Erkekler, en sevdiğiniz futbolcu hangisi?

Hangi futbolcuyu neden seviyorsunuz?

0|7
477

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 476

• Zlatan ibrahimoviç

0|5
    0|1
  • Ronaldo beckham ronaldinho messi jordan kobe usain bolt

0|1
    1|0
  • bayanlarıda futbol sahalarında görmek acayip geliyor biraz :)
    eskiden kalma adet olarak diyeyim.. demekki zaman değişiyor.. gsliyim ama
    fb li vebonun bizde oynamasını isterdim tehlikeli adam..:)

0|0
    0|0
  • HOPE SOLO

tek geçerim...
    www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
  • mario götze bana benziyor ikiz gibiyiz herkesden duyardım benzediğimi futbolla aram olmadığı için bakmazdım baktığımda birebir kopyam çakma ronaldo vakası gibi olduk işin ilginç tarafı doğum tarıhımız bıle yakın 1 yaş büyük ben 1 haziran 1993, o ise 3 haziran 1992

0|0
    0|0
  • Metin
    Ali
    Feyyaz

0|2
    0|0
  • C. Ronalda falan adam çok iyi yaşıyor ya

0|2
    0|0
  • Thıago motta.. şu an paris saint germain takımında.. kişiliği mükemmel bir o kadarda mütevazi duygusal.. mevkiinde çok başarılı ayrıca kendini mesleğine adamış.. daha öncelerdende hep dikkatimi çekmşti futbolda başarılarıyla.. geçen haftalarda da kendi kalesine gol atmştı, uzatmalarda takımına beraberliği getirmişti..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kenti takimimdan selçuk ve muslera fenerden Gökhan Gonul besiktastan tolga zengin trabzondan onur kivrak islerini iyi yapiolar ve basarililar

0|0
    0|0
  • İbra

0|0
    0|0
  • Messi tabiki

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldo.

0|0
    0|0
  • benim favori futbolcum Luis Figo idi çocukluk ve ergenlik yıllarımda hala da o umarım fifa başkanı olur.

0|0
    0|0
  • Sabri reiz

0|1
    0|0
  • şu an Türkiyede Super Lig de oynayan beğendiğim futbolcular Caner Erkin , Gökhan Gönül , Egemen Korkmaz , Mehmet Topal , Alper Potuk , Diego Ribas , Sneijder dir. Dünya üzerindeyse Neymar , David Luiz , Mats Hummels , Marco Reus ve Zlatan İbrahimovic dir. Gelmiş geçmiş en sevdiğim futbolcuda Ronaldinho dur. Eskilerden Beckham Zidane Ronaldo Kaka Deco Ronaldinho ve yakında jübile yapan kaptan Alex i severim.

0|0
    0|0
  • Birkaç sene öncesine kadar Hagi derdim ama artık tartışmasız Drogba :)
    Çünkü hem klas bir futbolcu hem de duyarlı bir insan. Metin Oktay'ın ölüm yıldönümünde verdiği pozu hiç unutmadım... Bir de Sabri'yle Volkan'ın kapıştığı F. Bahçe maçında Volkan'a artislenmesini :D

Üşüyoruz Drogba reyiz :((

0|0
    0|0
  • www.fanzorate.com/.../...sentonb-on-deviantart.jpg

çok zeki ve futbolu gerçekten yemiş bitirmiş. ayrıca özgüven ve egosuna hastayım.

bkz. zlatan kimsenin ayağına gitmez =)

0|1
    0|0
  • Karakter olarak Gökhan GÖNÜL
    Futbol olarak Gökhan TÖRE...

1|0
    0|0
  • Futbol sevmem

0|0
    0|0
  • 10 HAGİ her Galatasaraylının unutamadığı bir efsane.. roman maradona roket gibi sol ayak inatçı hırslı oyunu istediği zaman değiştirebilen sahada lider roberto carlosu bile yaptığı bir bilek hareketiyle sahayı dar eden gerçek bir efsane aldığı kupalarla konuşan...

0|0
    0|0
  • Messi : Çünkü tüm gelişim yetersizliği, boy kısalıgı gibi zorluklara rağmen yetenegiyle inanılmaz şeyler başardı

0|1
    0|0
  • hiç bir futbolcuyu sevmem ama futbolu severim. ayrı tuttuğum isimlerden biri alexdir az çok taraftara oynar ama diğer büyük takım topçuları ego dolu değildir.
    Galatasaraylıyım.
    ayrıca; yekta, umut bulut, mert günok, cenk gönen gibi isimlerde mütevazidir.

0|0
    0|0
  • Ronaldo kendisi filistin de dahil hep yardımlarda bulunmuştur kendisine pas vererek gol attırıp bugünlere gelmesini sağlayan arkadaşının bütün masraflarını karşılamaktadır yani candır adamdır

0|1
    0|0
  • c. ronaldo KAslarına bayılıyorum tanırmısın bilmem golleri karizması sevinci herşeyi kusursuz futbolu sanki ilişkiye girer gibi büyük bir zevkle yapıyor ;)

0|0
    0|0
  • ronaldinho

0|2
    0|0
  • Büyü oyyyhh ölürümm

http://hizliresim.com/9VjZQk

0|0
    0|0
  • David Beckham. Anlatmaya gerek yok, adam her haliyle karizma bence. Futbolla çok içli dışlı değilim, karakter, yetenek, oyun ve oturmuşluk olarak bakıyorum olaya.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    446
Yükleniyor...