Evde Spor Yaparak Nasıl Kendimi Düzene Sokabilirim?

Ben 18 yaşındayım,
Bilgisayar başında çok vakit geçirdim ve çok çabuk kilo alıp verdim belden aşağısı ve yukarısı tamamen orantısız, üst taraf zayıf alt taraf şişman, açıkçası bu durumdan hiç memnun değilim 55 kiloyum 174 boyum var, Barfiks var sadece evde bana çizelge hazırlayabilir misiniz?
Ayrıca ilaçta kullanıyorum 1 seneden beri o yüzden hiç kilo vs. alamıyorum...

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• tam olarak ne istediğini anlamadım? yukarıyımı genişletmek istiyorsun aşağıyımı inceltmek?

0|0
    0|0
    • her iki tarafı da düzenlemek

• mekik şınav ve barfiks üçlemesi her zaman en iyisidir. mesela günde atıyorum 60 şınav çekiceksin bunu 20 şer olarak üçe ayır. her hafta yaptığın büyün hareketleri her sete +10 eklemelisin sürekli aynı sayıda çalışma. giriş katta oturuyorsan ip atlamak vüzudu dengeler. bunları yaparken meyve makarna ve beyaz et tüket. spor salonu adar etkili olmaz ama yavaş yavaş şekile girersin azimle devam edersen. hatta imkanın varsa kum torbası al.89 liraya falan bulunur heryerde. hem bacak hmde kollar için çok etkili.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Evde bir yere kadar gidilir. Alıştıktan sonra spor salonu şart.

0|0
    0|0
    • doğrudur fakat hem onun için zaman hem de para yok :)

• Bunun için videolar var

0|0
    0|0
    • baktığım videolar da sürekli farklı şeyler gösteriyorlar yani demek istediğim adam akıllı bunu yaparsan olur tarzında şeklinde video arıyorum pek bir bilgim olmadığı için sizlere soruyorum.

• Dumbell seti al

0|0
    0|0
  • dambıl falan al

0|0
    0|0
Yükleniyor...