Demirören Beşiktaş'tan sonra Milli Takımı da batıracak mı?

Demirören Beşiktaş'tan sonra Milli Takımı da batıracak mı ? bu fikre katılıyor musunuz yoksa çok mu önyargı var ?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• elini attığı yer kuruyor.umarım fifa başkanı olmaz yoksa dünya futboldan soğur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• kendisinden hiç haz etmem günahım kadar sevmem ama bir başkan takımı nasıl batırır özelikle federasyon ve milli takımla alakalı olan biri ne yaparda takımı geriye atar

0|0
    0|0
  • Batıracak mı? Daha batabilecek bir yer görmüyorum ben. Andora veya Estonya'yı yenmek yenilmek beni hiç ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0
  • Milli takım mı kaldı be? Ayıp milletin bir zamanlar övündüğü takım nerelerden nerelere geldi demirören ve önceki akıllılar sırf çıkar uğruna yediler takımı milletin en zor günün de bu takım maç kazanınca havalara uçuyordu.Kimin umurunda milli gurur. Şimdi ise bolluk içinde yokluk. !

0|0
    0|0
  • bu adam amerika birleşik devletlerine başkan olsun orası bile 2 sene içinde batar...adam uzman batırma uzmanı...

0|0
    0|0
  • kesinlikle ön yargılı değilim ama demir örenle ilgili bir gerçek bu

adama babası tüm şirketleri vermiş birgünde öyle zarar etmiş ki ikinci gün sen hazır değilsin diye geri almış. ekonomi haberlerine çıkan bir konu bu.)

0|0
    0|0
  • Batırdı zaten 2014 gelmeden elendik bile. Artık hedef 2016

0|0
    0|0
  • gerekeni yapar.

0|0
    0|0
  • aynen öyle. hem de batırmaya çok erken başladı.

0|0
    0|0
  • Çoktan bittik.

0|0
    0|0
  • kesinlikle evet..battı bile

0|0
    0|0
  • Başbakan olsa ülkenin ekonomisi iflas eder, iç savaş çıkar. O derece yani.

0|0
    0|0
  • Tüpcüden başkanmı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...