Erkekler, en sevdiğiniz futbolcu hangisi?

Hangi futbolcuyu neden seviyorsunuz?

0|7
477

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 476

• Ronaldo beckham ronaldinho messi jordan kobe usain bolt

0|1
    1|0
  • Zlatan ibrahimoviç

0|5
    0|1
  • bayanlarıda futbol sahalarında görmek acayip geliyor biraz :)
    eskiden kalma adet olarak diyeyim.. demekki zaman değişiyor.. gsliyim ama
    fb li vebonun bizde oynamasını isterdim tehlikeli adam..:)

0|0
    0|0
  • HOPE SOLO

tek geçerim...
    www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
  • mario götze bana benziyor ikiz gibiyiz herkesden duyardım benzediğimi futbolla aram olmadığı için bakmazdım baktığımda birebir kopyam çakma ronaldo vakası gibi olduk işin ilginç tarafı doğum tarıhımız bıle yakın 1 yaş büyük ben 1 haziran 1993, o ise 3 haziran 1992

0|0
    0|0
  • Metin
    Ali
    Feyyaz

0|2
    0|0
  • C. Ronalda falan adam çok iyi yaşıyor ya

0|2
    0|0
  • Thıago motta.. şu an paris saint germain takımında.. kişiliği mükemmel bir o kadarda mütevazi duygusal.. mevkiinde çok başarılı ayrıca kendini mesleğine adamış.. daha öncelerdende hep dikkatimi çekmşti futbolda başarılarıyla.. geçen haftalarda da kendi kalesine gol atmştı, uzatmalarda takımına beraberliği getirmişti..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hiç bir futbolcuyu sevmem ama futbolu severim. ayrı tuttuğum isimlerden biri alexdir az çok taraftara oynar ama diğer büyük takım topçuları ego dolu değildir.
    Galatasaraylıyım.
    ayrıca; yekta, umut bulut, mert günok, cenk gönen gibi isimlerde mütevazidir.

0|0
    0|0
  • Kenti takimimdan selçuk ve muslera fenerden Gökhan Gonul besiktastan tolga zengin trabzondan onur kivrak islerini iyi yapiolar ve basarililar

0|0
    0|0
  • İbra

0|0
    0|0
  • Messi tabiki

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldo.

0|0
    0|0
  • benim favori futbolcum Luis Figo idi çocukluk ve ergenlik yıllarımda hala da o umarım fifa başkanı olur.

0|0
    0|0
  • krALEX der geçerim.

0|0
    0|0
  • Sabri reiz

0|1
    0|0
  • şu an Türkiyede Super Lig de oynayan beğendiğim futbolcular Caner Erkin , Gökhan Gönül , Egemen Korkmaz , Mehmet Topal , Alper Potuk , Diego Ribas , Sneijder dir. Dünya üzerindeyse Neymar , David Luiz , Mats Hummels , Marco Reus ve Zlatan İbrahimovic dir. Gelmiş geçmiş en sevdiğim futbolcuda Ronaldinho dur. Eskilerden Beckham Zidane Ronaldo Kaka Deco Ronaldinho ve yakında jübile yapan kaptan Alex i severim.

0|0
    0|0
  • Birkaç sene öncesine kadar Hagi derdim ama artık tartışmasız Drogba :)
    Çünkü hem klas bir futbolcu hem de duyarlı bir insan. Metin Oktay'ın ölüm yıldönümünde verdiği pozu hiç unutmadım... Bir de Sabri'yle Volkan'ın kapıştığı F. Bahçe maçında Volkan'a artislenmesini :D

Üşüyoruz Drogba reyiz :((

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    456
Yükleniyor...