuk veya kırmızı et 100 gr pirinç lapası

antreman sonrası tekrar protein shake aralarda meyva

0|0
    0|0
  • yeni başladım dikkat ediyorum beslenmeme

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • simdi sana bisey diyemem bilmiyorum fizigini kendine gore beslen

0|0
    0|0
    • Ben kendim hallediyorum lor peyniri yumurta ton balıgı pilav nohut kuru fasulye yogur peynir bunlari bol bol yerim cips kola un işleri yağlı yemekler yemem

• aynen ama dogru beslenmezsen bir yarari olmaz bem gunde 6 ogun yiyorum bu aralar biraktim takfiye aliyodum biraktim hastayim malum havalar kotu suda var seker yiyecekler yagli yiyeceklerde tuketiyodum kulak asmiyodum

• Çok iyi :)))

0|0
    0|0
  • bilader bol bol haşlanmış tavuk ye sen günde 1 tane yesen kefi 1 ayda 4 5 kg alırsın

0|0
    0|0
  • Usta sen nerelisin :)

0|0
    0|0
    • hm kapak fotosu arkasından anladım :D

Ben spor yapmıyorum ama 2-3 günde bir palamut balığı yerim. Ayrıca haftada 3-4 gün kelebek denen tavuğun kısmını mangalda yerim.

• Kötü

0|0
    0|0
Yükleniyor...