Hayat, geriye bakıp unutamayanın mı ?

HAYAT; geriye bakıp unutamayanın mı ? Yoksa

ileriye bakıp geçmişi yok sayanın mı ? ZAMAN; giderken arkanda bıraktığın aylar mı ?

Yoksa şimdiki zamanla ecelin arasındaki kısacık an

mı ? SUÇ; arkasına bakmadan gidende mi ? Yoksa

arkasına bakmadan gitmesine izin verende mi ?...

Güncellemeler:
Herkese günaydın öncelikle..Soru başlığım böyle değildi..sorumu açıklamasındaki gibi bütün olarak sormuştum ama neyse...:P yorum yapan herkese teşekkür ederim..;)

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• HAYAT; İleriye bakıp geçmişi yok sayanın. (Becermek çok zordur)

ZAMAN; Şimdiki zamanla Ecelin arasındaki kısacık an.

SUÇ; Arkasına bakmadan gidende! (İstediğin kadar engel olmaya çalış, sonuç değişmiyor çoğu zaman)

Ayrıca çaldım sorunu, bloğumda paylaşacağım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayat hızla akıp giden bir nehir. Akışını durduramazsin. Ama yön vermek elinde. Dogruda yön verebilirsiniz yanlışta. Sonuçta secimlerin belirleyecek yaşayacaklarını. Böylelikle hayatına girenler ve çıkanlar olacak elbette. Her koşulda ana neden sen ve senin seçimlerin olacak... Unutmaki bugun yaşadığın herşey geçmişte almış olduğun ufacık bir kararın etkileridir..

1|0
    0|0
    • evet haklısın..bugün yaşadıklarımız geçmişte aldığımız kararlardan izler taşıyabiliyor

• Hayat:Geçmişini unutmadan,anı ve ilerisini yaşayanın..Zaman:Şimdiki zamanla ecelin arasındaki 'an'...Suç:Ortak..

1|0
    0|0
  • ayık kafayla cevap veremem ben bu soruya :)

0|0
    0|0
  • sen yakın bir zamanda terkedilmişsin bırak felsefeyi...

0|0
    1|1
  • Bu dediklerin tamamen genelleme, "şunu yapan şöyledir" diyemeyiz ki buna.

0|0
    0|0
    • herkesin düşüncesi de genellemelerin içinde değil midir ki zaten ? :) soruların hepsi kişiye göre değişebilir yani..

• benim de sormamdaki gaye bu zaten..herkesin kendine göre vereceği cevaplar..herkes aynı kanıda olamaz zaten böyle bir şeyi beklemek çok yanlış olur..sizin de görüşünüz buymuş buna da saygı duyarım ;)

• benden de saygılar.

• sen ne diyorsun be hayat yaşayanın

0|0
    0|0
    • evet hayat yaşayanın..öyle de böyle de yaşıyoruz iyisiyle kötüsüyle

• hiçbirinin değil, hayat benim

0|0
    0|0
  • HAYAT:benim ZAMAN: benim SUÇ: benim hepsi benim...

0|0
    0|0
  • hayati unutup yoksaymali bence

0|0
    0|0
  • ileriye bakanın

0|0
    0|0
  • bence arkada bakma arkana bakarsan geliceğini hayatın sana getirdiklerini göremezsin

0|0
    0|0
  • bu konuda sana yararlı bi cevap veremedigim için üzgünüm

0|0
    0|0
  • HAYAT dediğin ne ki 50 kuruşluk su.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaptığın tercihlerin iki dudağının arasından çıkan kelimelerin seni yaşayacaklarına iter, geriye dönüp yaşanmışlıkların için de bir yaşam tercih edemezsin.İleriye dönük ve zamanın sana sunduğu her dakika ve saniyeyi değerlendirebilmeli insan.

Nefes alıp vermelerine yaşayacaklarını ekleyecek olan sensindir.İyi yada kötü sadece yaşadım ve yaşıyorum demek lazım.

1|1
    0|1
  • Hayat: geçmişi unutmadan bugünü yaşayabilenin

Zaman: Saatli bomba gibi yaşamak değilde o zamanı dolu şeylerle değerlendirmekte

0|1
    0|1
  • Hayat; önüne bakanın ve anı yaşayanın. Suç; gideni, gidecek raddeye getirende ve gitmesine izin verende.

0|1
    0|1
  • geçmişi unutmayan ama geçnişte kaldığının bılıncınde olup onundekı yola bakanın yani benimm :))

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...